• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 721
    Ja się dołączam , w czwartek na poczcie dostałem e-mial , że zamówienie 6751 zostało wysłane i jeszcze tego nie mam :/ mam nadzieję , że jutro przyjdzie ...
  2. # 722
    Zara.... Poczta też ma opóźnienia - trzeba było zamawiać wcześniej, a nie czekać do połowy grudnia....
    Dzisiaj wysłaliśmy ponad 20 paczek - jutro Ilicz wrzuci je do systemu.
  3. # 723
    12 grudnia :

    ZMIANA STATUSU ZAMÓWIENIA
    Zamówienie numer 6751 zostało wysłane!

    Wiadomość od sklepu Frontowiec http://www.frontowiec.com


    - To znaczy , że paczka została dostarczona 12 grudnia na pocztę ?
  4. # 724
    Ja mam nadzieje ze to data nadania a nie wydrukowania etykiety. W moim przypadku... No coz, 7 dni od daty otrzymania paltnosci do nadania przesylki to o 3 wiecej niz piszesz w potwierdzeniu zamowienia.
  5. # 725
    Spartakus - została wysłana 11/12. 12/12 to data wprowadzenia informacji do systemu. Sugeruję udanie się na pocztę - widocznie Pan Listonosz "zapomniał" zostawić awizo"
    Willard - tak, nasza wina, nasze opóźnienie. Przepraszam.
  6. # 726
    A można prosić o nr. nadania paczki ? to sprawdzę ją na poczcie :)
  7. # 727
    Często sama poczta zawala, kiedyś sklep mi wysyłał priorytetem, a paczka dotarła po chyba 4-5 dniach... Listonosz notorycznie zostawia mi awiza jeśli paczka/list waży więcej jak pół kilo. Nie pamiętam, czy zapomniał kiedyś zostawić awizo, ale raz dostałem drugie/ponowne awizo na tą samą paczkę 3 dni po jej odebraniu. :) Niestety PP to dość ciekawa instytucja, która potrafi nieraz zaginać czasoprzestrzeń. :D

    Dlatego ja zwykle kontaktuje się ze sklepem, po jakiś 7 dniach od otrzymania info, że paczka została wysłana.
  8. # 728
    Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt!!!!!

    Załączniki:

    • akt20131221pl.jpg
    •  
      Igur
    • 2013-12-25
    # 729
    Hej Owca! Jest szansa na sprowadzenie kamizelki M32 Tarzan we florze produkcji spławu?
  9. # 730
    We florze nie. W liesie (ruska wersja woodlandu) tak. cena - około 480,00 pln
  10. # 731
    Siema Owca, jest szansa na sprowadzenie 30 nab. bakelitów do AK74?
  11. # 732
    Kiedyś pewnie tak.
  12. # 733
    A bardziej konkretnie- kiedy?
  13. # 734
    Jak tylko w Rosji magazynki przestaną być istotnym elementem broni, a Armia Federacji Rosyjskiej otworzy swoją Agencję Mienia Wojskowego, albo chociaż hipermarket z demobilem. No i jeszcze Rzeczpospolita Polska musiała by znieść koncesje importowe na broń i jej części.
    Wiem, że to ciężko uwierzyć, ale to nie telewizory Samsunga, które można sobie po prostu kupić w hurtowni.....
  14. # 735
    To jak dochodza do ciebie magi sliwkowe, ktorych zrobiles dostawe ostatnio? Nie czepiam sie.
  15. # 736
    A to już moja tajemnica.... W każdym bądź razie nie pochodzą bezpośrednio z Rosji. Ja przez granicę nie przewożę ABSOLUTNIE ŻADNYCH części broni - nie licz nawet na stopkę kolby :))))
    Generalnie drugi akapit w tym linku powinien wyjaśnić terminy dostaw:
    http://www.frontowiec.com/index.php?d=info
  16. # 737
    Всего Хорошего с Новым Годом!

    Wszystkim życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2014!!!
    I zapraszam do promocji!

    Załączniki:

    • nowyrok2014.jpg
    •  
      Igur
    • 2013-12-29 *
    # 738
    W leśnym mi nie odpowiada. A jaki jest problem z m32 we florze, nie szyją już ?
  17. # 739
    Nie szyją. Został tylko "Lies" i oliwka:
    http://www.splav.ru/goodsdetail.aspx?gid=20071116192017562000
    •  
      Igur
    • 2013-12-30
    # 740
    Szkoda, dzięki wielkie za odpowiedź :) Nazbieram w takim razie na smiersza.
    •  
      ADi
    • 2013-12-30
    # 741
    Pytanie zagadka:
    Spodziewasz się w najbliższym czasie torb zrzutowych? ;)
  18. # 742
    Tak - powinny być w poniedziałek za tydzień!
    •  
      ADi
    • 2013-12-30
    # 743
    nice, dzięki za info.
  19. # 744
    Konrad wysłałem przelew dzisiaj zamówienia 6835. Wiem , że termin 14 dni mija 1 stycznia , więc myślę , że nie będzie problemu :) Jak co dałem znać :P

    Pozdrawiam :D
  20. # 745
    Damy radę :)
  21. # 746
    Poszedł mail w sprawie zamówienia :)
    Czekam z przelewem na odpowiedź :)
  22. # 747
    A może by tak jakieś dane dotyczące zamówienia??? Bo zamówienia od KOWAL74 lub o numerze KOWAL74 nie mam w systemie.
  23. # 748
    Mój błąd :-) zamówienie 6911.
  24. # 749
    Po wielu latach obecności na forum poczułem się tu niepotrzebny i niemile widziany. Ponieważ nie mam zamiaru bez komentarzy znosić dalej zaczepek Dextera i Watera, a w momencie gdy odpowiedziałem wreszcie adekwatnie do tych działań, podjęto próbę wpłynięcia na decyzje adminów, zamierzam uprzedzić przyznanie mi "ryby". To forum jest za małe dla mnie i Dextera razem.
    W tej sytuacji pozostaje mi tylko i wyłącznie zrezygnować z dalszej obecności - nie mam zwyczaju pchania się tam gdzie mnie nie chcą.
    Jeśli ktoś chce utrzymywać kontakt może do mnie pisać na adres konrad @ frontowiec.com
    Bawcie się dalej beze mnie. Myślę, że ten wątek też można zamknąć - po co ludzie mają ewentualnie zadawać pytania, na które tu nie dostaną odpowiedzi.

    Do widzenia!
  25. # 750
    Skoro Konrad zdecydował się na taki krok, to ma prawo, aby jego wypowiedź była ostatnią w temacie. Dlatego też temat zamykam.