• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    taiwangun ostatnio włączył do swojej oferty chwyt acm w ładnym kolorze dark brown, chwyt jest tez ponoc węższy czyli bliższy ostremu. ma go ktos z was? bedzie pasował do boyia?
  2. # 2
    To jest taki fajny chwyt marketingowy... Spodziewam się, że przypadkiem wyszło, że chwyt jest cieńszy. Poza tym różnica będzie niewielka - będzie węższy od zwykłego airsoftowego o 1-2mm. Po prostu silnik musi się tam jakoś zmieścić.

    A swoją drogą cena jest bardzo wysoka. Sprowadzając go z Chin można go mieć za 25zł
  3. # 3
    a chwyt z ostrego da sie zaadoptowac do elektryka?
  4. # 4
    Chwyt od ostrego: http://www.intrudershop.com/mmc/images/GHK-AKM/GHK-AKM-09.jpg

    Jak wygląda rączka w Airsoftowej wersji pewnie doskonale wiesz ;)

    Czy chwyt z ostrego da się zaadAptować do elektryka? Pewnie tak - rozcinasz go na pół i rzeźbisz w poxilinie, albo w drewnie, tworzywie... po prostu musisz go poszerzyć w środkowej części. No i wykonać otwór na śrubę. Ale to moim zdaniem jest nie warte zachodu:)

    Jeśli chcesz mieć bardzo ładny chwyt airsoftowy - polecam LCT albo Trigger Happy.
    http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/content_page.php?search=searchItem&rs=lct%20grip&skeyword=lct%20grip
  5. # 5
    Czarny kolor optycznie wyszczupla i może dla tego w ASG większość chwytów jest czarnych ;-)
    PS.
    Ktoś tu na forum ładnie malował chwyty na brąz. Pytałem czy nie był by chętny pomalować kilku dla mnie ale pytanie pozostało bez odpowiedzi.
  6. # 6
    kupiłem ten chwyt, jest ok 5mm węższy od boyowskiego, oczywiście nadal szerszy od ostrego, ale ma przetłoczenia w górnej części (jak ostry) czego nie ma boyi, kolor też fajny, brąz z połyskiem.
  7. # 7
    Gdzie kupiłeś i po ile? Jak pasuje na silnik?
  8. # 8
  9. # 9
    Na WGC był też za 6$ :)
  10. # 10
    zamontowałem chwyt, ciasno wchodzi na silnik wiec trzeba ładnie poprowadzić kabelki by ich nie pozrywać. Ma takie wypusty w górnej części, które dodatkowo go usztwyniają i eliminuja jakiekolwiek "gibanie" (mój chwyt boyi miał delikatny luz). wygląd duuużo lepszy (oczywiście w tych akaczach gdzie chwyt był brązowy) tak jak pisałem jest węży od stockowego o ok 5mm