• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Pękło mi suwadło u góry na prowadnicy sprężyny powrotnej no i to tyle z usterek.
  2. # 32
    hmm, a ja właśnie wybijałem numery na suwadle i nie pękło mimo, że traktowałem je puncą i młotkiem. Po tym zabiegu byłem pewny, że to czyste aluminium a nie znal.
  3. # 33
    Po zmianie springa wykręciłem 540 FPS no i wywaliłem tłok.
    Poza tym hula jak złoto.
  4. # 34
    jaki tłok tam pasuje? gdzieś czytałem że jest zwężany i trzeba przerabiać.
  5. # 35
    wydluzony jak sr25, psg1 i l85 ale zeby zwezane. pasuja od psg1 od razu (GD, systema)
  6. # 36
  7. # 37
    tak, sam chcialem go kupic ale wzialem guardera + glowice z duraconu. caly czas walcze ze skokami fps srednio 465 na 0.25 z min 448 i max 473. Wkurzajace bo po zmianei tloka i glowicy dalej to samo, choc uklad jest szczelny jak sksyn...
    • cyp
    • 2013-08-09
    # 38
    Może to wina kabli albo baterii, nie dociąga do końca czy coś w tym stylu.
  8. # 39
    To nie działa w ten sposób...

    Jeśli już, może być problem ze szczelnością HU, lub osadzeniem lufy. Ale to nie forum na takie rzeczy.
    • cyp
    • 2013-08-09
    # 40
    No nie wiem, kiedyś znajomy w innej replice miał duże skoki i się o dziwo wszystko unormowało po zmianie kabli i baterii. No ale to raczej na wmasga z tym problemem.
  9. # 41
    Spadek FPS sam odnotowałem przy złym ułożeniu przewodów w komorze.
    Uciekło 100 FPS.
    Ja u siebie w SWU dałem to
    http://azteko.pl/shs-wzmocniony-tlok-18-stalowymi-do-sr25-p-1817.html
    I działa. Pasuje też do SWD CA.
    Willard może masz nieszczelności na łączeniu komora HU dysza?
    Albo gumę HU szlag trafił
  10. # 42
    Grzebie w replikach troche nie od wczoraj i mnei to zadziwia bo testy szczelnosci elementy przechodza wzorcowo wszystkie po kolei a jednak skoki drastyczne. Sklaniam sie ku jakiejs wadzie produkcji chinoli i niedokladnosci ktora wychodzi w trakcie pracy mechanizmu.
    PS
    Kaziku sprawdzalem to rowniez i lufa na sztywno w zewnetrznej, komora podkladkowana, uszczelniana, dopychana. Raczki opadaj,a trzeba byl real sworda kupic :|
  11. # 43
    Mg jak ci ten tłok z linka dziala jak on ma pelne zęby... ? Mam 3 komory HU, 2 lufy i z 9 roznych gumek potestowanych (w tym lufa z rhopem) i dusza. Dysza doszczelniona alu z madoniona. Cos tam sie przemieszcza przy kolejnych strzalach i stad wariacje. Nie wiem co jeszcze. Jakby to byl staly spadek o nawet zylion FPS to bym to trafil.
  12. # 44
    Sorry Willard wymianę robiłem w SWD CA pomieszało mi się.
    Lecz to nie zmienia faktu, że wchodzi do niego tłok z pełną szczęką i pełnymi zębami :)

    http://wmasg.pl/pl/news/show/150166
  13. # 45
    http://www.airsoftsociety.com/forums/f10/dmr-build-cyma-svd-what-do-you-think-suggestions-69257/index2.html tutaj sa zdjecia wnetrznosci CM 057 jak dla mnei tlok ma polowe zebow.
  14. # 46
    Sprawdz czy Ci magazynek gdzies nie przsuwa komory hopupa.



    Autor cytatu: cypNo nie wiem, kiedyś znajomy w innej replice miał duże skoki i się o dziwo wszystko unormowało po zmianie kabli i baterii. No ale to raczej na wmasga z tym problemem.

    To naprawde nie dziala w ten sposob.
  15. # 47
    Jak dla mnie nie, tu masz tłok z połową zębów:

    http://azteko.pl/element-tlok-wzmocniony-orange-half-teeth-p-2324.html

    Ale mogie się mylić .
  16. # 48
    To naprawde nie dziala w ten sposob.


    Przypadkiem skręcił coś lepiej, niechcący poprawił itp.
  17. # 49
    ma byc dlugi; nie wprowadzaj chlopaka w blad. dlugi i z polowa zebow: psg1, l85, sr25, swd rs/cm. od razu mowie ze glowica tlkoa z RS juz nie podejdzie.
  18. # 50
    Ja to dałem jako przykład połowy zębów, nikogo w błąd nie wprowadzam.
    Różni się on trochę od cymowskich połowy zębów.
    Musiałbym rozebrać SWU i zobaczyć ze stokiem CA wtedy by wyszło.
  19. # 51
    No i się doczytałem:

    Tłoki CA i SHS do SR 25 i SWD CA wymagają zwężenia przed zamontowaniem, optycznie tego ze zdjęć nie widać, jednak patrząc na zębatkę tłokową widać że żeby ją napędzające wystają, poza obrys. Reasumując jak masz opcję i zdolności można zamontować taki tłok (sam wsadziłem przerobiony tłok stokowy z 1 zębem stalowym z dopasowaną listwą na 7 zębów do AK i działa po dziś dzień).
  20. # 52
    CM 0.57 robione przez Whisky'iego na M140 stabilne 580 fps przy lufie 6.01. Dla porównania w M14 tokyo marui na M150 max 560 fps.
    W śrdku whisky miał trochę roboty z tłokiem i potem z blokadąbpokrywy komory zamkowej, która się wytarła od ciągłego otwierania i zamykania, ale efekt to zasięg o 15 większy niż w m14tm i kulki lecą po prostej na odległość 95m bez przewyższania lufy. W chwyt przedni mieści się mosfet i stick lipo 11.1v o poj. 1600mah. Po 2 latach na madbulach 0.40g zero usterek. wystrzelane 2000 kulek.
  21. # 53
    Cool.