• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Czytał ktoś już? Ja swój egzemplarz kupiłem tydzień temu i dalej nie mam czasu się za nią wziąć, a podobno strasznie wciąga.
  2. # 2
    Oglądałem recenzję na hyperze. Pewnie sam się skuszę na 1 egzemplarz.
  3. # 3
    Polecam. Kontynuacja - "Metro 2034" - również, chociaż styl bardziej odbiega od pierwszej części.
  4. # 4
    Ja wziąłem udział w konkursie, i jest właśnie metro 2033 do wygrania :)
  5. # 5
    Kumpel ma mi w tym tygodniu do budy przynieść , gre więc sobie pogram ale jak oglądałem filmiki na YT to bedzie sie działo ;-D
    •  
      ADi
    • 2010-03-24
    # 6
    Zacząłem czytać w empiku , spędziłem przy tym dobrą chwilę. Naprawdę wciąga. :)
    •  
      Duch
    • 2010-04-11
    # 7
    książka jest genialna czyta się ja prawie jednym tchem naprawdę warto
    polecam najpierw przeczytać książkę potem pograć w grę bo rozjaśnia się wiele rzeczy znajdujących się w grze
    serdecznie polecam
  6. # 8
    Ja też już przeczytałem. Naprawdę świetna.
    •  
      ADi
    • 2010-04-11
    # 9
    Kamil , czy napisy z twojej książki też się ścierają od zwykłego przetarcia ręką?
  7. # 10
    Tak. Jak rozumiem to taki bajer - im dłużej czytasz, tym bardziej się wyciera.
  8. # 11
    Ja bym to nazwał oszczędnością przy tworzeniu okładki ;)
    Samą książkę również polecam, właśnie skończyłem czytać.
    •  
      Duch
    • 2010-04-12
    # 12
    A jakie macie odczucia po przeczytaniu mnie osobiście zawiodło trochę zakończenie z tego co rozmawiałem z autorem zostawił on sobie pole do kontynuacji historii Artema <osobiście mam nadziej ze stanie się to w niedługim czasie :)>


    Co do napisów to moich po przeczytaniu już nie było :P
  9. # 13
    No przecież kontynuacja już jest - Metro 2034.
  10. # 14
    Zakończenie nie było takie złe. Ciężko jednak pisać tu o szczegółach, żeby nie psuć zabawy tym co dopiero czytają/będą czytać.
  11. # 15
    namówiliście mnie ;-) Kupiłem. Ale przeczytam jak skończę Asana ;-)