• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Drodzy forumowicze
    Pragniemy poinformowac zainteresowanych tematem I wojny Czeczeńskiej, iż oficjalnie powstała grupa rekonstrukcji historycznej GRH Specnaz GRU
    Również informyjemy o oficjalnym otwarciu rekrytacji do grupy. Na razie ma taka domenę ale od poniedzialku, bedzie to www.grhspecnazgru.pl Zapraszamy na nasz forum dyskusyjny. kazdy moze zarejestrować sie i uczęstniczyc w dyskusjach na naszym forum. Pragniemy powiedzieć iz to sa pierwsze kroki grupy więc przepraszamy za wszelkiego rodzaju niedoskonalosci.
    Serdecznie zapraszamy
  2. # 2
    Temat jak najbardziej ciekawy, przy czym rekonstrukcyjnie praktycznie nie ruszony. Jak dla mnie o wiele ciekawszy nisz Afganistan. Przejrzałem stronkę GRH Specnaz GRU i nie znalazłem dość istotnej informacji, a mianowicie w jakim rejonie kraju zamierzacie działać?
  3. # 3
    Witaj, będzie to ogólnopolska zbieranina ludzi zainteresowanych tematem. W ciągu roku będzie co najmniej 5-6 obowiązkowych spotkań, treningów. Więcej info gdzie co i jak dla zainteresowanych.

    Zapraszamy, rekrutacja trwa !
  4. # 4
    Myślimy ze większość szkoleń bedzie w Borach Tucholskich, poniewaz trwają rozmowy na temat udostepnienia nam poligona. Ale tez bedą wyjazdy w gory. jak juz troche ludzi sie nazbiera to spotkamy sie i poustalamy grafik na rok, gdzie i kiedy, by kazdy mógł na ten czas dostosować się.