Niezalogowany (Zaloguj się)
  • Kategorie

• Konkurs

• rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

• Frontowiec.com

Vanilla 1.1.10 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

1. # 331
    Flora była wprowadzona w 1998 roku, a czapka w 88, więc krój czapki w Afganie był spotykany natomiast na pewno nie we florze.
  2. # 332
    Parę fotek z majówki.

Po mszy świętej z okazji Józefa Robotnika oraz pochodzie pierwszomajowym udaliśmy się w pole :D

http://img16.imageshack.us/img16/1668/92865684.jpg
    http://img404.imageshack.us/img404/5305/53903730.jpg
    http://img808.imageshack.us/img808/7527/73670531.jpg
    http://img18.imageshack.us/img18/1903/51865477.jpg
  3. # 333
    Świetne! Zwłaszcza trzecie, klimat mistrz.
  4. # 334
    Co do granatnika z fotek od OSN SPEKTRE,czy jest to jugosłowiańska granatnik?
  5. # 335
    tanfolglio to jest coś z regionu bałkanów wyrzutnia RBR, która do złudzenia przypomina nowsze RPG zresztą instrukcję obsługi ma w cyrylicy.
  6. # 336
    Różni się trochę ale generalnie sprawdza się do robienia lansu i stylizacji na RPG-18
  7. # 337

Pod koniec Afgana kadra oficerska dostała mundury łaciate z czapeczkami łaciatymi ale nie jestem pewien czy to ten sam kamuflarz bo mam czarno-białe fotki.
  8. # 338
    Najpierw duboki (lotnictwo miało najszybciej), potem VSRy, następnie flory i mamy czasy dzisiejsze.
    W afganie nie było flor.
    Wg zdjęć VSR'y pojawiają się dopiero w Czeczenii.
  9. # 339
    Autor cytatu: PotfurWg zdjęć VSR'y pojawiają się dopiero w Czeczenii.

Wcześniej. Mam informacje od znajomego oficera, że już w 1992 r. pojawiły się w Polsce (Borne-Sulinowo) indywidualnie przywiezione przez oficerów. Natomiast udokumentowany rok (zdjęcie) jaki posiadam, to 1993-Legnica. Już z naszywkami "Rossija". Oraz zdjęcie z grupy wojsk w Niemczech (także 1993).
  10. # 340
    W książce "Berety z gwiazdami" też jest parę zdjęć panów w VSR z roku 1993 r w tym jedno jakieś z jednostki chyba.
  11. # 341
    Takie tam :] konserwy nie oglądać :P

Baza CM później kolba od emki i piaskowy kolorek będzie włącznie z rączką przeładowania z lewej i prawej ;)

Załączniki:

• 369.jpg
  12. # 342
    Nie wiem,czy tylko ja tak mam,ale w poście wyżej w miniaturce widzę swoje zdjęcie :D

Z dzisiejszego testowania Sumraka. Pozowane ;) Stylizowałem się na te wyjście w teren 45 ORP ;p

Załączniki:

• _dsc4306.jpg
  13. # 343
    Autor cytatu: KarowNie wiem,czy tylko ja tak mam,ale w poście wyżej w miniaturce widzę swoje zdjęcie :D
    Nazwy plików się powtarzają i miniaturki źle generuje.
  14. # 344
    Zmienione ;)
  15. # 345
    http://imageshack.us/photo/my-images/824/zdjcie0223xx.jpg/

Uploaded with ImageShack.us
  16. # 346
    schutze proszę Cię, bo aż zęby bolą :P
  17. # 347
    No dobra już nie będę ... :) no moze przez miesiąc :D
  18. # 348
    http://img207.imageshack.us/img207/5974/dscf26252.jpg
    Jednym sie podoba, inni hejtują :P
    Projekt AKS-74UM to projekt łączący dwie repliki - AK-74M i AKS-74U.
    Baza : BOYI RK-01W
    Więcej fotek : TUTAJ
    Inspiracją był ten o to kałasz :
    http://content.foto.mail.ru/mail/photoshooter/1360/s-1394.jpg
  19. # 349
    @Soltys - panie weź zmniejsz rozdziałkę obrazka, bo nawet na moim internecie z NASA miniaturka się wczytuje 20 minut.
  20. # 350
    @Kamil - Teraz powinno być ok ;)
  21. # 351
    Haters gonna hate ;)

Taki mały spoiler Польского Спецназа ;) Narazie wersja Beta

http://img826.imageshack.us/img826/8371/dsc04159z.jpg

Kitlist:
    - mundur Reitar - Корпус выживания
    - pokrowiec Alfa na panele od kamizelki Fort OK Defender 2 - Корпус выживания
    - ładownice - Currahee, Корпус выживания, Helikon-Tex i Camelbak
    - rękawiczki S.O.L.A.G. with kevlar - Blackhawk!
    - hauer K6-3 - НИИ Стали
  22. # 352
    Jeszcze wężyk od camelbak'a ;)
  23. # 353
    Fajne :)
    Naprawdę używasz tylko dwóch dodatkowych magazynków, czy taka konfiguracja po prostu akurat była, kiedy robiłeś zdjęcie?
  24. # 354
    Польский Спецназ, самый хороший из всех :D

Co to za granaty obok magazynków?
  25. # 355
    To może ja ponarzekam trochę, że z typowo rosyjskiego lukałtu zostało niewiele. Tylko hałer... no i prawie niewidoczny defender.
  26. # 356
    Autor cytatu: kazikFajne :)
    Naprawdę używasz tylko dwóch dodatkowych magazynków, czy taka konfiguracja po prostu akurat była, kiedy robiłeś zdjęcie?

