• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Temat nie do końca rusmilowy, ale myślę, że was też zainteresuje. Wkr ótce pojawi się replika elektryczna asg Beryla, wyprodukowana przez Aresa we współpracy z Radomiem i sklepem Taktyczny z Krakowa. Cena repliki ma być standardową ceną Aresa. Replika ma być nie tylko bronią asg, ale także doskonała do rekonstrukcji. Na pierwszy ogień idzie model wz. 96.

    Znam temat od podszewki i zapowiada się świetna rzecz. Replika została wykonana w oficjalnej kooperacji firm i ma byc jak najbardziej wierna oryginałowi. Dodatkowo Taktyczny będzie oficjalnym dystrybutorem części od ostrego Beryla, które mają pasować do repliki. W ten sposób można będzie wyposażyć replikę w prawdziwe elementy dostępne legalnie bez pozwolenia, od szyn po kolbę. Tańszą linię części do modyfikacji Beryla ma także produkować Ares.

    Info pojawiło się dziś na wmasg:

    http://www.asg.pl/pl/news/show/137086
  2. # 2
    Dzisiaj wyliczałem, że za około 700 pln możesz sobie zrobić sam replikę Beryla i to z ruchomym przełącznikiem ognia. ;)
    Ciekawe po ile będą oni mieli.
  3. # 3
    @ Mg Shutze , a jakie części od ostrego brałeś pod uwagę ? ja swojego zrobilem własnie za okolo 700-800 nie licząc szyn i celownika. Z tym że ja częsci sam dłubałem i kolby wtedy chodziły po 250 pln.
  4. # 4
    Za 700 zł replika strzelająca? Aż trudno mi uwierzyć. ;)
  5. # 5
    Zrobię, znaczy zacznę za jakieś 10 dni ;)
    Do pełni szczęścia brakuje mi podstawy szczerbinki i szczerbinki.
    No można jeszcze by było wywalić selektor i muszkę ale po kiego?
    Na dzień dzisiejszy wydam 510 pln :P z wysyłkami :!: :D
    W secie będzie replika, kolba, szyna długa, rura gazowa, chwyt i nakładka starego typu i atrapa przedłużenia lufy.
    Tak jak pisałem do pełni szczęścia zostaje wymiana podstawy szczerbinki i szczerbinki.
    •  
      bari
    • 2011-07-28 *
    # 6
    A ja się muszę w 350 PLN-ów zmieścić :P
    http://i54.tinypic.com/259x1zp.jpg
    Nie- nie będzie miał selektora :P :P
  6. # 7
    Bari ale to do beryla nie jest podobne (bez urazy...)
    •  
      bari
    • 2011-07-28
    # 8
    Parę pierdołków jeszcze trzeba zrobić i będzie lepiej. Ale ma być tanio - to będzie :D
    To nie ja będę z tym biegał :)
  7. # 9
    ła no chybaże ;)
  8. # 10
    Czekam na efekty i trzymam kciuki. :)

    A jak z Chin przyjdzie produkt Ares/Radom/Taktyczny to podzielę się zdjęciami. Replika oczywiście będzie miała oryginalne oznaczenia Radomia.
  9. # 11
    Pany!

    cena BERYLA na czesciach Aresa bedzie mniejsza niz 2tysiaki...
    to informacja pewna,
    model oczywiscie 96,czyli bez szyn i innych bajerow,ktore mozna bedzie dokupic juz jako ostre z Radomia elementy i tak jak ja,zamowic nawet na ostrym body
    zamowienia bedzie mozna skladac w "Taktycznym",repliki do 50sztuki beda indywidualnie numerowane,wiec warto wczesniej pomyslec
    ja juz zamowilem wersje Long i MINI-obie z numerami 0013(moja szczesliwa liczba,numer id w grupie lokalnej)

    do kilku tygodni dwa pierwsze probne egzemplarze powinny byc w krk