• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 211
    Gorka w cyfrze jest w rosyjskiej wersji kamo.
    Anoraki są w meduzie,ss lieto na chwilę obecną.Od maja wchodzi wzór pogranicznik srebrny liść a wiec brzoza z KLMK. Anoraki w cyfrowej florze nie są planowane.

    Prośba do administratora o wyczyszczenie tematu KOMIS-Oferty firm. Sporo tam nieaktualnych informacji do zamknięcia
    Pozdrawiam
  2. # 212
    "Tak -firma VSO wprowadza na rynek oryginały. Oryginalne produkty VSO."

    W odróżneiniu od firm, które handlują podróbkami WSO?
    Jasny gwint - ta Polska to faktycznie "dziki kraj" - ledwo ktoś zrobi coś oryginalnego, włoży w to pracę, pomysły a już znajdzie się jakiś cwaniak co będzie chciał wykorzystać czyjąś ciężką pracę.

    Dobrze, ze wykasowali to pytaie o to czy gorki sie drą - taki fakt mógłby zniechęcic klientów. Po co ich niepokoić? To nieludzkie, a poza tym zawiść.
  3. # 213
    Podziwiam cierpliwość administratorów. Szacun
  4. # 214
    Jak zaczniemy kasować, będzie płacz, że nie ma wolności słowa.
  5. # 215
    Autor cytatu: kazikJak zaczniemy kasować, będzie płacz, że nie ma wolności słowa.


    Niech bedzie nadal swobodna mozliwosc korzystania z tego dobrodziejstwa,ale sa gdzies granice przeciez bełkotu i buractwa...
    Poprostu piaskownica...
    Lekcewazyc nalezy błazenade i pyskuufki Przekupek zza Płotka...
  6. # 216
    Autor cytatu: water
    pyskuufki

    To tak w temacie błazenady na poziomie forum onetu....

    Firma VSO sprzedaje oryginalne produkty VSO.
    Firma Adadas też sprzedaje oryginalne adadasy firmy Adadas, przecież widać że to "adadas" a nie "adidas"...
    Firma Sansung produkuje i sprzedaje oryginalny tablet GaktyTab firmy Sansung, przecież każdy może zadzwonić do firmy Sansung i dowiedzieć się, że to oryginalny "GalaktyTab" a nie podróba "GalaxyTab".
    Zbieżność nazw i wyglądu produktów jest zupełnie przypadkowa.
  7. # 217
    Autor cytatu: water[quote]Autor cytatu: kazikJak zaczniemy kasować, będzie płacz, że nie ma wolności słowa.


    Niech bedzie nadal swobodna mozliwosc korzystania z tego dobrodziejstwa,ale sa gdzies granice przeciez bełkotu i buractwa...
    Poprostu piaskownica...
    Lekcewazyc nalezy błazenade i pyskuufki Przekupek zza Płotka...[/quote]

    Szkoda,że nie rozumiesz słów, których używasz. Kpina i ironia z czyjegoś niekceptowalnego moralnie zachowania - z cwaniactwa powiem - to nie błazenada, nie bełkot i nie buractwo.
    Buractwem jest, to co Ty uskuteczniasz - odwracanie kota ogonem i na dowcipną jakby nie było wypowiedź regujesz inwektywami i epitetami. Tak to jest kwintesencja buractwa.
    Zauważ, że postapiłeś niezgodnie z wyznawanymi zasadami. Obrażasz, a przecież Ciebie nikt nie obraził.
    No chyba,że w jakimś sensie poczuwasz się do winy - to wtedy rozumiem.

