• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    rewelka!
    i chociaż głownie jest koncentracja na amerykańczańskich wojakach
    to jednak wymiata ta gra,a jeśli sie chce to i z Bizona i Akacza z Acogiem,SWD,Rpg ,Axu z tłumolel lub bez,z koli lub bez,a głowny rywal nazywa sie ...MAKAROW :))) można do woli gonic...

    przerobiłem kilka misji dzisiaj zanim córka do domu wróciła :)
    i czekam aż zaśnie,by na słuchawach i jej iXsie zapitalać ile sie da :)

    BAT 3 to przy niej pikuś!
    sory niech będzie ,że: " Pan Pikuś"

    zachecam
    •  
      ADi
    • 2011-11-09
    # 2
    A grałeś już w multi? Jak wrażenia?
  2. # 3
    Multi jest dziwne. Tak jak MW2+ nierankingowe dedyki ( tylko muszę je znaleźć) Single jak zwykle wymiata. Mnie się podoba, a że graczem multiplayereowym nie jestem to sobie popykam w singla i jakieś misje specjalne porobie. Jak ktoś lubi klimat MW to można wydać pieniążki.


    Nie wiem jak można przejść singla w 5h :D Mi zajmuje to średnio 2-4 dni. Przecież trzeba być ojcem i mężem, nie? A nie od razu do kompa i siejemy :D
  3. # 4
    Ja nie jestem w stanie grać w żadnego CODa powyżej dwójki, za bardzo przypomina mi Virtua Copa ;)
  4. # 5
    Autor cytatu: KamilJa nie jestem w stanie grać w żadnego CODa powyżej dwójki, za bardzo przypomina mi Virtua Copa ;)

    Ej, Virtua Cop był fajny :)
  5. # 6
    No właśnie, nowe CODy to słaba podróbka dobrego VC ;)
  6. # 7
    Z chęcią bym z kimś pograł w przetrwanie. Proszę o nicki na steamie. Mój taki sam jak tu :)
  7. # 8
    Mój nick: javnypl

    Samemu stukać Przetrwanie już mi się znudziło :D
  8. # 9
    Dla mnie nieco gorsza od MW2 ze względu na fabułę i słaby soundtrack. MW2 było mocno przesiąknięte "Czerwonym Porankiem" i to głównie budowało wyższość nad nowym Call'em. Akcja oczywiście na wysokim poziomie, podobnie jak wcześniej przereklamowany nieco Homefront, jednak za mało było epickich scenek jak u poprzednika. Niemniej zaskoczony byłem końcowym wynikiem gry. Właściwie tylko Price pozostał cały. Wady jakie rażą mnie w MW3 to akurat wady całej serii.
  9. # 10
    Mnie się podoba do tego stopnia, ze dwa dni waliłem na veteranie :]
    Teraz spec ops :D
  10. # 11
    Autor cytatu: water z Bizona


    Bizon to jest PP-19 , a w MW3 jest PP-90M1 . ;3

    Przechodzę teraz drugi raz, na weteranie. Serdecznie polecam, bo gra zapewnia 5 godzin epickości.
  11. # 12
    Ło! Całe 5 godzin! Trochę marnie jak za taką kasę.
    Wolę książkę - cena niższa i tyle samo epickości (w zależności od prędkości czytania) :)
  12. # 13
    Wiesz. Singla w MW2 też przeszedłem coś koło 5 godzin, a steam twierdzi, że przy grze spędziłem 418 godzin (65 single, 416 multi). ;3

    A książka też dobra, chociaż nie ma ścieżki dźwiękowej, która uzupełnia poszczególne strony. :c