• Kategorie

Подобные

Podobne

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Co do rozlatujących się karabinów. I wpływu na zabawę.
    Trzeba kupować takie, które się nie rozlatują przy byle pierdnięciu.
    Chytry traci dwa razy, mówią.

    Z drugiej strony znam gości z plastikowymi, 10 letnimi TM i też bez uszkodzeń. Jak się szanuje to też się nie traci.
    A ja trzy lata masakrowałem ogryzka z boia ze znalowym zatrzaskiem kolby. Raz pożyczyłem i kolo złamał przy rozkładaniu kolby.
  2. # 32
    @Yakarow - racja.
    Mam kumpla, co od 12 lat używa tej samej ICS'owskiej MP5 ze znalowym "body".
    Jedyne uszkodzenie jakie do tej pory było to ułamana rączka zamka.
  3. # 33
    A ja mam prawie wszystko " tępe" i nie ma to nic wspólnego z lansem armstrongiem czy innymi obiekcjami,

    1; większa wytrzymałość
    2;większy Real
    3;większy koszt początkowy = mniejszy sumaryczny
    4. Lepsze samopoczucie ze to jednostka rodzynkowata czyli zabawka pyszalka
    5. Mega...armstrong :))
  4. # 34
    ad. 1,2,3,4,5 - No właśnie.
  5. # 35
    •  
      ADi
    • 2012-05-28 *
    # 36
    Autor cytatu: yakarov

    Z drugiej strony znam gości z plastikowymi, 10 letnimi TM i też bez uszkodzeń. Jak się szanuje to też się nie traci.


    Autor cytatu: Potfur@Yakarow - racja.
    Mam kumpla, co od 12 lat używa tej samej ICS'owskiej MP5 ze znalowym "body".

    Mam "AK47" produkcji TM które ma 7 lat i jedyne co zmieniłem w gb po tym czasie to sprężynę. Aktualnie ma może z 250 FPS, ale kulki (nawet 0.28g) lecą jak po sznurku (choć czym cięższe tym wolniej xD).
    Oczywiście nie piszę o body bo mimo świetnego stanu i tak powymieniałem parę części. ;)
  6. # 37
    A tak a'propos dyskusji o opóźnieniu Wała i WSS - PKM miał być na wiosnę.....
  7. # 38
    Którego roku :) ?
    • wdw
    • 2012-08-11
    # 39
    Taka sama sprawa jest z SWD GB od Wella miałybyć na wakacje tego roku jak dobrze pamiętam.Jednak cena jest jak na gaziak przystępna ok 800zł(licząc obecnym kursem Dolara) ale to nadal Znal.Ale podobno Iżmasz ma sam produkować Asg ale podobno od 1 września raczej zdecydowanie pózniej ale może towarzysze sie postarają i full koszer AK nie będzie wymagał od niektórych dużych nakładów gotówki bo kałasze będą jak Iżmasz mówi "dla rosyjskiej młodzieży" czyli bardzo drogie raczej nie będą.
    • wdw
    • 2012-08-11
    # 40
    http://www.izhmash.ru/rus/news/130712.shtml tu jak kto gawarit pa ruski to może sie dowiedzieć co i jak.
  8. # 41
    Autor cytatu: wdwbo kałasze będą jak Iżmasz mówi "dla rosyjskiej młodzieży" czyli bardzo drogie raczej nie będą.

    Buahahahahaha........ Chyba masz złe wyobrażenie o możliwościach finansowych "rosyjskiej młodzieży"..... I o cenach oraz zarobkach w Rosji....
    • wdw
    • 2012-08-12
    # 42
    Faktycznie ceny i zarobki mogą się trochę różnić od naszych ale bądzmy dobrej myśli :)
  9. # 43
    Na Evike preorder 500$

    admin: temat zamknięty - pora na konkrety:
    http://rusmil.net/forum/discussion/3919/1/pkm-i-taiwangun-wrazenia/#Item_1