• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 331
    http://imageshack.us/photo/my-images/824/zdjcie0223xx.jpg/


    Uploaded with ImageShack.us
  2. # 332
    schutze proszę Cię, bo aż zęby bolą :P
  3. # 333
    No dobra już nie będę ... :) no moze przez miesiąc :D
  4. # 334
    http://img207.imageshack.us/img207/5974/dscf26252.jpg
    Jednym sie podoba, inni hejtują :P
    Projekt AKS-74UM to projekt łączący dwie repliki - AK-74M i AKS-74U.
    Baza : BOYI RK-01W
    Więcej fotek : TUTAJ
    Inspiracją był ten o to kałasz :
    http://content.foto.mail.ru/mail/photoshooter/1360/s-1394.jpg
  5. # 335
    @Soltys - panie weź zmniejsz rozdziałkę obrazka, bo nawet na moim internecie z NASA miniaturka się wczytuje 20 minut.
  6. # 336
    @Kamil - Teraz powinno być ok ;)
  7. # 337
    Jeszcze wężyk od camelbak'a ;)
  8. # 338
    Fajne :)
    Naprawdę używasz tylko dwóch dodatkowych magazynków, czy taka konfiguracja po prostu akurat była, kiedy robiłeś zdjęcie?
  9. # 339
    Польский Спецназ, самый хороший из всех :D

    Co to za granaty obok magazynków?
  10. # 340
    To może ja ponarzekam trochę, że z typowo rosyjskiego lukałtu zostało niewiele. Tylko hałer... no i prawie niewidoczny defender.
  11. # 341
    Nie o to chodzi gdzie zdiełano. Ja to jestem zdania że ostatnio nawet Rosjanie noszą się mało rosyjsko ;)
    •  
      ADi
    • 2012-05-23
    # 342
    Fajny kit-list, ale jakoś popularny zestaw (K6-3, 6B23/zielony FD, Gorka, Smersh, kominiara i alty) z operacji MWD i FSB w Dagestanie mi bardziej odpowiada. :D
    A i Sergei MultiChłam by Ci bardziej pasował do oporządzenia. :3
    •  
      ADi
    • 2012-05-24
    # 343
    Autor cytatu: SergeiNie no jakbym wyskoczył w oryginalnym MC na licencji Cryee z Korpusu Vyzhivania to by mnie tutaj zlinczowali ;)

    Przejmujesz się? :D
    A skoro to jest wersja beta to co jeszcze będziesz zmieniał?
  12. # 344
    Wydajecie setki a nawet tysiące zika, rubli, dolarów, talarów na ukoszernianie wyposażenia, części od ostrych klamek, oryginalne ciuchy i co tylko, a ilu z was ma porządną apteczkę na wszelki wypadek?
    Haters gonna hate ;)

    http://kazik.pixelbold.net/img/deal_with_it_vdv.jpg

    Uwaga niewątpliwie słyszna, ale nie mogłem nie skorzytać z okazji ;)
  13. # 345
    Ja posiadam apteczkę firmy Cederroth, a w niej od rękawiczek i plastrów, po maskę do sztucznego oddychania. :P
  14. # 346
    do postu 361.
    Niewątpliwie masz rację. Gdzieś tam. Mundury oryginalne, koszerne czy nie. Każdy nosi to co lubi, na co go stać, co mu się podoba itd.
    Niektórzy chcą być jak wojsko, ale nigdy nie będą.
    Niektórzy chcą być dalej jak wojsko ale nie mogą.
    Niektórzy myślą, że są wojsko.
    Niektórzy mają to gdzieś.

    A guma na kolbie jest fajna, plus opatrunek z baterią.

    Zupełnie z innej beczki.
    Sergei trudno się z tobą nie zgodzić. Ale opatrunek się sam nie założy. A mnóstwo dzieciaków mdleje na widok krwi. A apteczkę widziało na ścianie w szkole.
    Swoją drogą w ajersofice propaguje się okulary ze śmigiełkami, portki z wywietrznikami, gearboxy z chujwieczym, a jakoś o pierwszej pomocy (bo zdarzyć się może wszystko) jakoś tak mało.
    •  
      ADi
    • 2012-05-25 *
    # 347
    Dziwna dyskusja. U nas co trzeci ma apteczkę, a niektórzy nawet sól fizjologiczną. Ale co to ma do tematu lansu nie wiem?
    Autor cytatu: yakarovdo postu 361.
    Niewątpliwie masz rację. Gdzieś tam. Mundury oryginalne, koszerne czy nie. Każdy nosi to co lubi, na co go stać, co mu się podoba itd.

    Skoro każdy nosi to co lubi, a o gustach się nie dyskutuje to po co cała ta gadka? ;)
  15. # 348
    Autor cytatu: ADiDziwna dyskusja. U nas co trzeci ma apteczkę, a niektórzy nawet sól fizjologiczną. Ale co to ma do tematu lansu nie wiem?
    [quote]Autor cytatu: yakarovdo postu 361.
    Niewątpliwie masz rację. Gdzieś tam. Mundury oryginalne, koszerne czy nie. Każdy nosi to co lubi, na co go stać, co mu się podoba itd.

    Skoro każdy nosi to co lubi, a o gustach się nie dyskutuje to po co cała ta gadka? ;)[/quote]

    100% racji
    To czy ktoś umie zacisk założyć,czy tez nie,nie ma wiele wspólnego z makijazem,ciuchami,gladki fryzura a'la Einstain...

