• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam.
    Jak obwiązać opaską kolbę? Myślałem że to takie proste a tu jednak mi nie wychodzi. Są jakieś sposoby/metody wiązań?
  2. # 2
    Próbuj aż wyjdzie. Są dwie metody zakładania: z przeplotem przez środek kolby (kolba sie wówczas nie domyka i w jej wnętrzy krzyżują się przeploty uniemoźliwiajac włożenie czegokolwiek) i na owijkę (kolba sie domyka i do wnętrza kolby można włożyć jeszcze opatrunek). Należy kombinować z początkiem i zakończeniem opaski, gęstością zwojów i jej naciąganiem przy nawijaniu. Za którymś razem z rzędu wyjdzie :-)
  3. # 3
    @MW - z przeplotem kolba się składa jak najbardziej.
  4. # 4
    No właśnie ja chce zrobić na owijkę
  5. # 5
    daj maila a podeślę foty mojego
  6. # 6
    jszczesiak92@gmail.com
  7. # 7
    Przepraszam że tak na "krzywy ryj" ale jeśli można to i ja poproszę fotografie na ponczyslaw@spoko.pl
    Z góry podziękował :)
    • cyp
    • 2013-03-17
    # 8
    Ktoś mógłby podesłać fotki albo filmik jak wiązać z przeplotem? Wszystko ładnie idzie, ale potem nie wiem jak zakończyć tak żeby spiąć koniec z początkiem, brakuje mi opaski.
  8. # 9
    Cyp - ściśnij mocniej opaskę lub zacznij zawiązywać później (dalej od korpusu).
    • cyp
    • 2013-03-17
    # 10
    No juz jakoś dałem radę. Jedna końcówka leci przez całą długość kolby z jednej strony i łączy się z drugą.