    Inna sprawa, że jedyny argument w dyskusji (poza epitetami ad presonam) są wnioski o "zamknięcie komuś mordy". Przecież to jest przyznanie sie do porażki - do niemocy intelektualnej.
    Pałka to nie argument.
  8. # 218
    Cytat z Facebooka:
    "Firma produkująca umundurowanie i oporządzenie dla armii ,specnazu,ałmazu, rekonstrukcji ,airsoftu i fanów sprzetu z za wschodniej granicy."
    "armii ,specnazu,ałmazu" - a oni wiedzą, że mają to sobie kupić na Allegro lub na rusmilu?? Było dopisać jeszcze prezydenta USA i papieża - produkować to można dla wszystkich - pytanie tylko kto z tego skorzysta.
    "rekonstrukcji" - w sensie że rekonstrukcji czego??? Białoruskich wędkarzy? Strejkbolistów z Mińska? Zasugeruj to Kamilowi - on lubi niszowe hobby :)))))
    Brawurowy opis, podobnie jak gramatyka i ortografia :)))))))
  9. # 219
    Sprzęt dla ''Białoruskich wędkarzy'' to mnie rozbawiło do łez :-D dobre! dobre!
  10. # 220
    Autor cytatu: Konrad "Owca""rekonstrukcji" - w sensie że rekonstrukcji czego??? Białoruskich wędkarzy? Strejkbolistów z Mińska? Zasugeruj to Kamilowi - on lubi niszowe hobby :)))))

    Na jakiś dres bym się skusił... nie musi być zaraz oryginalny, ale żeby wyglądał jak radziecki :)
  11. # 221
    Kamil- jak tak to mamy dużo ,,podróbek,, ,,Białoruskich dresów dla wędkarzy,,, hełmów z masy papierowej,smierszy z ,,toalietnoi bumagi,, oraz drących się od krzaczka gorek z gazety o dumnej nazwie ,,PRAWDA,,.He he he.I czego to ludzie nie wymyślą aby oczernić konkurencję.Więc zapraszam
  12. # 222
    Już dawno przestała mnie bawić nagonka na dextera choć sam bym się 10 razy zastanowił nad kupnem ale myśle że filmik z ostrego testowania gorek i smierszy zrobiłaby lepsza robote niż kilka fotek na fejspancie a wtedy może,może ...
  13. # 223
    Ja tak serio serio z tym dresem. SSO ma je w swojej ofercie. A kiedyś Potfur szukał dresu sowietów z olimpiady w Moskie. Piękna rzecz, brałbym ;)
  14. # 224
    @Dexter z tym rozdarcien Gorki nie chciałem robić najazdów na VSO i produkty które sprzedajesz........ Chciałem się tylko dowiedzieć, czy 'wszystkie' gorki są podatne na takie uszkodzenia!
  15. # 225
    Podatność na uszkodzenia to kwestia użytych materiałów.
  16. # 226
    Grabek- a co ci się rozdarło- czy jakiś produkt VSO czy inna gorka?
    Rozdarcie to niestety uszkodzenie które jest niezależne od producenta.
    Sam wpadłem w moim Partizanie biegnąc w drut kolczasty no i niestety. Rozerwanie.
    Dlatego też wszystkie nasze Gorki mają wewnętrznie w kurtce dodatkowy kawałek tkaniny z której można wykonać łatę lub dać do sztucznej cerowni. No wiesz -takie zrób to sam jak już uda ci się wyrwać dziurę.
    • cyp
    • 2013-04-06
    # 227
    Ale jemu to się rozdarło w krzakach bez żadnych drutów. A to brezent, a nie piżamowy materiał jak w partyzancie.
  17. # 228
    Gorka VSO ale nie ma sprawy, już załatane i nie ma problemu. :)
  18. # 229
    Jeśli tak to masz pełne prawo do reklamacji i nie musiałeś do jej rozpatrzenia nic łatać.
    Po prostu należało odesłać Gorkę do reklamacji.Dopiero po ewentualnym jej odrzuceniu łatać.
    Mail do mnie chyba już wszyscy znają więc z kontaktem w takiej sytuacji nie miałeś kłopotu. ::)))
    Jeszcze raz przypomnę zainteresowanym ofertą VSO gdzie można znalezć kompleksowe informacje o ofercie.
    https://www.facebook.com/pages/VSO/104842166368746
  19. # 230
    Nie chce mi się bawić w reklamacje, zaszyte i po sprawie. :)
  20. # 231
    To już wybór klienta. Pozdrawiam
  21. # 232
    Gorka z brzoza w moim rozmiarze Piotrek bedzie?
    Jezeli jest to hajs sle a wystawiam ta poprzednią kupioną z wstawkami a' la dubok
  22. # 233
    water myślisz o tej: Jeśli tak to podaj rozmiar.Sprawdzę

    Załączniki:

    • p1010702.jpg
    • p1010701.jpg
    • p1010731.jpg
  23. # 234
    Na tej z dubokiem 58-5 i jest majonez!
  24. # 235
    Water- zamówione,czekamy.

