• Kategorie

Подобные

Podobne

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    http://www.youtube.com/watch?v=_OtHEcK_oA8
    tak przypadkiem wpadłem na do vid i zaskoczył mnie widok tej typowej kolby w 2:04 z poczatku nie bylem pewien czy to tantal bo podobna kolbe posiada MPi-KMS (niemcy wschodnie) i rumunski SAR-1, ale w 2:18 widac typowa dluga nakretke na lufe wiec to raczej tantal ;) ciekawe jak sie tam dostal
  2. # 2
    Nie za wiele widać, jak dla mnie to równie dobrze może być AIMS-74, który wydaje mi się nawet prawdopodobniejszy.
  3. # 3
    w 2:16 widać dokładnie że to zwykła nakładka do 74'ki czyli to AIMS74. Dodatkowo jak się przyjrzeć to widać tam podstawę muszki od AK74
  4. # 4
    więcej w 2:06 widać rumuńską kolbę
  5. # 5
    Temat na forum powraca.Może nie wszyscy pamiętają ale podczas trwania wojny w Gruzji pojawiły się zdjęcia żołnierzy rosyjskich z Tantalami które okazały się karabinkami rumuńskimi AIM.Kupionymi przez Gruzję i zdobytymi przez Rosjan i najwyraźniej wykorzystywanymi w konflikcie.Dostawy mogły również trafić na Kaukaz do Czeczeni i Dagestanu bo to w sumie nie daleko.Nielegalny handel bronią jest ciężki do skontrolowania a państwa byłego bloku wschodniego często zawierały takie transakcję .O czym zresztą mowa jest w tym filmie.
  6. # 6
    Autor cytatu: SPECNAZ 2K9Temat na forum powraca.Może nie wszyscy pamiętają ale podczas trwania wojny w Gruzji pojawiły się zdjęcia żołnierzy rosyjskich z Tantalami które okazały się karabinkami rumuńskimi AIM.Kupionymi przez Gruzję i zdobytymi przez Rosjan i najwyraźniej wykorzystywanymi w konflikcie.Dostawy mogły również trafić na Kaukaz do Czeczeni i Dagestanu bo to w sumie nie daleko.Nielegalny handel bronią jest ciężki do skontrolowania a państwa byłego bloku wschodniego często zawierały takie transakcję .O czym zresztą mowa jest w tym filmie.


    Zgadzam się z Tobą. najwiecej broni trafialo na Kaukaz Północny właśnie z Gruzji. A dokładniej przez wąwóz Kodorski. Dla tego rosjanom tak zalezało zamknąć go. Nie jest tajemnica iz na wojne w Gruzji , dla strony gruzinskiej były postawy z Ukrainy, Bułgarii, Litwy. (Były blok wschodni). tak ze obecnośc jakiegokolwiek sprzetu z Europy wschodniej zadna rewelacja.