• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1171
    Grzybeks - bardzo ładna kolekcja. Podoba mi się, że jest idealny przekrój od "taktyczności" po coś "retro" (no i przekrój długości też jest ;) ).

    Ja bym popracował nad drewnem - zaczerwienić szelakiem jakimś (lub zmienić na "ostre"). Nie zdzierałbym farby, jak niektórzy robią, bo to w większości przypadków pokracznie wygląda. Wiem, o tym, bo tak zrobiłem ze swoim VFC i teraz żałuję.
    edycja: możesz jeszcze rozważyć zdjęcie jaskółki, żeby było bardziej tró.
  2. # 1172
    Z hałerem więc tak - replika Altyna kupiona tutaj w komisie jakiś rok temu. Przycisku PTT nie widać bo zasłania go pokrowiec zrobiony z KZS'a. Mica również nie widać bo wtedy był jeszcze w "tylnym" położeniu. Później poszedł do "przedniego" ale kabla pod wtyczkę nie podpinałem - za dużo zabawy by było ze zdejmowaniem 1-pkt, pokrowca i dodatkowo drutów od garnka.
  3. # 1173
    Kazik, myślałem nad szelakiem, ale jestem pewny, że to spieprzę i boje się za to zabierać. Co do postarzenia, to nie mam zamiaru tego robić, próbowałem zrobić polerkę stalową wełną, ale zamiast polerki lakier zaczął mi matowieć... Dajcie jakieś rady, chcę wypolerować bez utraty lakieru.
    •  
      Maza
    • 2014-01-13
    # 1174
    Grzybeks, żgutem go! ;d
  4. # 1175
    Jak jeszcze robiłem w poprzednim kołchozie przy dekorowaniu mebli to najlepszą (dla nas) metodą na zrobienie wykończenia na połysk - tak by się świeciło jak przysłowiowe psie kule - było bejcowanie i kilkukrotne szelakowanie drewna. Pomiędzy każdą warstwą szelaku - solidne przetarcie wełną stalową. Na koniec chyba był (to było dobrych kilka lat temu więc i pamięć może zawodzić) jeszcze lakier bezbarwny na zabezpieczenie. Średnio szelak kładło się 2 do 3 razy. Choć bywały też 4 warstwy i więcej gdy "pan" sobie tego życzył. Przy dobrym wykonaniu efekt zwalał z nóg choć nałożona warstwa była dość delikatna na otarcia. W końcu to były meble a nie element broni lub repliki...
    •  
      Igur
    • 2014-01-13 *
    # 1176
    Żgut to raz, drewna dwa, jaskółka trzy i lakier cztery :D Wypoleruj też rumcajsa w środku, skróć sówadło i przebij numery.

    Robisz konkurencje mojej suczce :C http://imagizer.imageshack.us/v2/720x540q90/855/vryk.jpg
    http://imagizer.imageshack.us/v2/720x540q90/534/6ujs.jpg Jeszcze z matowym lakierem/farbą.
  5. # 1177
    @grzybeks - Nie idź za mainstreamem olej żgut! (wszyscy mają... trzeba nie mieć by się wyróżnić)
  6. # 1178
    Potfur, zanim przeczytałem twoją wypowiedź, pomyślałem o tym samym ;) z resztą żgut nigdy mi się nie podobał i nie mam w planach zakładania go.
  7. # 1179
    Co wy macie do tych dlugich magów do suk, już 3 osoba z tym długim magiem ;P
    ak105 najładniejszy :)
  8. # 1180
    Heh bawcie się bawcie ja zaczynam robić Witazia ;)
  9. # 1181
    Autor cytatu: Potfur@grzybeks - Nie idź za mainstreamem olej żgut! (wszyscy mają... trzeba nie mieć by się wyróżnić)


    110% racji
    Od poczatku tak uwazalem

    @Arturro ,dlugi mag w Suce wylansowal Osama :)
  10. # 1182
    Water nie wiem czy nie strzelę skuchy ale czy Czeczeni nie mieli wcześniej tych suk z długimi magami?
  11. # 1183
    @mg - pewnie mieli. A przed nimi suki z długimi magami obsługa wieszała na deklach w BTR/BMP.
  12. # 1184
    Fotki czeczenów z mojej picassy. Większość ma długi magazynki od rpk nie tylko w sukach.
  13. # 1185
    Panowie świta mnie fota z czasu Afganistanu z AK74 z długim magiem możliwe?
  14. # 1186
    Nie no,wiadomo ,ze Osama raczej "wypromowal", wprowadzil " na salony"(moim zdaniem), ale rozwiazanie zapewne bylo obecne juz wczesniej stosowane,co potwierdzaja zdjecia

    Ponoc jak go Devgru dopadlo,to w magazynkach bylo powietrze i nawet nie siegnał po cokolwiek,bynajmniej nie dlatego ,ze nie zdazyl...(film i ksiazka to wyraznie pokazuja)
  15. # 1187
    Tak jak AKMS z 40 :)
    • cyp
    • 2014-01-14
    # 1188
    A ja właśnie słyszałem, że suka Wujka Osamy załadowana była ppancami. Ale co wersja to inaczej...
  16. # 1189
    Hejt me :P

    http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/191/q937.jpg
  17. # 1190
    FSB13 od BO Manufacture.

    Załączniki:

    • fsb1.jpg
  18. # 1191
    СР-3 Вихрь no prawie ;) jeszcze z dwa dni i kończę a później Groza V3 :)

    Załączniki:

    • sr3.jpg
    •  
      Maza
    • 2014-01-19
    # 1192
    Elementy z tworzywa wychodzą Ci z każdą repliką coraz lepiej. Świetna robota, czekam na efekt końcowy.
  19. # 1193
    Niesamowite! :)
    Wyjąłeś komorę HU i lufę wew? (bo tyle trzeba by to osiągnąć w VFC/boyi)
  20. # 1194
    gearbox też przeszkadzał ;)
  21. # 1195
    ...zgodnie ze starym przysłowiem- "nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy" ;)
    http://www.youtube.com/watch?v=ZVYDus1Zf8w
  22. A dwie serie jeszcze bardziej :-)
    Fajny dzwięk łusek.
    • cyp
    • 2014-01-20
    # 1197
    To w Polsce rozumiem? Gdzieś blisko Wro?
  23. # 1198
    w Polsce, blisko Leszna
    wszystko na legalnie ;)
    •  
      ADi
    • 2014-01-21
    # 1199
    A co może być nielegalnego w strzelaniu z Ppsh na strzelnicy? ;)
  24. # 1200
    asekuracyjnie...
    byli już tacy co mnie pytali- skąd amunicję wziąłem, czy mam pozwolenie, albo gdzie można postrzelać "po cichu" ?