• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Szukam dobrej recenzji tej repliki. Może ktoś ma i chciałby się podzielić opinią na temat AK.
  2. # 2
    Miałem i to nawet 2 szt :-) i bardzo subiektywnie powiem z punktu widzenia ASG tak - drewno według mnie gorszej jakości niż w przypadku nowej wersji Cymem 048, reszta wykonana poprawnie, ale wnętrze już przy tuningu będzie wymagało inwestycji, trzeba uważać na kolbę lubi pęknąć lub się złamać . Jeśli bardzo zależy Ci na AK47 to bierz śmiało, ale jeśli możesz / chcesz AKM AK74 osobiście polecał bym CYMKI 048. Czemu :-) jakość wykonania w stosunku do ceny rewelacja , wewnętrzne bebechy dobrej jakości.
  3. # 3
    Już jedzie/leci/płynie z Taiwanu. Zależało mi własnie na AK 47, wiec wziąłem to. Dzięki bardzo za opinie. Rozumiem, że jeśli chodzi o awaryjność to bez problemu na stocku?
  4. # 4
    Panowie, to nie jest forum airsoftowe, sprawy techniczne omawiajcie na portalach temu poświęconych, typu wmasg. Tam zresztą pewnie otrzymacie znacznie więcej opinii.
  5. # 5
    Kamil może wniesiesz do wątku coś o tym na ile jest wierna oryginałowi, ja odpisałem z mojego punktu widzenia ale z chęciom poznam Twoją opinie :-), bo pytanie nie tylko asg dotyczyło.
  6. # 6
    W sumie mój post był bardziej skierowany do Berdozona, który poruszył kwestię techniczne, więc chciałem uprzedzić, że to jest jeden z zakazanych tematów :) A co do wyglądu zewnętrznego, to o tyle o ile miałem kontakt z tą repliką, to mogę się zgodzić z zeromagiem, że są inne, lepiej odwzorowujące oryginał.
  7. # 7
    Jeśli chodzi konkretnie o AK (lub AK47 jak kto woli), to jedyną lepiej wyglądającą jest chyba AK od Inokatsu.
  8. # 8
    Przepraszam nie wiedzialem ze jest to zakazany temat :) Głównie chodziło mi o wygląd i awaryjność. W Polsce znalazlem tylko 3 repliki AK CM042 od Tokio Marui i od G&G. Wybór więc był prosty. Choć wiem ze TM jest mniej awaryjne od G&G
  9. # 9
    Autor cytatu: kazikJeśli chodzi konkretnie o AK (lub AK47 jak kto woli), to jedyną lepiej wyglądającą jest chyba AK od Inokatsu.

    Muszę powiedzieć że na mnie nie wywarł aż tak pozytywnego wrażenia. Ale miałem go w ręku raptem parę razy, więc ciężko uznać moją opinię za specjalnie obiektywną.
  10. # 10
    W sumie to... moja opinia jest mocno niereprezentatywna, bo go nawet nie widziałem :D Posiłkuję się jedynie fotami z netu.
  11. # 11
    Widzialem zdjęcia Inokatsu. Gdyby zrobiono zdj ostrego AK i tego to bym nie odróżnił.
    Jak przyjdzie replika podziele sie wrażeniami.
    Na razie musze czekac do konca czerwca.
  12. # 12
    Narażając się na gniew Kazika zamieszczam wypowiedź.Mam RK-47 G&G od 2 lat.Aktualnie sprzedaje.Nie chodzi nawet o to,że bardziej lubię 74 od 47.Ale mam 2 inne repliki AK do których jestem bardziej przywiązany.RK47 G&G używałem niedużo,ale awaryjność była zerowa.Może dlatego,że część bebechów wzmocniona.Plusem jest precka w stoku.Ws porownania z nowymi Cymami.W cymkach drewno rzeczywiście ładniejsze,jakieś bardziej naturalne.I choć nowe cymy są znacznie lepsze od starych modeli,to jednak G%G to inna klasa,wyższa.Czemu?Nie wiem,trzymasz w ręku i to czujesz.