Niezalogowany (Zaloguj się)
 • Kategorie

 • Konkurs

  • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
 • Współpracujemy

  • Frontowiec.com

Vanilla 1.1.10 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

 1. # 1
  http://allegro.pl/buty-wojskowe-rosyjskie-bercy-nowe-i1994575122.html

  ma to ktoś? Jak wrażenia?
  Wydają się dosyć wysokie. Jak z jakością?
 2. # 2
  Jestem szczęśliwym posiadaczem takiego obuwia od pół roku. ;-) Ogólnie buty są wykonane solidnie. Do tej pory nic się z nimi nie stało, a używam ich nie tylko do asg. Wysokie, bardzo dobrze trzymają kostkę, ale troszkę ważą i do najwygodniejszych nie należą. Osobiście jestem z nich zadowolony.
 3. # 3
  A jak ze środkiem - są jakieś miejsca, które mogą obcierać (szwy)?
  Ta niewygoda z wagi wynika czy sztywności?
 4. # 4
  Witam wszystkich

  Czy ktoś z was użytkuje ten typ butów http://allegro.pl/buty-wojskowe-rosyjskie-nowe-i2511324847.html ? Jak się on sprawuje ? A może lepiej dopłacić ciut więcej i kupić ten z aukcji wyżej ?
 5. # 5
  Ja bym Ci radził brać te:
  http://allegro.pl/buty-wojskowe-rosyjskie-bercy-nowe-i2511324846.html
  Dlaczego? Śmigam w nich od roku i nie widzę powodu aby przerzucać się na cokolwiek innego - chyba że mówimy o Batesach, ale to inny temat...
  Bardzo szybko się je wkłada i sznuruje, mają b. wytrzymała podeszwę (moja jest praktycznie nie ruszona, a mykam w nich głównie po mieście). Tak jak pisał Sergei - wkładasz grubszą skarpetę i bardzo dobrze trzyma nogę w środku. Dodatkowo są łatwe w konserwacji (brak zakamarków) i mają wszyty na całej długości język (można spokojnie stać po cholewę w wodzie).
  Nie mam pojęcia czy oddychają, ale jak normalnie moje buty capią padliną, tak te dalej mają swój pastowo-magazynowy zapach. Nawet sznurówki są w tych butach ekstra...
  Za cenę 160 złotych tylko brać i to dwie pary.
 6. # 6
  Kupiłem Berce od Szmela i jestem mile zaskoczony ich wygodą i dopasowaniem. Zdecydowanie polecam, stawiam je ponad nasze skoczki.
 7. # 7
  Różnie z tym bywa..
  U mnie w ekipie 5-ciu, łącznie ze mną nabyło te buty. W dwóch przypadkach odeszła podeszwa na środkowym odcinku, ale to się dało naprawić. Buty chłoną wodę jak każde inne- oczywiście dopiero po jakimś czasie. Podczas milsim-ów się nie sprawdziły, ale na zwykłe strzelanki jest to super rozwiązanie bo cena niewielka i nie szkoda
 8. # 8
  dzięki za opinie zastanowiłem się trochę dopłace i kupie te droższe :)
 9. # 9
  Order Złotej Łopaty dla mnie, ale chciałem zapytać czy mógłby mi ktoś podać długość wkładki (cm) w biercach rozmiar 42. (tych z frontowca jeżeli chodzi o jakiś konkretny model) :)
  •  
   Maza
  • 2018-08-19
  # 10
  Do frontowca maila napisz.