• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    •  
      Foox
    • 2009-05-20
    # 31
    Albo na lasy iglaste :D.
  1. # 32
    Znalazłem zastosowanie dla zagadkowej woalki dodawanej nie wiedzieć czemu do Partizanów ;)

    /lh/photo/MXrGfifZCo2_A3E8vW0W5w?feat=embedwebsite

    /lh/photo/4x6jCasPcOzrVI2d35keCA?feat=embedwebsite

    Służą do maskowania bojowych... pupili
    (jako modelka wystąpiła FRUZIA:)
  2. # 33
    Buehehehe, dobre :)
    A ta siatka maskująca powinna dobrze komponować się z Sumrakiem (bo do KLMK jest za ciemna, no i nie ma on na nią żadnego mocowania).
  3. # 34
    W wolnej chwili przeprowadzę testy polowe ;)

    ps (Kamil: woalka jest na gumce, którą zakładasz bezpośrednio na głowę... przepraszam na szyję pupila,
    nie potrzeba do niej dodatkowego mocowania jak w sumraku na guziki czy jakiegokolwiek innego, zakładasz do czego chcesz, co widać na załączonych obrazkach:)
  4. # 35
  5. # 36
    Bardzo dobre zestawienie, dzięki Cincin. Żeby tak SPOSN zechciał jeszcze wypuścić starą wersję...
  6. # 37
    Nieźle Cincin, stary partizan bije nowego na łeb, na szyję.
    Btw. Cincin - a zobacz czy przypadkiem welon i siatka na uszach nie mają większych oczek? Bo jak porównywałem swojego czasu welon w maskałatu WDW i siatkę z partizana - miały różne oczka, tak samo z siatką na uszach.
  7. # 38
    Jak na dłoni widać, jak ważny jest kontrast w kamuflażu.
  8. # 39
    Bardzo fajny materiał zdjęciowy.
  9. # 40
    Weloniki są identyczne, różnią się tylko minimalnie odcieniem.
    Co do uszu; w starym partizanie wygląda to identycznie jak ze zdjęć Kazika na pierwszej stronie, w tym nowym jest siatka taka z jakiej jest zrobiony welon tylko o większych oczkach.

    Z takich pierdółkowatych różnic dopatrzyłem się jeszcze że w starym wzorze przelotki na sznurek w pasie spodni są płaskie, a w nowym w kształcie kółeczek (nie wiem czy w starych też się takie zdarzały, tak jak różne wzory kamuflażu w okolicach uszu).
  10. # 41
    Wzór kamuflażu 'uszu', woloników jak i samych worków był 'jaki podszedł'. Miałem dwa partizany i w każdym był inny wzór kamuflaży na tych elementach - więc tym bym się nie sugerował - jak przyszło tak było.
  11. # 42
    Ja zauważyłem że Partizany, które ostatnio ściągnąłem mają inny odcień bazowej zieleni - jakby bardziej oliwkowy, zgniły.....
    Na fotce poniżej ja z kolegami - ja mam Partizana w takim odcieniu jaki opisywaliście (2009), a kolega z prawej w tej "oliwce" - wszystko z jednej dostawy.

    http://img403.imageshack.us/img403/1945/img7607r.jpg

    Pozdr
  12. # 43
    Oglądałem u Owcy Partizany z ostatniej dostawy i nastąpiły pewne zmiany (nie wiadomo czy ostateczne:) w kroju tego kultowego wdzianka:
    Spodnie:
    - zamiast tradycyjnych przelotek maja normalne kieszenie zapinane na patkę i kanadyjski guzik tak jak te tylne albo jak te w patrizanie M, są odwracalne (znaczy można ich używać po "odwróceniu" na tzw jesienną stronę)
    - spodnie są całkowicie rozpinane tzn. nie jak dotąd w pasie guma regulowana sznurkiem + rozporek na jeden guzik, tylko rozporek jest do końca rozpinany jak w M-ce, ale nie ma haftki - tylko guziki.
    - spodnie maja szlufki na maskowanie w takiej formie (rozstaw szlufek) jak na M-ce
    Bluza:
    - szlufki na maskowanie jak w M-ce
    - pętelka na palec w rękawie
    - brak gumki na dole bluzy (chociaż Konrad twierdził, że ta cech jest pop prostu zmienna z partii na partię)
  13. # 44
    Nie chciałem zakładać nowego tematu więc podczepię się tutaj:

    Czym różni się ten partizan Partizan I od tego Partizan II

    i wcale nie chodzi mi o rozmiar ani o moskitere/torbe

    To jest nowy i stary krój?
  14. # 45
    Oba są opisane na stronie głównej w artykułach:
    http://rusmil.net/main/pl/artykuly/95/partizan_m_sso.html
    http://rusmil.net/main/pl/artykuly/18/partizan_sposn.html

    PS. Różnią się krojem i materiałem z jakiego są wykonane.
  15. # 46
    Dziękuję :-)
  16. # 47
    Zakupiłem Partizan od SPOSN i dla mnie rewelacja :-)

    naprawdę warto poczekać i dozbierać na niego niż kupować te dresy (co i ja posiadam :-))
  17. # 48
    Macie namiary na kogoś, kto ściąga teraz partizany??
  18. # 49
    Grzybeks jakby co odezwij się na maila być może koleżka będzie miał na handelek cuś w ten deseń http://www.frontowiec.com/index.php?p1001,kostium-maskujacy-partizan-52-54-176 Podpytam się co i jak :)
  19. # 50
    Poszedł e-mail. Jak ktoś ma jeszcze jakieś info na temat partizanów niech pisze w tym temacie, z góry dzięki.
  20. # 51
    Troszkę odgrzeję kotlecika i zapytam.
    Panowie wiecie jakiej gramatury jest sposn'owski partizan??
  21. # 52
    @Ponczysław - który, bo to się zmienia i zależy od serii.
  22. # 53
  23. # 54
    Autor cytatu: Potfurto się zmienia i zależy od serii.
  24. # 55
    Już uzyskał informacyję odnośnie granulacji.
    Podziękował za chęci :)