    Teraz informacja ważna dla wszystkich użytkowników forum
    Zgodnie z obietnicą daną użytkownikom firma ,,Venice,, dystrybutor VSO na Polską rozpoczyna dystrybucję poprzez sklep CYTADELA ASG.
    W ofercie pojawi się oporządzenie,mundury oraz wyposażenie zarówno VSO jak i wielu innych producentów takich jak SSO, Diewiatka,ANA,Alfa-Bravo,Splav,Garsing.
    Dla realizacji tego celu powstał w sklepie CYTADELA ASG nowy dział poświęcony tylko sprzętowi z za wschodniej granicy.
    Będą to produkty współczesna jak i historyczne obejmujące okres ZSRR. Dział będzie systematycznie aktualizowany.

    http://asg.warszawa.pl/zsrr-rosja-bialorus/

    Jak widać współpraca jest możliwa.
    Zapraszamy do odwiedzania nowego działu.

    Pozdrawiam

    Dexter
  25. # 236
    Zapowiada się może dwustronny Partizan w kamuflażach ss-lato i ss-jesień?
  26. # 237
    Dexter a jakiś drugowojenny wzór i krój ? Bo tak na airsoftowanie to takie kopie byłyby w sam raz. Taka ameba 1938 albo letni kamuflaż 1941.
  27. # 238
    Jeżeli komuś opłaca się handlować na 15% rabatu to ok. U mnie tyle mają stali klienci detaliczni. No ale jeśli ktoś nie szanuje swoich klientów i nie ma dla nich nawet systemu rabatowego to co ja mogę poradzić? Nic. Życzę powodzenia.

    O dostawie z SSO już była mowa dawno.... Pierwsza dostawa miała być na koniec marca - a tymczasem jest już 09 kwietnia i nawet nie wiadomo co będzie, kiedy będzie i w jakich cenach będzie o ile w ogóle będzie. Jak na razie cała para idzie w gwizdek.... Zamiast skupić się na swoim handlu i ograniczaniu kosztów, żeby zwiększyć marże potencjalnych dystrybutorów (a przypominam Ci, że ja chciałem i nadal chcę handlować odzieżą VSO), czy rozwijaniu asortymentu własnego, nie mówiąc już o własnej stronie internetowej (a propo's www.vso-mil.ru jest nadal wolną domeną), to wielki dystrybutor/producent skupi się teraz na poszukiwaniu guzików, saperek, korpusówek, majtek i wszystkiego innego co tylko ma FRONTOWIEC.COM, po to tylko, żeby podbudować swoje urażone ego. Życzę powodzenia.

    Ja w zaproponowanych przez Ciebie cenach hurtowych Twoich podróbek jestem w stanie pozyskać oryginały SSO. Jeśli sprowadzisz oryginały SSO i wystawisz w takich cenach to kto wtedy kupi rzeczy z VSO?? Ale ja się przecież nie znam na biznesie... A jak na prawdę chcesz mi zrobić na złość to ja dla jaj wyprodukuję z 500 Smierszy w Polsce i wystawię je w cenie 199,00 PLN - bo to jest realna wartość takich podróbek..... I to chociaż będzie realna różnica ceny dla biedniejszego klienta. A i tak będę mógł dać 20-25% rabatu dla klientów hurtowych.

    Pomijając już, że moje własne ego zostało bardzo podbudowane - nie myślałem, że jestem sam jeden aż tak ważnym i istotnym graczem, że tyle osób i firm musi poświęcić kupę czasu i środków na walkę ze mną :))))))
  28. # 239
    yakarov - na chwilę obecną VSO nie produkuje wzorów 38 ani 41 i z tego co wiem nie zamierza.Na 100% jednak nie potrafię na dzisiaj dać odpowiedzi.Po prostu brak danych :))
    Cyrith -nie bardzo rozumiem pytanie? ss-lieto jest, a co masz na myśli pisząc ss-jesień? Lewą stronę lata?
  29. # 240
    SS-Jesień, to ta brązowa strona Meduzy, znawco.... :))))