• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    ;O!

    http://gunsmithbaton.militaryblog.jp/e251014.html

    Jeśli powstanie miejmy nadzieję na dobrą cenę, bo póki co te z atw74.ru są poza moim zasięgiem.
  2. # 2
    To gazówka ma być?
    Bo tak po prawdzie, ten custom z ATW74 też nie wygląda źle.
  3. # 3
  4. # 4
    Oba ładne. Choć Wał ładniejszy :)
  5. # 5
    Czy wiemy cos o tej firmie atw74? bardzo mi się ich repliki podobają
  6. # 6
  7. # 7
    Jeśli ktoś jest w gorącej wodzie kąpany, to na Gun Fire jest już preorder za 1600 zł za Wala. Nomralna cena ma wynosić 2200 zł. Dostawa w lutym 2012. O WSS nic nie wiadomo.
  8. # 8
    Może się skuszę... mmmmmm.....
  9. # 9
    Teraz skąd wezmę 1600 ...
  10. # 10
    Ja niby mam kasę, ale trochę się boję. Cały czas mam w pamięci ładowanie kulek w ich mosinie...
    •  
      ADi
    • 2011-09-01 *
    # 11
    Hym... a może by tak do nich napisać by wysłali jednego WAL'a do recenzji. :3 xD
  11. # 12
    A w ogóle to już jest chociaż jakis zmontowany? Bo wszędzie tylko zdjęcia ostrych dają.
  12. # 13
    Adi, czyń powinność!
  13. # 14
    Adi, raz się udało to może i drugi :D
  14. # 15
    zadam ultralamerskie pytanie; czym w zasadzie różni się wal od vintoreza. kolbą itd?
  15. # 16
    Też mnie interesuje, czy poza możliwością prowadzenia ognia ciągłego są jakieś różnice w precyzji obydwu karabinów? Czy snajperzy preferują wintoreza, czy wała?

    EDIT: Pytam o broń ostrą ma się rozumieć. Sory, jeśli to zły dział...
    •  
      ADi
    • 2011-09-03
    # 17
    Dudek, wydaje mi się to całkowicie niewykonalne xD
    Poza tym trza czekać aż makarov zejdzie ze cła. :3
  16. # 18
    Pany!
    wieści tematyczne prosto z Hop Kongo...
    otóż,kolega który do jutra jest w Azji(w kwestii Beryla),wykonał poprzez Aresa(partner biznesowy) łączność z Zeta i...

    nie ma jeszcze ani jednej sztuki zmontowanej,a co ciekawsze,ponoc tylko licencjonowani odbiorcy będą mogli zamawiać zarówno Vała jak i Vintka..
    chciałem być pierwszy i pewnie będę jednym z pierwszych w Polsce,ponieważ kolega będzie pilotował na bierząco temat narazie tylko Vała (Vint odleglejszym jest)
    sciągnie kilka Vałów poprzez Aresa,więc jesli są chętni mozemy coś zmodzić
    ja biore na 100%
    oprócz Aresa,podobno będzie miał licencje równiez jakis "Red Wolf"
    taki info bezposrednio z H.Kongu na dziś dzień
    pozdr
  17. # 19
    Water - jak toto wygląda cenowo? Bo bym był interere.
  18. # 20
    myśle ,że cena będzie ok 400 papierków amerykańczańskich
    cene kalkuluje ,liczac na zamowienie zbiorowe,
    pozatym prawdopodobnie pojdzie to kontenerem od Aresa do Taktycznego
    wiec koszty transportu zmaleja do niezbednego minimum
    Kolega bedzie równiez zainteresowany ściągnięciem tego sovieckiego klimatu,gdyz robi mu to oferte na polske jako jedynemu przedstawicielowi Aresa w zakresie Beryla,beda Vały i Vintki wabić na strone Taktycznego.Com

    jak dotra szczegóły, założe wątek zbiorowego zamówienia i wtedy zobaczymy co i jak,pasuje?
  19. # 21
    Ja wstępnie też był bym chętny.
    Water, nie wiem jak to jest z tymi "licencjonowanymi odbiorcami", ale jeden ze sklepów w kraju już robi przedsprzedaż.
  20. # 22
    @Water - pasuje jak najbardziej.
  21. # 23
    Też byłbym wstępnie zainteresowany.

    Tak poza tym, witam forum po dłuższej przerwie. :)
  22. # 24
    Autor cytatu: Michal-01Ja wstępnie też był bym chętny.
    Water, nie wiem jak to jest z tymi "licencjonowanymi odbiorcami", ale jeden ze sklepów w kraju już robi przedsprzedaż.

    widzialem,
    tez nie wiem,dowiem sie jak kolega sie spotka ze mna w najblizszym tygodniu
    mysle ,ze i tak pojdzie przez niego,a juz na bank ,bedzie zainteresowany przytuleniem tematu
  23. # 25
    Ja się również piszę. Chętnie wziąłbym od razu dodatkowe magazynki (ponoć ma być opcja ich preorderowania).
    EDIT: http://www.airsoftpanda.com/product_info.php/products_id/2652
  24. # 26
    Na wmasg znalazłem najnowszą informację, że Zeta Lab planuje również Grozę i Abakana. Rozruszali się :)
  25. # 27
    Powiedział bym, że znaleźli niszę na którą nikt wcześniej się nie zdecydował.
    Szczególnie, że od kiedy popularność lipoli wzrosła - problem z upchnięciem akumulatorów zmalał.
  26. # 28
    Z tym Abakanem to szczerze wątpię, bo to jest naprawdę dziwna konstrukcja i ciężko tam jakikolwiek GB wcisnąć. Tak, wiem, mogą próbować robić gazowy, ale te aż tak dobrze się nie sprzedają.

    No i wierzę w to równie mocno jak w GP-30 i PKM od VFC, które też twierdziło, że je zrobi, a później było cicho :-)
  27. # 29
  28. # 30