• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    http://www.wttag.de/shop/
    Ktoś może zna ten sklep, czy korzystał z jego usług?
    Bo oferta wygląda zachęcająco.
    • Edi
    • 2009-12-22
    # 2
    Podobno niezbyt solidny sklep, wiele rzeczy mają tylko teoretycznie w sprzedaży.
  2. # 3
    Ponoć nie ma problemów JEŚLI zamawiasz rzeczy, które są "in-stock" (na stanie). Ale sam się nie skusiłem.
  3. # 4
    Sama oferta sklepu wygląda bardzo interesująco ale jest problem bo ceny są w euro.Szpej Spławu i Modoxu mozna kupić u Red Zone a szpej Sposnu od Czika.Więc tak naprawdę trzeba się mocno zastanowić czy jest sens coś sprowadzać.Pod koniec stycznia Red Zone ma dostać szpej a i pewnie nie długo będzie szło zamówienie do Spsnu więc chyba lepiej pewniejszą opcją jest złożyć zamówienie w Polsce.Bo do ceny sprzętu kupionego w Niemczech trzeba doliczyć dostawę (Euro).No i czas oczekiwania.
  4. # 5
    A czy w takim wypadku, można gdzieś załatwić taniej i szybciej to:

    http://www.wttag.de/shop/product_info.php?info=p516_6B13-ZABRALO---Cover.html
  5. # 6
  6. # 7
    Jest tylko przycisk "reorder product", więc zgaduję, że nie ma tego na stanie.

    Te kamizelki ma też soviet-propaganda na stanie, a handel z nim jest raczej pewniejszy.
  7. # 8
    to oszusci. na realizacje zamowienia czeka sie wg regulaminu 5 tygodni, pozniej standardowa taktyka wyglada juz tak:

    a) prosza o ponowne podanie numeru zamowienia,

    b) twierdza ze towar wyslali 2-3 dni temu (wiec trzeba czekac nastepne 5 tygodni),

    c) po napisaniu maila o rezygnacji z zamowienia kontakt z nimi urywa sie na dobre.

    maili nie podpisuja ani imieniem i nazwiskiem ani nazwa sklepu.
  8. # 9
    Dobrze wiedzieć :|
    Rozumiem, że wrażenia z pierwszej ręki? Tzn. zamawiałeś tam coś?
  9. # 10
    oszusci naciagneli juz wiele osob na ebayu teraz gosc ma ten sklep - rozpracowali ich na RA' mozecie poczytac
    •  
      Sowa
    • 2011-04-10
    # 11
    Właśnie to samo miałem napisać. Do tego gość sprzedaje/sprzedawał jeszcze na ebay pod rożnymi nickami. Link do tematu na RA polecam lekturkę przed ewentualnym zakupem WTTag na RA
  10. # 12
    zreszta widac to po ofercie sklepu. Gosc musialby byc bogiem lub sklep miec nazwe fsb.gov.ru zeby miec to wszystko nawet w 5tyg fabrycznie nowe
  11. # 13
    Z moich obserwacji wynika, że ten sprzedawca sprzedaje towar którego nie ma, ale ten towar jest do kupienia w Rosji.
    Zamawia go na rosyjskich forach internetowych - i jak widziałem po jego komentarzach na kolejnych kontach na ebay po bardzo długim oczekiwania cześć klientów otrzymywała towar, ale nie wszyscy - stąd ciągłe zmiany konta.
    Towaru nie miał na stanie, a zdjęcia które ma na aukcjach są zdjęciami z rosyjskich forów (tam pewnie zamawia towar jak klient zakupi).
    Czyli widzi coś na forum rosyjskim, daję stamtąd zdjęcia - przebitka średnio co najmniej 3 razy cena z forum. Ktoś kupuje u niego i wtedy dopiero próbuje to ściągnąć - czasem się uda, czasem nie.
    Generalnie nie warto ryzykować.
  12. # 14
    Chyba część rzeczy rzeczywiście mają na stanie, ale strona aktualizowana jest tak nieregularnie, że zamawiając coś mimo, że jest na stronie na stanie i na zapytanie odpiszą, że jest (pewnie sprawdzając na własnej niezaktualizowanej stronie, tej samej do której i kupujący ma dostęp) nie możesz mieć pewności, że to jest, albo choćby będzie. Części rzeczy nie mają na 100%, bo miałem u siebie mashkałat, którego zdjęcie prezentują na stronie i przyszedł z Rosji:) (minimalna szansa, że układ plam tak idealnie się powtórzył)
    Zamówiłem u nich kiedyś, na próbę, jakieś drobiazgi. Miałem to szczęście, że w końcu przysłali paczkę. Szła dosłownie 3 dni. Ale była ponad 3 miesiące po czasie. Najpierw, pisali że już wysyłają - nie przyszło. Potem nic, nie odpowiadali na maile. Założyłem inne konto mailowe na zmyślone nazwisko (tradycyjnie jak do Niemców to Grzegorz Brzęczyszczykiewicz:), z którego do nich pisałem aranżując na niby większe zamówienie, ale grupowe i że niby ze mną prawdziwym jako głównym pośrednikiem i zamawiającym. Nawet mnie bawiła ta konspira i dywersyja. W końcu nie wiem, czy za sprawą moich zabiegów czy po prostu chcieli zakończyć przyzwoicie sprwaę, napisali, że z tego co zamówiłem to maja jedną czapkę, kominiarka może być w innym kamo, bandana i T-koszulka też, a drugiej kiepki nie ma i nie będzie, więc mogę wybrać między dwoma innymi. No i cóż przystałem. I doszło w trzy dni. W sumie to jakieś grosze na różnicy w cenie zarobiłem, sztuk dostałem ile trzeba, ale zamówienie zrealizowane w 20% :)
    Takie moje doświadczenia z WTTAG. Fajnie pooglądać, ale zgadzam się, że chyba
    Autor cytatu:EinsteinGeneralnie nie warto ryzykować.
  13. # 15
    tak, zamowilem u niego kurtke zimowa alaska co kosztowalo mnie okolo 64 euro + koszty wysylki. oszust dziala na metode niskiej szkodliwosci spolecznej czynu. nikt z zagranicy nie pozwie go za oszustwo na marne 336 pln i on tym wie. nie ma co ukrywac ze psuje to rynek, oj psuje !
  14. # 16
    Czy cos sie zmieniło jeśli chodzi o tego pacjenta?
    Chciałem zrobić dość duże zamówienie ...-za pare eu
    Jakieś bieżące doświadczenia macie?
    •  
      Sowa
    • 2012-03-11
    # 17
    Ten gość zrobił sobie z tego chyba sposób na życie, więc raczej odradzałbym kontakt, nie mówiąc już o przekazywaniu mu jakiejkolwiek kasy.
  15. # 18
    Rozumiem,dzieki Sowa,rownież Kierownikowi za info na Emila