Airsoft uczy siania amunicja na lewo i prawo, a w prawdziwej sytuacji moi drodzy nie liczy się ilość wystrzelonych kul tylko ile z nich dosięgnie celu. 90 pestek to dla dowolnego szybkiego szturmu więcej niż wystarczająco. Zapasowe magazynki, granaty i p-gaz nosze w plecaczku, który można zrzucić w pierwszym zdobytym pokoju gdzie organizuje się punkt wypadowy/medyczny/radiowy i w razie konieczności z plecaczka dobieramy dodatkowe patrony a waga wyposażenia jest konkretnie odchudzona.

Nie zapominajcie moi drodzy, że standard 3 magazynków wymyślili ojcowie, którzy wygrywali wielkie wojny zanim ktokolwiek nawet pomyślał o molle camelbakach czy pikselkach.

Są tacy co mówią, że 8-12 magów dodaje psychologicznej pewności siebie. Chyba do siania po wszystkim co się rusza, i ot mamy hordy triggerhappy cowboyów... Ja mam widać inne podejście.

Autor cytatu: Pumba [span class=goog-te-sectional-gadget-link-text]Przetłumacz[/span] Польский Спецназ, самый хороший из всех :D

Co to za granaty obok magazynków?

NICO 6-BANG, wystrzelone dostępne na allegro za ok 25 zł. Jako, że mechanizm łyżki działa, idealnie się do treningów nadają. Nie ma w nich materiałów pirotechnicznych więc nie podchodzą pod ustawę.

Autor cytatu: KamilTo może ja ponarzekam trochę, że z typowo rosyjskiego lukałtu zostało niewiele. Tylko hałer... no i prawie niewidoczny defender.

A to Korpus Vyzhyvania to nie Rosja? :) lol
    Mundur - Made in Russia
    Hauer - Made in Russia
    Kamizelka - Made in Russia
    Wkłady do kamizelki - Made in Russia
    Ładownice - Made in Russia i Poland
    Rękawiczki - Made for USA in China ;)
    Camelbak - Made in USA
    Naszywki - Made in POLAND! :D

W sumie w 85-90% to Ruski szpej ;) No cóż, Haters gonna hate ;)
  27. # 357
    Nie o to chodzi gdzie zdiełano. Ja to jestem zdania że ostatnio nawet Rosjanie noszą się mało rosyjsko ;)
    •  
      ADi
    • 2012-05-23
    # 358
    Fajny kit-list, ale jakoś popularny zestaw (K6-3, 6B23/zielony FD, Gorka, Smersh, kominiara i alty) z operacji MWD i FSB w Dagestanie mi bardziej odpowiada. :D
    A i Sergei MultiChłam by Ci bardziej pasował do oporządzenia. :3
  28. # 359
    Nie no jakbym wyskoczył w oryginalnym MC na licencji Cryee z Korpusu Vyzhivania to by mnie tutaj zlinczowali ;)

I co to niby znaczy mało rosyjsko? Bo w końcu się ogarnęli i każdy ma w armii mniej więcej podobny mundur to już nie rosyjsko? Za Sojuzu było wszystko przypominam od linijki, potem wolna amerykanka 90-tych i początku 2000 to się tak ludziom we łbach utrwaliło, że jak nie nosisz każdej części odzieży z innej parafii a wszystko nie zwieńczone koszernymi trampkami to już nie jest "po rosyjsku". Świat idzie do przodu a Ci co zostają w tyle kończą jak Libia ;)

Zresztą pozwolę sobie poruszyć też inny temat. Wydajecie setki a nawet tysiące zika, rubli, dolarów, talarów na ukoszernianie wyposażenia, części od ostrych klamek, oryginalne ciuchy i co tylko, a ilu z was ma porządną apteczkę na wszelki wypadek? Oczywiście nikt do was ostrą siać nie będzie, no ale latacie po lesie w swoim uber cool zajebiście koszernym i drogim sprzęciku i wystarczy, że jeden wyp****li się na gałąź i rozwali sobie tętnicę udową... krzyż na drogę bo szczytem zabezpieczenia medycznego to oczywiście koszerny zhgut, którym sobie motacie kolby bo "ruscy tak robią" i dawno przeterminowane IPP, którym można sobie co najwyżej opatrzyć rozwolnienie aplikując na zasadzie tampona. A potem płacz i zgrzytanie zębów bo ważniejsze było sobie kupić nową specnazowską bandanę niż, porządny opatrunek osobisty...
    •  
      ADi
    • 2012-05-24
    # 360
    Autor cytatu: SergeiNie no jakbym wyskoczył w oryginalnym MC na licencji Cryee z Korpusu Vyzhivania to by mnie tutaj zlinczowali ;)

Przejmujesz się? :D
    A skoro to jest wersja beta to co jeszcze będziesz zmieniał?