• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    •  
      Foox
    • 2011-03-01
    # 31
    To moja wina. Podczas ładowania zdjęć wkradły się te przez przypadek. Było tak jak pisał Woham, pokazywał po prostu coś i fotograf zrobił je. Skasowałem je by nie mieszały.
  1. # 32
    Fajne foty. Podoba mi się taka "autentyczna szwejowatość" na nich.
    •  
      ADi
    • 2011-03-01 *
    # 33
    Ta szwejowość najlepiej wygląda na zaparowanym zdjęciu z namiotu.

    A tak to zauważyłem:
    Niemiecką łopatkę piechoty jak i niemiecki zestaw menażko-manierka. ;)
    Reszta cacy.
    •  
      Foox
    • 2011-03-02
    # 34
    Autor cytatu: ADiTa szwejowość najlepiej wygląda na zaparowanym zdjęciu z namiotu.

    A tak to zauważyłem:
    Niemiecką łopatkę piechoty jak i niemiecki zestaw menażko-manierka. ;)
    Reszta cacy.

    To było naszego gościa.

    Zamieściliśmy je, bo są to zdjęcia na blog z całości manewrów, a nie z oficjalnej stronki :P.
  2. # 35
    Woham 15 часов назад * # 28 Цитата
    Автор цитаты: skrudg131
    Хорошие фото, молодцы товарищи.
    Только АК с примкнутым штык ножом вниз стволом на плечо вешать нельзя,
    можно получить травму. К АК штык нож пристегивают в трех случаях:
    1 - краул
    2 - торжественные мероприятия
    3 - рукопашный бой

    Благодарю за узнание.
    АК вниз это случайно мне съехал, когда показывал строевые приёмы с оружием. Либо показывал как нельзя делать
    А вообще, в армии ты служил?
    Тогда должен знать что такое строевая подготовка.
    вот как раз и проводил занятия, а ребята и готовились к присяге групы.
    Удовлетворительный ответ?
    А что касается, пристёгнутого штык-ножа, то вот это второе у нас и было
    присяга групы.

    В армии я служил .
    На фото я принимаю присягу 3.09.1989
    в военном училище . Штык - ножа на фото нет :)
    Все по уставу .
    Успехов .

    Załączniki:

    • getimage.jpg
  3. # 36
    W okresie międzyświątecznym grupa odbyla kolejne spotkanie w lasach pod Krakowem.
    Mielismy dużo tematow do ogarniecia. Ale nawet 3 dni nie starczylo na wszystko. Nie bylo wiele osób, ale dzialania staja sie coraz bardziej zgrane.
    Podaje link do zdjęć. https://picasaweb.google.com/alesnicki5/262804Bochnia?authkey=Gv1sRgCK6ega7zhaiPdw#
    Dodam ze grupa znalazła ukierunkowanie w stylizacji na grupe zwiadu 173 specotriadu 22 brygady specnaza.
  4. # 37
    1.07-3.07.11 Odbyło się wspólne spotkanie grup GRH Specnaz GRU i 1 ROTA Rzeszów.
    Spotkanie obejmowało małe manewry w lasach pod Bochnią oraz było spotkaniem, mającym pozwolić na ogarnięcie przyszłej współpracy obu grup.
    W spotkaniu wzięło udział 5 osób z SpecGRU i 5 osób z 1ROTY.
    Link do zdjęć: https://picasaweb.google.com/alesnicki5/FotyDlaPubliki?authkey=Gv1sRgCPv32Pe9re73fw#
    Już wiadomo, że nie było to ostatnie spotkanie naszych grup ;)

    P.S. Piszę zamiast Antoniego, ponieważ stracił dane z dysku, w tym hasło na rus.mil. Jak by dało radę coś z tym zrobić, to bylibyśmy wdzięczni.

    Pozdrawiam!
  5. # 38
    Autor cytatu: czarny001P.S. Piszę zamiast Antoniego, ponieważ stracił dane z dysku, w tym hasło na rus.mil. Jak by dało radę coś z tym zrobić, to bylibyśmy wdzięczni.
    Forum posiada funkcję przypominania hasła (na maila).

    Chyba, że stracił też dostęp do maila, to wtedy podajcie jego nowego maila, to mu zmienię w profilu i będzie mógł skorzystać z przypominania hasła.