• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam
    Chciałem się zapytać gdzie można kupić tanie repliki ruskich karabinków nie chodzi mi o ASG,
    lub karabiny DEKO
  2. # 2
    A o co chodzi ?
  3. # 3
    o repliki karabinów z których można oddać suchy strzał,
    lub karabiny pozbawione cech bojowych
  4. # 4
    Takie repliki to chyba Izmasz robi, nawet coś kiedyś było na allegro. Z tym, że one wcale nie są tanie. No i taki zakup gwarantuje Ci wizytę smutnych panów w niedzielę na śniadanie. A o deko i problemach z nimi już dużo było na forum, poszukaj.
  5. # 5
    a na jakiej stronie
  6. # 6
    Autor cytatu: rakietkaa na jakiej stronie

    na początek spróbuj na tej ;-)
  7. # 7
    rakietka, uzyj opcji szukaj ;)

    tylko pamietaj o UOBiA lub szykuj sie na wizyte smutnych panow
    •  
      Gilo
    • 2010-09-14
    # 8
    Na works11 jest i to w okazyjnej cenie pps ,ale jak z tymi pozwoleniami jest to już nie wiem musisz sam się dowiadywać.

    linkacz:
    http://www.works11.pl/?product_id=21277&category_id=502
  8. # 9
    Autor cytatu: Giloale jak z tymi pozwoleniami jest to już nie wiem musisz sam się dowiadywać.


    Z tym akurat jest bardzo prosto i nie ma żadnych problemów. W ciągu pięciu dni od zakupu deko należy napisać wniosek o rejestrację zakupionej "broni" w oparciu o przepisy art. 9 pkt 2 Ustawy o Broni i Amunicji, następnie udać się z tym wnioskiem, fakturą zakupu oraz dokumentem z CLK (uzyskanym od sprzedawcy) poświadczającym pozbawienie broni palnej cech użytkowych do Wydziału Postępowań Administracyjnych właściwej pod względem zamieszkania KWP. Do powyższych dokumentów należy załączyć dwa zdjęcia formatu paszportowego oraz dowód opłaty skarbowej w wysokości 82 zł. wniesionej na konto właściwego organu. Kartę rejestracyjną powinieneś otrzymać natychmiast (art.. 35 par. 2 KPA). Odmowa zarejestrowania deko może nastąpić tylko i wyłącznie w przypadku, kiedy wnioskodawca nie ma ukończonych 18 lat. Warto wcześniej dowiedzieć się czy WPA KWP życzy sobie okazania zakupionego sprzętu. W niektórych województwach sobie tego życzą, co jest żądaniem bezprawnym.

    Pozdrawiam
  9. # 10
    Ja tu kupowałem: http://www.sprzetmilitarny.pl/cat-pl-1-BRON-DEKO.html i jestem z zakupu zadowolony. Bogaty wybór, miła obsługa, pełen komplet dokumentów do zarejestrowania broni na siebie. Z tego co widzę to niektóre egzemplarze ma tańsze od Worksa11 a niektóre nie. Ogólnie polecam Pa-ko.
  10. # 11
    a nikt nie zna jakiś stron z replikami
  11. # 12
    Skąd te rewelacje? Bardzo wiele osób zna takie strony.
  12. # 13
    to mogli byście je podać
  13. # 14
    idz na ruski bazar i kup sobie mosina z czekolady
  14. # 15
    Albo do monopolowego i AK jako butelke a nalana do niego wódeczka. Nierozumiem cię koledzy podają Ci strony z Deko itp a ty nadal się pytasz o nie.
  15. # 16
    No nie śmiejcie się już z kolegi.
    Nie wszyscy kojarzą z podobną szybkością ;)
    •  
      ADi
    • 2010-09-20 *
    # 17
    Autor cytatu: rakietkaa nikt nie zna jakiś stron z replikami

    Co masz na myśli mówiąc repliki bo nie kminie? Repliki AirSoftowe? Odlewy?
    Może to wina wczesnej po weekendowej pory ale się już pogubiłem.
  16. # 18
    Dosyć zabawny ten temat, ale jednak go zamknę. Podsumowując:

    Jeśli chcesz kupić replikę "ruskiego karabinu", to masz do wyboru:
    - zakup deko (zaliczam tutaj także makiety) - linki do sklepów sprzedających deko zostały już podane (a przynajmniej do tego z chyba największą ofertą),
    - zakup wiatrówki (mam na myśli Yunkery) - te pojawiają się w różnych sklepach militarnych, problemów ze znalezieniem takich nie będziesz miał (np. militaria.pl), co nie znaczy, że akurat tam będzie dostępny,
    - zakup repliki ASG (tutaj wybór taki, że nie ma sensu wszystkiego wypisywać, poza tym pisałeś, że nie chcesz repliki ASG),
    - zakup "odlewki" - tych nie mam pojęcia gdzie kupić.

    rakietka - Na przyszłość polecam wyrażanie swoich myśli w nieco bardziej rozwinięty sposób, bo przez te pojedyncze zdania (jeśli to w ogóle są zdania) nie można zrozumieć, o co ci chodzi.