• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 211
    Stan jest już po dostawie.
    Moskwy nie wiem jakie mam, bo zostawiłem w samochodzie, ale chyba tak :)
    Nie wiem czy chcę je sprzedawać przez stronę sklepu, bo ich numeracja jest z kosmosu, a do tego moralnie wątpliwa jest ich podróbowatość.....
  2. # 212
    To złożę zamówienie normalnie i dopiszę w uwagach do zamówienia 2 pary 47 ok?
  3. # 213
    Chyba mam tylko jedną - poczekaj proszę do jutra.
    Rozłożę se to w sklepie i będę wiedział co i jak.
    Zamówienie na rzeczy ze sklepu składaj, bo jak zwykle wszystkiego jest mało.....
  4. # 214
    ok
  5. # 215
    @Konrad
    Stopa długość ok 26cm, "normalny" rozmiar 41/ 42- moskwy na taką stopę by były u Ciebie?
  6. # 216
    43/44 - mam
  7. # 217
    To biorę parę tych mniejszych. Przelew robię na dane ze sklepu, mój adres będzie jak w danych nadawcy przelewu (na maila Ci nie pisze, bo ponoć nie czytasz;).
  8. # 218
    Czasami jednak czytam te cholerne maile :)))
    Adres puść na maila - chociaż będę miał szansę odnaleźć, jak już mnie najdzie na wysyłkę :)))
  9. # 219
    Dobra, mail wysłany (temat: "samek moskwy rozmiar 43"), przelew poszedł!
  10. # 220
    Konrad - daj proszę znać, jak już przeczytasz mojego maila. Nie obrażę się nawet, gdy na niego odpowiesz, wręcz przeciwnie - obsypię Cię goździkami na najbliższym zlocie :)
  11. # 221
    A Twój to który?? :))))

    Samek, puść mi na maila adres do wysyłki.
  12. # 222
    Mail poszedł już wczoraj na sklepmałpafrontowiec.com, tytuł maila "samek moskwy rozmiar 43".
  13. # 223
    OK!
  14. # 224
    a miałbyś też drugie moskwy rozmiar 43? bo chętnie też bym sobie zakupił;p
  15. # 225
    Mam
  16. # 226
    Autor cytatu: Konrad "Owca"A Twój to który??

    "Konkurs rusmil.net_moskwy44" z 02.03.2013 r.
    • WP
    • 2013-03-12
    # 227
    Witam Panie Konradzie.
    Czy wiadomo mniej więcej kiedy w sklepie będzie dostępny mundur wz 69 ze złotymi guzikami o rozmiarze na 185cm ?
    Jak jest z tymi butami sapogami ? Na allegro czasami bywają ale nie o rozmiarze 44 czyli 28cm. Czy będzie miał Pan te buty ? czy generalnie jest ciężko dostać ?
  17. # 228
    Jak gdzieś znajdę to będą.....

    Massud - masz już odpowiedź. Pozytywną.
  18. # 229
    Dobra ile kosztują te Moskwy?:P rozumiem że wystarczy dopisać chęć posiadania takich i przelać odpowiednio powiększoną kwotę zamówienia?:P
  19. # 230
    Moskwy +45,00 do zamówienia.
  20. # 231
    Pasek do Pkm ,oraz molle ladownice ak w cyfrze dwie( jesli sa te ze stronki),wyslesz mi prosze jak zawsze,czy musze zrobic przedplate;))
  21. # 232
    Nie. Musisz zrobić zamówienie w sklepie internetowym.
  22. # 233
    ;)),rozumiem....
  23. # 234
    Moskwy rozmiar 46 znalazły by się ? :)
  24. # 235
    Konrad - dziękuję, odpisałem i po cichu liczę na odpowiedź :)
  25. # 236
    Obiecane wrazenia po uzytkowaniu Bresta przez Windurina z krakowskiego Asg srodowiska
    Nie wiem czy tutaj jest ok,ale zrobilem podobnie jak z Kobra1 oraz Smershem Dexowymi,tam wklejając w Vitiazowym temacie,wiec tu robie to z Brestem,ktorego na Froncie kupilem
    Jest to krotki opis wrazenia po realnym uzytkowaniu

