• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 241
    A chcesz mi to przywieźć do sklepu? Jak tak, to jestem zainteresowany :)))

    Na razie mam oryginalne ruskie R105M na tranzystorach!
    • WP
    • 2013-03-18 *
    # 242
    Gdybym tyle miał, i miał samochód i prawko (dopiero za rok) to z chęcią bym przyjechał.
    Jak na razie mogę dać namiary gdzie można kupić (na terenie naszego kraju) i coś pomóc, z bydgoszczy jestem więc drogą elektroniczna mogę pomóc. R-105M to już coś. Praktycznie podstawowe radio. Jak ktoś chce wiedzieć jak uruchomić mogę dać linka do strony gdzie jest to ładnie opisane. Ogólnie można spokojnie zastosować akumulatory do 5v, zasilanie radia to 2x2,4V bo radio pobiera bardzo mało prądu w porównaniu do R-105d. Ale to już inna historia.
  2. # 243
    Konrado- napiszę tu, bo kontakt ostatni utrudniony...
    Jednego, jedynego RIAB-a potrzebuję
    pleeeeeeeeeeease !
  3. # 244
    Będą....
    Może nawet w poniedziałek.....
  4. # 245
    Akurat R-107M w polskim malowaniu można dostać na Allegro.
  5. # 246
    Autor cytatu: KamilAkurat R-107M w polskim malowaniu można dostać na Allegro.


    ...a potem wystarczy tylko ściągnąć farbę ;)
  6. # 247
    Nie - trzeba jeszcze wymienić tabliczki. Bo w tych 107-kach są polskie.
  7. # 248
    no w mojej nie było- wszystkie ruskie
  8. # 249
    UWAGA! Okazja jak rzadko i pewnie nie prędko się powtórzy - udało mi się kupić trochę ORYGINALNYCH radzieckich RD-54, używanych przez WDW z Kowna (część z litewskimi nazwiskami wypisanymi długopisem)!!! Produkcja z lat 70-ych i 80-ych. Niestety stemple słabo czytelne.
    http://www.frontowiec.com/index.php?p2809,plecak-rd-54
    Mam też kilka sztuk w stanie lekkiego sponiewierania - brak guzików lub troków, drobne rozdarcia po 150,00!!!!
  9. # 250
    Beria - sprawdz starszą pocztę.
    • cyp
    • 2013-03-20
    # 251
    Konrad - poszła wiadomość na gadu.
  10. # 252
    Berdozon -znalazłem wiadomość , do oklepania na mailu :)
  11. # 253
    105, 107 i inne w wersji również lub raczej głównie radzieckiej można dostać u RecyclingService występujacego na Allegro oraz w firmie http://tdm-electronics.com/pl/oferta/ Moja 107-ka jest właśnie z firmy TDM. Oczywiście nie zawsze sprzęt stoi w magazynie i czeka na kupców ale bywa bardzo często gdyż te firmy zajmują się głównie takim sprzętem. Trzeba pytać a najlepiej złożyć zamówienie i co jakiś czas sie przypominać.
    •  
      ADi
    • 2013-03-20
    # 254
    I jak tam Konradzie? Wiadomo coś o zamówieniu u SSO? ;)

    A tak btw. to Dudek i Czapel prosili bym zapytał o "Gorke-3" (Czapel) i Smiersza AK w wersji molle (Dudek). Tak więc pytam. Bo mają parcie na zakup. :P
  12. # 255
    Gorka 3 tylko na zamówienie. Smiersz AK w wersji molle nie występuje jako gotowy produkt - trzeba zrobić costoma :)
    •  
      ADi
    • 2013-03-20 *
    # 256
    Pierwsza wieść na pewno ucieszy Czapela, ale Dudek chyba zadowolony nie będzie. :D

    To ja dalej czekam na wieści na temat tej ładownicy dla mnie. ;)

    Edit: Zadowolony? :D
  13. # 257
    Czapela.... :P Konrad a na kiedy mogę się spodziewać Gorki jak zamówię ?
  14. # 258
    Zależy od rozmiaru.
    Jak dobrze pójdzie, to jak zamówisz jutro, w poniedziałek będę miał u siebie. Jak nie trafisz z rozmiarem, to "kak sdiełajem, tak budziet..." :)
    •  
      ADi
    • 2013-03-20
    # 259
    Czapel zamawiaj! ;) To i ładownicę od razu wezmę. :D
    • WP
    • 2013-03-20
    # 260
    Ta najlepiej to pojechać osobiście albo do tdm albo do dw electronics. Na allegro to dużo chcą, te radia są warte góra 100zł a to co oferują sprzedawcy to lekkie przegięcie jak wiele innych rzeczy. Jeszcze do 2001 można było kupować radiostacje prosto z wojska, teraz AMW oferuje radia typu K-1M lub inne typu motorola mobilowa. A na reszte trzeba mieć koncesje niestety.
    Trzeba powiedzieć że bardzo ciekawy ten plecak wdw, ciekawie pomyślany z rozmieszczeniem rzeczy jak na tamte lata.
  15. # 261
    A 60 lat temu, to niemieckie szmaty poniewierały się wszędzie i nikt tego za darmo nie chciał.... A teraz pogłupieli - byle oryginalna czapka i nie wiedzieć czemu kosztuje powyżej 1000,00 pln......
  16. # 262
    Konradzie, da się podpiąć pod zamówienie, jednego fanta ? bo też jestem z Oln, i jak coś to z nimi ;)
    (tielniacha błękitna letnia na 1.90m)
    Pamiętasz, to ja ten nieszczęsny od pioniera m23 w liesie :)
  17. # 263
    Tielniaszki są na obwód w klacie, a nie na wzrost!
  18. # 264
    a przy okazji :D
    Jeszcz raz Wielkie Dzięki za M23 pioniera w liesie jest w zajefajny!
  19. # 265
    Poszedł mail.
  20. # 266
    Konradzie, dostałem już paczkę z naszywkami. Wszystko poszło sprawnie tylko:
    Zamiast tej: http://frontowiec.com/index.php?p1432,naszywka-na-piers-wojska-specjalnego-przeznaczenia-z-nietoperzem
    dostałem tą: http://frontowiec.com/index.php?p807,naszywka-wojska-specjalnego-przeznaczenia-z-nietoperzem
    ogólnie to nie mam zastrzeżeń. Pozdrawiam. :)
  21. # 267
    Upsssss.... Przepraszam.
    Puść mi na maila info którą powinieneś dostać wraz z adresem -wyślę Ci poprawną gratis!
  22. # 268
    Nic się nie stało. Pomyłki się zdarzają. Mail poszedł. Pozdrawiam.
  23. # 269
    Paczka doszła. Все в порядке. Спасибо... ;)
    •  
      ADi
    • 2013-03-28
    # 270
    Konradzie, wiadomo coś o tej ładownicy która sobie wypatrzyłem? Kiedy będziesz robił zamówienie u SSO? :D
    Dla przypomnienia:
    http://sso-mil.ru/catalog/115/15054
    ;)