• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Kupię chusty Specnazu,potrzebuję 15-szt.Najlepiej w kolorze khaki.
  2. # 2
    O jakich chustach mówisz?
  3. # 3
    O tych jasno brązowych co Rusofile noszą .Kilka zdobyłem na Modlinie od Ruskich jak byli na zlocie
  4. # 4
    Koledzy ze wschodu sami sobie robili takie chusty z jakiś szmat :) No chyba że masz na myśli jakieś robione przez Spław czy Modoks, ale nie widziałem żeby produkowali khaki.
  5. # 5
    Też bym sobie taką wciągnął, za cholerę nie mogę trafić w kolor...
  6. # 6
    Kurcze właśnie nie robili sami,jak gadaliśmy z nimi na zlocie to mówili że są u nich w sklepach.Ale nie wiem jaka firma robi.
  7. # 7
    "Rusofile" noszą chusty bo dają +3lansu, w przeciwieństwie do rozdartego podkoszulka ;)
  8. # 8
    Cincin - mylisz się, podkoszulek dalej nie mniej lansu, zapytaj się Kamila o jego ulubioną bandanę :D
  9. # 9
    Ja wiem co daje najwięcej do lansu; skurw**** dres i obuwie sportowe, ale ci drudzy "rusofile" jeszcze tego nie wiedzą :)) nie bedę już prowokował do OT ;)
  10. # 10
    Ja chodzę w bandanie którą przez przypadek podwędziłem Potforowi i uważam że żadna sklepowa się nie umywa do 100% bawełny z podkoszulka :)

    A tak ontopic: To że ludki z Rosji kupowali u siebie w sklepach takie bandany, to nie znaczy ze są one uber koszer, bo możliwe że są tłuczone w Chinach czy gdzie tam, a sklep jest ze zwykłą odzieżą. Tutaj panowie macie bandany oliwkowe: http://www.military.pl/rothco_20m/rothco-bandana-olive_3770t.html
    a tutaj khaki: http://www.source-promo.com/Bandana+khaki/DAMB040_01/
    Nie ośmieliłbym się stwierdzić że specnaz takich nie nosi, bo to zwykła chustka i można ją dostać w bele sklepie. A na zdjęciach to ja i tak widzę, że wojaki mają na głowach różne szmaty, koszule, szale itd.
  11. # 11
    Takie oliwkowe można łatwo zrobić z szala Legii Cudzoziemskiej.Na allegro w ofercie sklepu Vest albo Vive Military.A jeśli chodzi o bandany to fajne są te z modoksu
    czy jakieś inne z oferty Red Zone.Te zielone w oliwce kojarzą mi się z ZSRR.Bo wtedy innych nie było ale teraz jest kilka firm które robi takie chusty.
    http://www.wttag.de/shop/product_info.php?info=p945_NPO---8211--Bandanna---Headwrap.html&XTCsid=285fd586e3de368c77cefb7d11077141 te są fajne
    producent NPO u nas niestety niedostępne.
  12. # 12
    http://www.allegro.pl/item838469087_super_bandana_oliwkowa_armii_niemieckiej_duza.html -Cena całkiem całkiem towar używany ale za to nie z byle kąt bo z Bundeswehry.Ciekawe czy niemieckie jednostki specjalne też wiążą je sobie na głowach.
  13. # 13
    Jak to jest oliwkowe to ja jestem ogrem.... dla mnie to jest szare i z oliwka nie ma nic wspolnego.
  14. # 14
    Kaszub - ale oliwi miewają taki kolor (wiem to, jako smakosz zielonych oliwek :D)
  15. # 15
    No to jestem ogrem ;/ ja niejestem aż takim smakoszem i nigdy niewidziałem takich zielonych oliwek.
  16. # 16
    Nie wolno zapominać ,że chusty na tej aukcji są używane.Więc nie dość że były używane w słońcu prane itp. To jeszcze przeszły zabiegi chemiczne przed opuszczeniem magazynu.Jak ktoś odbiera demobil z Bundeswehry to już dostaje taki papier że były chemicznie czyszczone stąd specyficzny zapach.No i to jest OLIV a nie OLIWKA :) czyli kolor niemieckiej oliwki takiej jasnej.Taki kolor jest na rękawicach BW swetrach , koszulach a kiedyś BW miała mundury w takim kolorze.No i nie należy zapominać ,że zdjęcie było robione po ciemku z lampą błyskową i z bliska.A to troszkę rozjaśnia z resztą każdy aparat robi inaczej zdjęcia ma inną ostrość kolorów.
  17. # 17
    Ja kupiłem z 15 tych chust dla naszej ekipy. Większość jest koloru "oliwkowo-szarego", ale są też bardziej oliwkowe. Chusty różnią się też materiałem - niektóre są cieniutkie, a inne bardziej "mięsiste".

