• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 691
    Nagrał ktoś piosenkę na konkurs?
  2. # 692
  3. # 693
    Ja wiem,że jest. Ja się pytał kto wysłał swoją :P
  4. # 694
    Tak, ja wysłałem - http://www.youtube.com/watch?v=TieU6yGgi_M, dawać łapki w górę, jeśli się podoba oczywiście:).
  5. # 695
  6. # 696
    Czy ktoś, kto miał z nim do czynienia mógłby opisać mi rodzaj materiału użyty w tym maskałacie? Czy jest mu blizej do bawełny, czy gorkowego "brezentu"?

    http://www.frontowiec.com/index.php?p2648,kostium-maskujacy-030-01-bojec-sumrak-56-5
  7. # 697
    Daleko mu do brezentu, jest lżejszy niż twill, z którego wykonane są te same maskałaty w Finie, czy też Toczce. Mimo tego sprawia wrażenie dosyć wytrzymałego.
    Ogólnie sprawił na mnie pozytywne wrażenie (bo ja lubię jak najlżejsze materiały w maskałatach).
  8. # 698
    Dzięki Kazik! Właśnie tak rozważam w co by się wystroić na wiosnę.
  9. # 699
    Mała poprawka z mojej strony - podałeś link do Bojca, który w Finie i Toczce, nie jest szyty. Natomiast miałem Bojca w Riadzie i mam Angliję w Sumraku - materiał tej samej grubości w obu przypadkach (czyli tak jak opisałem).
  10. # 700
    Okejos. Owca - wypowiesz się?
  11. # 701
    W sensie? Nie znam składu materiału. Na oko 180 g/m2. Mieszanka bawełny i poliestru.
    http://www.tactic-9.ru/index.php?module=page&slice=tkani
  12. # 702
    Owca- czy jest jakaś możliwość żeby frontowiec wypuścił sprzęt, mundury w kamo SMK/ Oreh i Urban SMK/Talyj Sneg? W dostępność materiału wierze średnio, ale na pewno dałoby się skopiować ten kamuflaż, podobnie jak wzory umundurowania w nim.
  13. # 703
    Kubas - wiem, ale nie powiem.
  14. # 704
    Czy mam to rozumieć jako odpowiedź negatywną?
  15. # 705
    A to już Twoja interpretacja.
  16. # 706
    Konrad powiedz mi , ten wasz maskałat zimowy kliksa za 119 zł z jakiego jest materiału ? czy to nie jest taki sam materiał jak maskałaty formeksu ? :P
  17. # 707
    Nie wiem jakie są maskałaty formexu.
  18. # 708
    Chodzi mi o te co macie na stanie za 119 zł , czy materiał jest taki sam ? Co w wersji zimowej , również w tej samej cenie :)
  19. # 709
    Nie - zimowe są cieńsze.
  20. # 710
    Dzisiaj odebrałem przesyłkę , towar cud miód! Dzięki Owco ! :)
  21. # 711
    Konrad chciałbym zarezerwować u was :
    - Czapka P/Sz Lies ( 39 zł )
    - Maskałat KZM "Kliaksa" - współczesny - 62-182/188 ( 119 zł )

    Do tygodnia będę miał kasę więc podaj e-mail , napiszę do ciebie w sprawie przelewu :)
  22. # 712
    Spartakus - zrób zamówienie przez sklep internetowy. To jest jedyny sposób.
  23. # 713
    A co jeśli do tego czasu zabraknie na stanie ? :/
  24. # 714
    Zrób zamówienie już - masz 14 dni na opłacenie. Do tego czasu trwa rezerwacja. Nie czytałeś regulaminu sklepu.....
  25. # 715
    Konrad powiedz mi czy u ciebie maskałat "nowy pogranicznik" za 119 zł ma taki kontrast barw jak na zdjęciu ? czy odcień się różni ?
    Można prosić zdjęcie tego maskałatu z bliższa :)
  26. # 716
    Zapraszam do sklepu. Każdy maskałat i tak jest inny - Rosjanie mają bardzo luźne podejście do kolorystyki kamuflaży i wyposażenia. Generalnie całe zielone wyposażenie jest "oliwkowe", niezależnie od odcienia. Przypominam, że to w większości jest sprzęt rosyjskiego wojska a nie ciuchy od Armaniego....

    Nie ma opcji robienia dodatkowych zdjęć. Nie ma opcji mierzenia poszczególnych mundurów w klacie, w pasie, długość rękawa zewnętrzna, wewnętrzna, długość nogawki spodni zewnętrzna i wewnętrzna, szerokość spodni w pasie, w udzie, w kolanie i na dole nogawki. Przypominam, że ja jestem "ten zły" i nie mam indywidualnego podejścia do klienta. A tak na poważnie - wszystko to jest do zrobienia, ale w przyrodzie nie ma nic za darmo - musiałbym zatrudnić dodatkowego człowieka i podnieść ceny, żeby zarobić na jego pensję.
    Pomijając już zupełnie fakt, że i tak każdy monitor jest inny i wyświetla kolory inaczej, nie mówiąc już o indywidualnych ustawieniach wyświetlania. Dobieranie koloru ruskiego szpeju przez internet jest jak piwo bezalkoholowe - bez sensu :))))
  27. # 717
    Tak , tylko ja zamówiłem ten maskałat i czapkę Lies dzisiaj i czekam tylko na kasę , by ci ją przelać :) wiec jak by nie patrzeć jestem klientem który daje ci zarobić , więc trochę uprzejmości , tym bardziej , że podejrzewam jesteś właścicielem. :) A tak poza tym nie jest to chyba trudne do stwierdzenia czy ten maskałat ma wyraźne kolory wystarczy , że spojrzysz na materiał. Głównie chodzi mi o biały kolor i jego gęstość , bo jeśli na maskałacie jest dosłownie mocny biały kolor plamek i tak gęsto ułożony tak jak na zdjęciu na stronie www , to nie mam więcej pytań :)
  28. # 718
    Każdy jest inny - mam co najmniej 4-5 odcieni kolorystycznych.

    A co do uprzejmości - szanujmy się nawzajem. FRONTOWIEC.COM jest moją firmą, ale nie po to uciekłem z korporacji, żeby płaszczyć się przed każdym klientem. Oferuję oryginalny towar, który dostępny jest w Polsce od ręki, w rozsądnych cenach. Każdy produkt ma kilka lub nawet kilkanaście zdjęć i opis.
    W tym roku sklep zostanie przeorganizowany, tak żeby młode pokolenie nie miało trudności z rozczytywaniem tabeli rozmiarów czy wyszukiwaniem rzeczy pod konkretny konflikt zbrojny.
  29. # 719
    Kasa poszła za maskałat i czapkę ! :)
  30. # 720
    Halo Panie sprzedawco. Czekam na te atake - przelew miales poczatkiem ubieglego tygodnia.