• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Jestem tu nowy więc witam wszystkich.
    Po dłuższym użytkowaniu swojego aks74u stwierdziłem, że chciałbym mieć baterię w chwycie przednim.Mam w związku z tym pytanie czy do chwytu przedniego wejdzie bateria typu minii, i czy do repliki cm045 można zamontować pełne suwadło z użądzeniem powrotnym od cymy ?
  2. # 2
    Nie wejdzie. Można.
  3. # 3
    Jakaś tam bateria wejdzie, ale będzie tycia, malusia i w sumie niewiele z niej pożytku będzie.
    Podobnie jest z AKS74'em - za mało miejsca by to miało sens.
  4. # 4
    Lepiej Ci do kolby batkę dać i schować w opatrunku. A z tego suwadła musiał byś skrócić tłok gazowy a tak to wejdzie
  5. # 5
    Dzięki wszystkim za odpowiedzi.
  6. # 6
    Mój kumpel mówił, że wkładał jakiegoś lipola dwulistkowego w chwyt przedni, do beryla i banglało elegancko. Nie pamiętam jaki to był lipol, zapytam i wrzucę linkę.

    PS Sam kombinuje z tym suwadłem w AKMS :P
    •  
      Sowa
    • 2012-09-23 *
    # 7
    Mam AK74M od Tokio więc baterie mam w chwycie przednim. Mniejszy od mini Ni-MH jest choćby ten Li-po http://bbmax.com.pl/akumulator-lipo-1000mah-74v-15c-powerbean-p-401.html?manufacturers_id=31 którego sam używam i nie stwierdziłem żadnych problemów. Czas pracy jest przyzwoity nawet uwzględniając blowback. ROF oczywiście tyłka nie urywa, ale nie można mieć wszystkiego, a ponieważ mam midy na 74 kulki to w sumie mi odpowiada.
  7. # 8
    Do tego mosfet może zwiększyć rof. Czyli moje marzenie mieć pełne suwadło w AKMS , sie spełni! :D
  8. # 9
    Zawsze możecie podpiąć GP, wsadzić doń lipo i zatkać jakimś "korkiem" :)