    Tu jest lans,a nie umiejętności paramedyczne potrzebny :))))

    Ja np.umiem bez problemu wycisnąć sobie syfa z czoła,i to jest lans!bo na fotach lepiej sie wtedy prezentuje!:)
  16. # 349
    Autor cytatu: SergeiI co to niby znaczy mało rosyjsko? Bo w końcu się ogarnęli i każdy ma w armii mniej więcej podobny mundur to już nie rosyjsko? Za Sojuzu było wszystko przypominam od linijki, potem wolna amerykanka 90-tych i początku 2000 to się tak ludziom we łbach utrwaliło, że jak nie nosisz każdej części odzieży z innej parafii a wszystko nie zwieńczone koszernymi trampkami to już nie jest "po rosyjsku". Świat idzie do przodu a Ci co zostają w tyle kończą jak Libia ;)


    Temat jest o lansie, więc i moje stwierdzenie było w kategoriach lansu. Po prostu te wszystkie nowoczesne cuda sprzętowe na modłę zachodnią nie wyglądają już tak fajnie i tyle. A czy są koszer czy nie... to sprawa trzeciorzędna.

    Autor cytatu: SergeiZa Sojuzu było wszystko przypominam od linijki

    Oj, nie było.
  17. # 350
    Autor cytatu: KamilPo prostu te wszystkie nowoczesne cuda sprzętowe na modłę zachodnią nie wyglądają już tak fajnie i tyle.


    Po prostu nie mają "duszy"-rzekł bym :)
    •  
      ADi
    • 2012-05-25
    # 351
    Ale to też jest kwestia gusty. Np. nie dla każdego sprzęt z Afganu ma duszę - nie bijcie. xD
  18. # 352
    +1
  19. # 353
    Autor cytatu: ADiAle to też jest kwestia gustu.


    O czym zasadniczo przyjęte jest, że... "non disputandum est" :D
  20. # 354
    Moim zdaniem to nie kwestia gustu, a opatrzenia się z czymś.
    Lata 90te są "magiczne", bo to przeszłość i kojarzymy ten "look" z tamtymi konkretnymi latami.
    To samo jest od jakiegoś czasu, kiedy się patrzy na zdjęcia z Biesłanu - dużo tam sprzętu (oporządzenia), które obecnie jest unikatowe, przez co stało się "ikoną" tamtych zdarzeń (dla osób, które zdjęcia widziały nie raz*).

    Współczesne konfiguracje widzimy i jeszcze nie kojarzymy jako "coś co było" lub "coś co używali przy okazji tego i tamtego" i patrzymy na nie głównie z perspektywy praktycznej, przez co nie mają w sobie tej "magii". Za 5-10 lat ludzię będą składać "loadouty" opisując je "Specnaz GRU 2012", a inni będą mówić, że wygląda fajnie, retro itd. I nikt nie powie, że ktoś ma za mało ładownic lub, że te na fastexy są lepsze od tych na rzep.

    * - bo jak ktoś ich nie widział, to trudno by z czymś konkretnym je kojarzył
  21. # 355
    Oto moje pierwsze wyjście na światło dzienne na rusmilu ;) Niedzielne wyjście ze znajomymi w teren. Jako że niedawno zacząłem stylizację, to rosyjski jest tylko Partizan. Chest produkcji CHRL, czapka z Helikona, w łapkach replika Cymy.
    Pozdrowienia z Bydgoszczy :)

    Załączniki:

    • hdrd.php.jpeg
  22. # 356
    Wszystko ładnie pięknie, ale spodnie masz "symetryczne" :)

    A co to za kamizelka?
  23. # 357
    Chestrigg z taiwangun, wersja z ładownicami do AK. Akurat teraz nie ma wersji oliwkowej.
  24. # 358
    Lansować właściwie nie mam się czym , ale co tam :D
    Jakiś Tani KZM Skol(Produkcji firmy FORMEKS, Made in Russia), CHRL UTG i BOYI RK-01W po przeróbkach.
    Również pozdrawiam !

    Załączniki:

    • hadeerostateczny.jpg
    •  
      ADi
    • 2012-05-28
    # 359
    Autor cytatu: SergeiLans lansem moi drodzy. Ja wolałem zadziałać trochę wbrew Polskiej tradycji, że Polak mądry po szkodzie i nakrzyczeć na was trochę zanim ktoś nie skończy 6m pod ziemią, a reszta będzie się na X stron rozpisywać, że można było mieć to i tamto. Może chociaż kilku z was moje słowa skłonią do refleksji, i tylko taki był zamysł.

    A co do całego sprzętu. Myślicie, że w latach 90 gdyby ktoś żołdakowi dał wybór 6B5 a Defender II to w czym by chłopak zap****? Jeżeli kulki którymi strzelasz to jedynie plastik to proszę bardzo lataj w 6B5 i do utraty tchu. Jednakże gdy plastik zamienia się na ołów to na 100% wolałbyś założyć najnowszą i najdroższą kamizele USyMCy. Wszystko zależny do czego się sprzętu używa. Ja prowadzę zajęcia na strzelnicy, i pewnie jak niejedna osoba tutaj, niejedno już widziałem. W resortówce mimo, że wszystko na komendę ;), również zdarzają się sytuacje "nietypowe". A co dopiero mówić o sektorze prywatnym, gdzie niejednokrotnie jesteś na obiekcie z ludźmi, których nie znasz. Przezorny zawsze zabezpieczony, a skoro ja jestem w stanie używać najnowszych elementów ochronnych i wyposażenia zmniejszających szanse na to, że przez czyjąś głupotę pożegnam się z tym światem i jednocześnie są to rzeczy Made in Russia, to to właśnie jest mój lans.

    Sergei, nie ma co wałkować tematu. Każdy lans rozumie inaczej więc nie ma co się spinać. ;)
  25. # 360
    @Wiciu - ale ci spodnie wypchało :D Ładny widoczek.