• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 121
    Strzelanie do 14 OK, później się posypało, ale olac je.
    Przyjechaliśmy tutaj spotkać się z ludźmi pogawędzić i napić się piwka, a to wyszło znakomicie. Za rok obowiązkowo wpadamy.
    Pozdrawiam tych z którymi nie miałem okazji się pożegnać :)
  2. # 122
    Raddar - jeśli chodzi o "za rok" to gadałem po imprezie z paroma ślązakami i doszliśmy do wniosku, że fajnie by było wpaść w końcu "do was" (Warszawiaków) na jakąś imprezę. Obecnie naszym typem nr 1 jest kolejna edycja Afgaraqu (jeśli się odbędzie ;) ).
  3. # 123
    Afgaraq jest jak najbardziej. W sumie już niedługo, ale jak się wyrobicie to zapraszamy :)
    http://weekend-warriors.pl/viewforum.php?f=108
  4. # 124
    To było moje drugie Tomaszowo i uważam, że było o niebo lepiej niż w zeszłym roku. W piątek wieczorem posypał się mój kałaszek i byłem tym faktem bardzo wkur*****, ale ostatecznie dostałem do zabawy swd z niewyregulowaną lunetą, w wyniku czego nie miałem pojęcia gdzie lecą kulki i nie zabiłem żadnego przeciwnika, a mimo to bawiłem się doskonale. No i miło było napić się i poznać parę osób z Waszego TFu. Pozdrawiam.
    EDIT: Aha no i mnie też pozytywnie zdziwiła duża ilość "Ruskich".
  5. # 125
    Raddar - wiem, że Afgaraq tegoroczny jeszcze się nie odbył, ale takie wyjazdy wymagają "wielkiego planowania z wyprzedzeniem", dlatego myśleliśmy od razu o następnym roku ;)
    •  
      bari
    • 2010-05-30
    # 126
    Uff.
    Strzelanka- każdy widział.
    Tak jak przedmówcy napisali: największą przyjemność sprawiło mi poznanie Was - twórców rus-mila oraz bywalców tego forum :) . No i dziękuję za możliwość "wkręcenia się" na tą imprezę.
    Tak troszkę nie na temat: po ile mamy z Czornym punktów do lansu za przejście z buta z obozu na stację w Żaganiu? :))
  6. # 127
    Z buta?
    Przeca w Tomaszowie jest przystanek autobusowy... pod samą stację. HUH!

    Ale fakt - gruby lans tyle iść :D
    •  
      bari
    • 2010-05-30
    # 128
    Tyle, że nic nie jechało...:(
  7. # 129
    to nie był lans to juz było pro :P. Dzięki wielkie za to ze nas adoptowaliście . Tylko po tym czuje trochę niesmak gdyż scenariusz po winien troche bardziej rozbudowany być moim zdaniem. Ale widok tylu ruskich w jednym miejscu i "UZURPATORA" bezcenne .
    Jeszcze raz wielkie dzięki :)
  8. # 130
    Pany, a ma ktoś jakieś dobre foty? bo te które mam obecnie jakoś nie są godne aby gdzieś je umieścić :)
  9. # 131
    Towarzysze, bajszoje spasiba za wspólne zwiedzanie pola bitew :)
    Proszę nie pisać o adopcji, bo czuję się jeszcze starszy ;)