    Ogólnie są w porządku - głowa się nie poci, a w chłodniejsze dni nie marznie.

    http://lh5.ggpht.com/_gdG5zaS-tMo/Slol-5VnBrI/AAAAAAAAG58/jcer0EPuyHs/s720/IMG_9080.JPG
    http://lh5.ggpht.com/_sdFgnKgX_34/SwGqUrSdiAI/AAAAAAAAGFI/70zAk_wG17A/s512/img8080.jpg
  18. # 18
    Muszę napisać ,że cała grupa wygląda bardzo dobrze w w partizanach czy gorkach.Ale należy zamienić karabinki M4 na jakieś z rodziny AK lub chociaż na Beryle.No i widzę że macie na sobie oporządzenie Alice i kamizelki VTLB.Należy wymienić na Smiersze a jeśli chodzi o nie rosyjskie to ja polecam no. z Miwo Military.Kamizelkę na długi patrol KDP lubi jakąś KS.Wyglądają bardziej fachowo niż te amerykańskie i są nowsze konstrukcyjne przec co wygodniejsze.A tak poza tym to super i chusty się prezentują bardzo ładnie.
  19. # 19
    SPECNAZ 2K9 - ekipa nie jest "rosyjska" od A do Z...
    Od nowych członków wymagamy tylko rosyjskiego umundurowania.
    Ja zacząłem się bawić w AS jako US.... a nie od razu Rzym zbudowano :)

    Fotki miały Wam przybliżyć chusty BW.


    Pozdr
  20. # 20
    Autor cytatu: SPECNAZ 2K9Muszę napisać ,że cała grupa wygląda bardzo dobrze w w partizanach czy gorkach.Ale należy zamienić karabinki M4 na jakieś z rodziny AK lub chociaż na Beryle.No i widzę że macie na sobie oporządzenie Alice i kamizelki VTLB.Należy wymienić na Smiersze a jeśli chodzi o nie rosyjskie to ja polecam no. z Miwo Military.Kamizelkę na długi patrol KDP lubi jakąś KS.Wyglądają bardziej fachowo niż te amerykańskie i są nowsze konstrukcyjne przec co wygodniejsze.A tak poza tym to super i chusty się prezentują bardzo ładnie.


    Jakie należy ? (!!!!) Każdy bawi się tak jak lubi i może.
  21. # 21
    wlasnie :) pozatym np ephod do partizana idealnie pasuje :) a i wygoda jaka
  22. # 22
    A masz zdjęcia Ephoda z partizanem?
    Kazik - uratuj ten topik i przenieś ten offtop.
  23. # 23
    Cholerni mistrzowie dygresji :))
  24. # 24
    mam z berezka ;) i klmem, partizanem nie bo len bylem i jak mialem partizana w zasiegu to po aparat nie chcialo mi sie zajsc
  25. # 25
    snail - podeślij mi, chciałbym zobaczyć jak toto wygląda.
  26. # 26
    O nie, jeszcze będziesz chciał mojego Ephoda... ;)
  27. # 27
    Nom, ale to zależy jak wygląda i jak z pojemnością... musi ładnie się prezentować z gorką :D
  28. # 28
    Nie spodoba Ci się, jedzie hamerykańszczyzną :)
    A zdjęcia samego Ephoda są w wątku komisowym na RA.
  29. # 29
    Wiem jak wygląda ephod, interesuje mnie komponowanie się z rosyjskim sprzętem...
    Choć pewnie i tak zostanę przy smerszu...

    Starczy OT.
  30. # 30
    potfur, podesle dzisiaj, tylko napisz co do efoda :)