• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
  2. # 2
    Jeszcze zdjęcie z linka, dla osób bez FB

    Załączniki:

    • 418453_352319604812227_279500755427446_1122738_689550270_n.jpg
  3. # 3
    Jestem ciekawy, zresztą jak wszyscy chyba co z tego wyniknie, bo zapowiada się ciekawie
    •  
      Sowa
    • 2012-03-11
    # 4
    Ciekawe jak z ceną i detalami typu numery itp. Wygląda super, więc jak nie spalą tych drobnostek z całą pewnością warto rozważyć zakup. Trochę tylko żałuje, że to nie gaziak.
  4. # 5
    Masz może jakis link Sergei?
  5. # 6
    Oczień prijatno!

    Jeśli cena z planowanej zbytnio nie podskoczy, to szykuje się naprawdę łakomy kąsek, zwłaszcza jeśli jakościowo ma być porównywalny z LCT czy RS (myślę, że chodzi o bebechy, bo zewnątrz będzie nawet lepiej).
    Kto by w ogóle o czymś takim pomyślał jeszcze parę lat temu...
  6. # 7
    Mnie to dziwi, że im się w to w ogóle chce bawić. Rosyjscy producenci robiący zazwyczaj dla wojska, często mają w dupie rynek cywilny jeśli zamówienia są mniejsze niż kilka wagonów wypchanych po dach.
  7. # 8
    Ta, tylko żeby nie było lipy jak z Junkerami.
  8. # 9
    Z Makarowami oraz Yunkerami CO2 na rynek cywilny sobie radzili to i z ASG sobie poradzą. Poza tym IŻ-Masz od dziesiątków lat produkuje dobre wiatrówki sportowe. Lepiej zarobić na takim asortymencie niż zamknąć fabrykę. A to http://www.izhmash.ru/rus/product/yunker5.shtml nie jest ASG? Też ma 6mm. Jest w ofercie fabryki.
  9. # 10
    Ten Yunker 6mm od jakiegoś czasu już jest widoczny u nich na stronie, jednak nigdy nie widziałem go w sprzedaży (także w Rosji).
    No i napęd CO2 sprawia, że można raczej spodziewać się czegoś co ma głównie wartość kolekcjonerską, tak jak pozostałe Yunkery. Tak przynajmniej jest z wiatrówkami-"kałachami", które nie są najlepsze do strzelania sportowego (wyczynowego) i wiele replik ASG (elektrycznych) posiada lepsze od nich osiągi (przynajmniej jeśli chodzi o zasięg/celność/powtarzalność strzałów).
  10. # 11
    Jak zlecą produkcję firmom w Chinach to może coś z tego będzie.

    Inna sprawa, że nie ma co liczyć na "super coś innego" i realność . Nie będzie to ostry z gearboxem dopóki nie zrobią nowego szkieletu gb. A na tym polu myślę, że daleka Azja ma większe doświadczenie. Wątpię też, że będą robić wszystkie podzespoły u siebie.