• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Ostatnio testowaliśmy z Goorockiem pożyczonego nokto Yukona I gen. Przy okazji sprawdzaliśmy jak bardzo widoczny jest nasz sprzęt (czyli czy charakterystycznie świeci) w noktowizji.

    Sumrak - świeci, dosyć widoczny na człowieku.
    Flora - w nokto praktycznie niewidoczna
    Białoruska Cyfra/Flora Digital - j/w
    RD-54 we florze - świeci jak choinka

    Sprawdzaliście jakiś inny sprzęt? Zastanawiam się, czego najlepiej używać w nocy. Oczywiście z noktowizorami 3 gen. i tak mamy w starciu praktycznie zerowe szanse (póki co nie mamy nokto), ale nie chcę jeszcze bardziej ułatwiać zadania przeciwnikowi.
  2. # 2
    KLMK i KZS- niewidoczny w gen. 1+
  3. # 3
    jak dla mnie jeśli po taniości to I+ tylko i wyłącznie w lunecie, natomiast w goglach to 2+ będzie jak do ersoftu i nie tylko wystarczająca zabawka
  4. # 4
    Mam NSPU (1pn34)- do ASG rewelka, tylko trochę waży i przetwornik ,,mruczy" ;-)
  5. # 5
    W gen 2/2+ nie widziałem gościa w KLMK.
    Wszelkie poliestry świecą z tego co widziałem.
  6. # 6
    A sprawdźcie partizana w nokto :)
  7. # 7
    Kamil- pisząc w pierwszym poście "sumrak" chodziło Ci o tego od Diewiatki?
  8. # 8
    Raczej mial na mysli SSO, bo jest wlascicielem jednego
  9. # 9
    zapomniałem o tym temacie....
    w czerwcu byliśmy na milsim-ie w górach.
    Podczas nocnego przemarszu Panowie z innej ekipy we wz.93 świecili niemiłosiernie.
    Nasze anoraki-meduza od Dextera prawie wcale- widać było tylko smiersz-e i twarze.
    Niestety nie wiem jakiej generacji były gogle nokto tego gościa-szperacza.
  10. # 10
    Kazik - dzięki za odp ;)
  11. # 11
    Co prawda nie ruskie wdzianko,ale nawet w pvs7-14, ktore mialem/ mam,
    Night parka ,uzywana podczas Desert Stormu w latach 90 jest niemal calkowicie niewidoczna
    Polecam