• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witajcie. Na łamach tego forum jest to moja pierwsza wiadomość, toteż chciałbym Was wszystkich serdecznie powitać.

    Nie dawno nadarzyła się okazja ściągnięcia munduru ze wschodu. Z moim tatą pracują Ukraińcy, którzy powiedzieli, że załatwią coś dla mnie. Dziś dostałłem mundur, niestety jest dużo za duży i chyba go sprzedam. Jest to (chyba) mundur Ukraiński, o taki: http://www.ua.all.biz/img/ua/catalog/1564271.jpeg Co do zdjęcia chodziło mi o kamuflaż gdyż sam mundur jest chyba Rip-Stopowy. Jego rozmiar to 54-6.

    Jak myślicie, ile mógłbym za niego chcieć i czy znalazłbym jakiś potencjalnych kupców na ten mundur. Dodam, że jest on nowy, nieużywany.

    Poza tym nie wiem co to jest za kamuflaż :D
  2. # 2
    Witamy!

    Jak możesz wrzuć jakieś zdjęcia, pozwoli to zidentyfikować "przeznaczenie" munduru (czy to zwykły "armijny", czy może raczej zimówka, czy może produkt komercyjny, też jeszcze coś innego). Krój mimo wszystko często może mieć wpływ na cenę.

    Sam kamuflaż, to Ukraiński wariant Butana (TTsKO/TCKO), na Ukrainie nazywany "Błotem".

    Mundury produkcji ukraińskiej nie są zazwyczaj zbyt energicznie poszukiwane na rynku, gdyż dosyć łatwo je zdobyć. Ciężko to wycenić, ale w Polsce wydaje mi się, że za mundur "letni" można zazwyczaj się płaci 150-250zł, ale może koledzy z Podkarpackiego mnie poprawią.