• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Nie za bardzo wiedziałem gdzie to wrzucić więc zrobiłem topic tutaj. Gorka w ciekawym kamuflażu :
    http://allegro.pl/costume-gorski-gorka-strazy-granicznej-rosja-i1971407413.html Archiwum: obejrzyj aukcję
  2. # 2
    Nowa granica (?).
    Czekam na duże fotki, bo mi obiecali.
    Podałem rozmiar i ma taki być pod koniec miesiąca.
    Płatność jest na konto w polskim banku.
  3. # 3
    też napisałem i czekam,wyglada ultra ciekawie
    nie znalazlem info. kto to szyje?
  4. # 4
    otrzymałem odpowiedz :

    szyje to SPECSNAB...

    w internecie nie widze takiego producenta
    zna go ktos?
  5. # 5
    Ostatnio, na jednym ze zlotów spotkałem gościa w podobnym kamo- na pytanie, co to i skąd, otrzymałem odpowiedź, że to białoruskie kamo dla pograniczników.
  6. # 6
    Na wszelki wypadek dodam, że w Rosji też jest używane.

    Nawet OSN Saturn niby to testował (co wyniknęło z testów? nie mam pojęcia, nie było żadnej informacji na ten temat ;) )
  7. # 7
    dobra,poszlo zamowienie i dostalem info ze 4dni :) wiec pewnie dwa tygodnie:)
    garnitur ma przyleciec
    dam znac ,napisze wrazenia i jak ADM zechce rece zrobic -przekaze na testy
    pozdr
  8. # 8
    Jeśli będzie możliwość, to bardzo chętnie wypożyczymy do opisu :-)
  9. # 9
    Miałem już takie:
    http://babek.su/modules/gallery2/v/zima2012/gorka/33.jpg.html
    generalnie fajna, materiał cieńszy niż w Gorkach SSO czy Spławu.
  10. # 10
    Czy ktoś już to dorwał od tego sprzedawcy i może się podzielić wrażeniami?
  11. # 11
    pieniadz wyslalem trzy tygodnie temu i do tej pory nie mam nic:))

    ale dostalem emalie-bardzo fajne:))

    "Dzień dobry.
    Jest mi bardzo przykro, że ja cię czekać. I zachorował i poszedł do szpitala. W piątek byłem zwolniony ze szpitala. Natychmiast wysłałem do Ciebie. Po raz kolejny przynoszą svoii przeprosiny za opóźnienie.
    Pozdrawiam"





    "W dniu 2011-12-04 09:24:18 użytkownik Андрей Кондратюк <nakrej@gmail.com> napisał:
    Witam,
    po dokonaniu płatności, da kurier w 3-4 dni. dla tego idę do Terespola.
    w Rosji, a nie całej produkcji ich własnych stron internetowych."

    byl jeszcze jeden gdzies ale mi zaginal w gaszczu spamowo informacyjnym,o tym "przepraszac,gogla tlumac zle,ja dopiero wyszedl ze szpital i juz wyslac do tobie" :))

    jest wesolo,swieta tuz,wiec mysle ,ze jesli nie dostane jutro to pewnie dopiero w przyszlym roku:))
  12. # 12
    i tak:

    facet jest kompletnie nie powazny...
    wlasnie otrzymalem emaila,po prawie trzech tygodniach od wyslania forsy,ze nie wie gdzie jest przesylka i chce mi forse odeslac...
    no coz ,niby kilkaset zeta czyli szit many ,ale jednak...
    dobrze ,ze chociaz chce zwrocic:))

    dramat z tymi handlarzami

    zatem:
    nie polecam

    a ty dostales chociaz te foty?

    Autor cytatu: jawny83Nowa granica (?).
    Czekam na duże fotki, bo mi obiecali.
    .
  13. # 13
    Panowie...
    Sypie głowe popiołem..
    pełna korekta poprzedniego posta...
    Gosposia podjeła paczke juz w czwartek,w nawale przygotowań przed świetami,zniosla do nmojej garderoby,a ja jej nie zauwazylem,ona zapomniala mi powiedziec,dopiero dzisiaj mi żona powiedziala ,ze byly paczki do mnie i ja namierzylem..

    GORKE ODEBRAŁEM

    wiec Spredawca jest ok,trzeba brac termin dostawy jako 10 dni roboczych ,ale towar jest igla ,tak jak w opisie aukcji

    natomiast co do samego mundka:
    -w porownaniu do gorki Any ,ktora kupilem od Konrada z "Frontu"...Skoda przy Mercu...
    -Gorka jest ok,ale jest duzo bardziej cienka,ma kilka istotnych mankamentow(ściagacze lub ich brak,brak kieszeniu tu i tam,i inne buzery)ale ma tez i lans wyglada, oraz kilka plusow
    -gorke tuz po Nowym Roku przesylam do oblukania przez naszych fachmanow- Kazka i Potfornego,by pofotagrafowali i sami wyrazili opinie,majac ich zdanie a'propos garniturow z tych stron ,jako rzetelne i fachowe-oczekujcie recki w swoim czasie

    -moim zdaniem?-31ego ide przetestowac "w boju",ale ...

    1.jesli kogos stac-fajna alternatywna na zapasowa gorke w klimacie jesienno-wiosennym
    2.jesli mialbym wybierac pomiedzy gorkami (a kilka mialem)
    -Ana od Konrada Owcy
    -Gorka R-grubsza,solidniejsza itd
    -dopiero potem ten Białorus jako bardziej lans i zapas niz podstawowe wyposazenie

    ogolnie:
    SPRZEDAJACEGO polecam
    Gorke tylko w sytuacji jesli potrzebujecie drugiego okrycia ,a w szafie jest inna gorka, Any czy Sposnu

    pozdrawiam i Życze takich jak u mnie Świąt Bożego Narodzenia

    NAjlepszych prezentów,kolejnych milionów EU na kontach w San MArino i Wyspie DŻersi ,oraz mega wypasionych "ostrzak-uff", a nie chińskiego badziewia :))

    pozdrawiam
    A.B.Wilanowski
  14. # 14
    Czy można gdzieś dostać tą Gorkę? Ktoś może sprowadza je?

    Przy okazji, Czarny spotkałeś mnie wtedy na zlocie:)

    Co do samego kamuflażu "Nowy Pogranicznik" sprawdza się wyśmienicie w zielonych terenach, lesie, mokradłach. Fajnie wtapia się w otoczenie. Białe akcenty dają efekt kontrastu i rozbijają sylwetkę.