• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam,

    Grzebiąc dziś w ulubionych :D znalazłem tą oto stronę:
    http://atw74.ru/

    I co ciekawe mają dostępne ciekawe repliki. A co najfajniejsze, WSK-94, którego wcześniej nie było:
    http://atw74.ru/index.php?page=shop.product_details&category_id=2&flypage=flypage.tpl&product_id=18&option=com_virtuemart&Itemid=13

    Ktoś widział, ktoś słyszał, ktoś coś wie? Cena 15 000 rubli, GB v3 (!), stal, ABS. Jestem zarąbiście ciekaw jakości tego WSK.

    Pozdrawiam ;)
  2. # 2
    Na razie znam jedna osobe ktora zamawiala u nich replike. Czeka sie dosyc dlugo, repliki sa robione na indywidualne zamowienie.
    Mimo to na stronach rosyjskiego ''strajkbola'' czasem je widac.
    Nie mam pojecia jakiej jakosci sa jako narzedzia do ASG, ale jako repliki pierwsza klasa.
    Coz zobaczymy jak uda sie ja sprowadzic do Polski.
  3. # 3
    Generalnie jak to GB v3, to nawet jakby strzelała do dupy można GB zmienić. Głównie chodziło mi wykonanie zewnętrzne, czyli zdatność jako replika :D GB się zmieni. Ale skoro ktoś już zamawiał, to widocznie da się z nimi dogadać.

    Ciekaw jestem jakby odpowiedzieli na zamówienie grupowe (bo sam jestem gotów między lutym a marcem zaryzykować i zamówić), bo może ktoś byłby też zainteresowany. A w kupie siła :D No i może jakiś termin ładniejszy dadzą jak grupka zamówi cuś.

    Pozdrawiam ;)
  4. # 4
    No właśnie, z opisu wszystko wygląda full wypas, ale coś musi być nie tak, skoro nikt poza pojedynczymi osobami w Rosji nie może się pochwalić tymi replikami. Szczególnie, że repliki drogie nie są i o wiele większe pieniądze ludzie pakują w swoje rzeczy (chociażby ilość PKMów w Szwecji jest imponująca).

    Wg opinii zasłyszanych na RA (link) , to:
    - terminy realizacji się dłużą,
    - mają problemy z utrzymaniem jakości produktów na wyrównanym poziomie, jedne są lepiej wykonane, inne gorzej.
  5. # 5
    Generalnie problemem jest dostawa za granice.
  6. # 6
    Co do jakości to można mieć nadzieję, że WSK będąc najnowszą konstrukcją będzie bardziej dopracowane. Więcej doświadczenia itp. Jednak boję się, że po prostu nie wyślą tego do Polski.

    Kusi to WSK. Kusi ceną i kusi tym, że to WSK :D
  7. # 7
    Wyslac to wysla tylko moze nie dotrzec :)
  8. # 8
    To by nie było miło wtedy...

    Fajnie fajnie, ale chyba wolę poczekać na Wała. Zwłaszcza, że na forum może uda się kilka sztuk ściągnąć.