    I choc cena jest stosunkowo wysoka,

    -mozna swobodnie polecic innym
    -zapewnia przy odpowiednim dobraniu ladownic niemal wszystkie wymagania,bez wzgledu na stosowana replike
    - na ta chwile mialem tylko ladownice WSS oraz,noz,manierka,radio i chlebak,wszystko od Splavu z Frontu
    -jest to swietna alternatywa dla Smerszy,Nerp, a takze innych tego typu oporzadzen

    Kolega dodal jeszcze we wczesniejszym emailu iz na zime jest za cienka:)))
    To raczej dżok taki;)

    "...
    Jak prosiłeś, abym coś więcej napisał to się rozpiszę. Więc:
    Testowałem Kamizelkę: "Brest" olivka z ładownicami w cyfrze.
    Kamizelka, nadaję się na każdego użytkownika, z powodu licznych regulacji. Co sprawia, że pasuję na każdego. Kamizelka, została, zrobiona, z dobrego materiału. Była używana, tak jak moje. Ocieranie się o ściany w budynkach, o drzewa, itp. Brak śladów użytkowania. Jest bardzo, lekka, co BARDZO ułatwia poruszanie się po terenie. Praktycznie zero obciążenia. Jedyne, co mnie martwiło, to brak większej ilości ładownic na magi. (była bodajże jedna). A co do samej kamizelki.
    Bardzo dobrze zszyta, idealnie osłania klatkę i boki. Alę, brakowało mi pleców. Lecz, po dłuższej rozgrywce, było to nie zauważalne.
    Dopowiedzieć, mogę tyle. Jak, bym miał kasę, sam bym sobie taką sprawił.
    Godna polecenia.
    Pozdrawiam. WinduriN.
    ..."
  26. # 237
    Opisy wg mnie powinny być w tematach "sprzętowych", które jakoś do danej opinii pasują. (np. ten pasowałby do "pozostałe kamizelki SPOSN", czy jakoś tak).
  27. # 238
    To znaczy do tematu "Pozostałe kamizelki SPOSN i ich podróby" :)))))))

    Może nowy dział - "Testy i opinie użytkowników"
  28. # 239
    Wklejony tekst, jest o Breście SSO, więc bez "i podróby".

    VSO powinno mieć oddzielny temat.

    Zakładania kompletnie nowego działu prawdę mówiąc nie widzę sensu, bo taki dział byłby zaraz zbieraniną testów i opinii zarówno o mundurach i oporządzeniu jak i o replikach ASG, co tylko zwiększy chaos.
    • WP
    • 2013-03-18 *
    # 240
    Zapewne z wielu z Was używa do potyczek asg i itd.. radia. A co jak by mieć oryginalne radio i to legalnie nadawać z wojskowego ? Otóż jest taka możliwość, mając radiostacje towarzyszy ze wschodu typu R-107 lub R-107M możemy nadawać w paśmie cb radia 27 MHz ponieważ radia chodzą od 20-52MHz.
    Moje pytanie jest do Naszego kolegi Konrada czy myślał już żeby takie rzeczy sprowadzić ? I nie tylko te typy radiostacji bo przecież CCCP wyprodukowało dużo różnych konstrukcji które są dostępne w sprzedaży z demobilu na wschodzie a u Nas nie ma. Podpowiem, że za R-107M można wziąć od 200-300zł, radio nie musi byc na oryginalnych akumulatorach, ważne by zamienniki miały te same napięcie i dużą pojemność. W końcu to frajda mieć do własnej kolekcji takie radio. A, że sklep Frontowiec nie posiada takiego sprzętu można by go wzbogacić o takie rzeczy. Oczywiście wszystko zależy od właściciela ale zawsze mogę odpowiedzieć na temat tych rzeczy bo akurat się nimi interesuje i nawet zachwycam.