• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
  2. # 2
    Czy ja wiem a widziałeś w kraju nad Wisłą AEG SWU?
    To powyżej przypomina SWU.
  3. # 3
    To jest SWU dla leworęcznych/lewoocznych i z wrażliwym ramieniem :) Modyfikacja taka. Powiedzmy polowa.
    Nie mogę mieć lunety po prawej stronie. Chociaż zrobienie tam montażu byłoby prostsze niż kombinowanie z RIS-em.
    Myślałem, że przeniesienie spustu do przodu bedzie bardziej skomplikowane.
  4. # 4
    To elektryk czy spring? :]
    Tak pytam bo za kilka dni będę miał SWD CM i wiesz co się stanie :)
  5. # 5
    To jest przeobiony AEG Real Sworda . Najpiew miał oyginalne czarne plastiki i kolbę ale ta osłabiona szlifowaniem pod silnik w kolbie złamała się. Więc powstało to co wyżej.
    Niestety silnik w rękojeści udalo się tylko zamaskować przez dodanie tej gumowej nakładki.

    Teraz jest paktyczniejszy. Genealnie wszystkie wady SWD zniknęły. Długość, śednio praktyczne miejsce zamontowania dwójnogu.

    Można jeszcze próbowac zrobić SWD-Sa miksując spinga z jakimś AEG-iem co ma silnik w body.
  6. # 6
    Powiem Ci ze nawet nawet ja już dobrałem przyrządy celownicze.
    Rączka od l85 będzie no i do roboty.
    Z tego co widziałem z przeniesieniem spustu nie ma problemu?
    Czytałem gdzieś jak jeden gość robił podobnego tez nie narzekał na spuścik.
  7. # 7
    Spust to pikuś - naciąg przenosi jakieś takie półsztywne cięgno (popychacz) ze sklepu dla modelarzy lotniczych - fajne jest to, że ma nagwintowane końcówki i mozna podokręcac jakieś "snap" jak oni to mówią i gotowe. Do regulowania długości cięgna - śruby rzymskie - oni mają tam naprawde fajne rzeczy do tych modeli latajacych.
  8. # 8
    Naciąg to nie problem, bardziej zastanawiałem się nad tym jak to tam w GB wygląda, ale dowiem się jak dojedzie ;)
  9. # 9
    Pytanie z innej beczki jakich ładownic użyć do SWU?
  10. # 10
    Obojętne, czy mowa o "prawdziwym", czy o replice - to używa się do tego tych samych ładownic co przy SWD. Tzn. nie widziałem ładownic dedykowanych konkretnie pod SWU.
  11. # 11
    Nie miałoby to zresztą sensu, skoro magazynki są te same.
  12. # 12
    Wolałem zapytać bo nimi nic nigdy nie wiadomo ;)
  13. # 13
    PAny to znowu ja :D
    Ktoś ogarnia czy w SWU bezpiecznik (tak mi się wydaje, że to on) jest przy przednim chwycie?
    Teraz jak ma być w opcji odbezpieczonej?

    http://zonawar.ru/rash_guns/rg_vintovki_svu-as_eng.html
  14. # 14
    Podlinkowałeś zdjęcie SWU-AS czyli wersję z ogniem ciągłym i ten przełącznik koło chwytu służy do zmiany trybu ognia (samopowtarzalny/samoczynny), bezpiecznik pewnie nadal jest bezpiecznikiem.

    Na tym filmie widać właśnie zmianę trybu ognia:

    http://www.youtube.com/watch?v=uq0-6_r7j48

    Tak wygląda "zwykłe" SWU

    http://world.guns.ru/userfiles/images/sniper/sn19/svu-a_2.jpg
  15. # 15
    Wściekły wąż Dzięki bardzo ;) dobrze, ze się nie zabrałem za montowanie tego ;)
  16. # 16
    Panowie ................

    http://imageshack.us/photo/my-images/444/dsc00162kp.jpg/


    Uploaded with ImageShack.us
  17. # 17
    Jeszcze tylko ładna "zasłaniajka" na silnik i Olimp jest twój :)
  18. # 18
    No właśnie tylko co mam zapodać na tą "kolbę".
    Każdy marudzi kolba kolba ale co tam zrobić???????????? :)
    Nie mam koncepcji a zbytnio zatańczyć z tym co jest nie mogę.
  19. # 19
    Moja propozycja jest taka:
    - zmodyfikować koszyk silnika tak by był mniejszy (coś jak koszyk z G36), jeśli się nie da - to po prostu będzie szersza :)
    - dupkę zatkać gumową stopką z AUG'a (teoretycznie powinna pasować), nie będzie koszer - ale wizualnie dodatkowy element zmniejszy stopkę.

    Powinno się udać zachować kształt, o zachowaniu proporcji nawet nie wspominam :)
  20. # 20
    Chyba jednak pozostanę przy tym co mam ewentualnie odchudzę ją z przodu ale to kiedyś tam ;)
  21. # 21
    chyba, że zrobisz tak jak jest w tym SWU w pierwszym poście- poszerzysz gumą z AK

    Gratki ładne wyszło ;)
  22. # 22
    Fap Fap Fap...
    yhmm.. jak bym miał tyle kasy co ty na customy .. pozazdrościć :)
  23. # 23
    Doszedłem do wniosku, ze zwężę przód "kolby" a z tyłu dorobię coś a'la gumę/amortyzator.