• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    • WP
    • 2013-03-18
    # 1
    Koledzy Zakończmy Tą Wojnę Polsko Polską. Po co się kłócić - To nie Sejm, że żremy się. Interesy trzeba na spokojnie uzgadniać bo ot tego zależy być albo nie być. Trzeba się po prostu określić i tyle (chodzi o kolegę dexter-a). Uważam, że większość ludzi woli mieć oryginał niż podróbę - zrobię małe porównanie : Mundur wz 93 Kama a Helikon, niby to samo ale nie do końca, co oryginał to oryginał i bez dwóch zdań. Zresztą musimy my jako Polacy działać razem a nie przeciwko sobie, obcy kapitał tylko czeka żeby Nas wykupić a tego chyba nie chcemy. Trochę tu politycznie powiedziałem ale taka jest prawda, powoli, pomału ale do przodu.
  1. # 2
    Autor cytatu: WPZresztą musimy my jako Polacy działać razem a nie przeciwko sobie, obcy kapitał tylko czeka żeby Nas wykupić a tego chyba nie chcemy.


    To już dawno się stało. Najważniejsze gałęzie gospodarki, przemysłu nie są już polskie albo padły jak ktoś tego potrzebował (wide stocznie). Zamiast konstytucji mamy traktat lizboński itd itp. Europa panie.
    • WP
    • 2013-03-18 *
    # 3
    No i gitara, nie ma co więcej pisać, wszystko sobie wyjaśnicie na spokojnie a nie na forum się kłócić. Ja tam życzę powodzenia w interesach i przede wszystkim uczciwie. Bo na forum to się szybko rozniesie jak coś będzie nie tak.


    No niestety dlatego my jako ludzie musimy działać razem bo innym tylko zależy żeby w polsce wywołać kolejna wojne domową. 2 sprawa to orzeł z koroną, korona zamknięta (tak jak WP) oznacza państwo suwerenne a otwarta tak jak na godle normalnym państwo podległe komuś. Tak w skrócie.
  2. # 4
    Bez wojny się chyba nie obędzie gdy przyjdzie nam "zamykać tę koronę". Ewentualnie wariant rumuński lub podobny.
    • WP
    • 2013-03-18
    # 5
    Nie wiem czy zauważyłeś ale to wszystko co się dzieje nie tylko w polsce zmierza do wojny powoli. Jak włochy pogrążą sie tak jak grecja to będzie powolny rozpad UE. Kapitalizm ma dużą wade : Ze ludzie bogaci bogacą się na ludziach biednych, niby sie mówi, że tak wszędzie jest bo nawet w komunie np : partyjni a ludzie pracy, ale nie dochodziło to do takiego stopnia jaki jest teraz. No ale nie ma co gdybać, zobaczymy co będzie ale mam nadzieje, że ktoś się w końcu obudzi i pomyśli nie tylko o własnym korycie ale także o rodakach którzy na niego głosowali, że dla nich też coś się należy. Przecież każdy by chciał aby w polsce były tak jak dawniej fabryki : motoryzacji, włókiennicze, elektroniczne itp.. I że jak wchodzimy do marketu to mamy w większości polskie produkty wysokiej jakości przy dobrej cenie, telewizory nowoczesne unimora. Polskie markety, Salony FSO z nowymi modelami poloneza w wersji sportowej, limuzyna i klasycznej, polskiego Stara z nowymi modelami. Jedziemy na drogę i widzimy w mieście polski autobus Jelcz, nowiutki. I widok tych ludzi którzy są zadowoleni, że stać ich na normalne życie, wyjazd za granice, dzieci bawiących się polskimi zabawkami. Zakłady naukowe skupiające naszych naukowców. Gdyby polska wdrożyła technologię grafenową przy dużych wydatkach na wdrożenie, to w ciągu 2 lat stali byśmy się potęgą w europie a nawet na świcie. Ach się rozpisałem ale czy do tego dojdzie ? Mam nadzieje, ale jeżeli wszyscy Chcecie tego to musimy wszyscy razem wziąć się do roboty a nie czekać na cud. Odbudowa będzie ciężka ale trud włożony w pracę będzie Nam później procentował. I pisze to osoba która za rok będzie miała 18 lat.
    • cyp
    • 2013-03-18
    # 6
    Uważaj, bo zaraz interlude wkroczy i "pociśnie" Cię od 17-latków którzy nie wiedzą co piszą, jak mnie tutaj:
    forum.wmasg.pl/topic/135516-szukam-ekipy-robiacej-reko-zsrr-w-afganiewspolczesne-wdw/#entry1809159
    ;-) Czas na wydzielenie osobnego tematu.
  3. # 7
    Tak myślałem po Twoim pierwszym poście, że jesteś dosyć młody:) W Twoim wieku też byłem powiedzmy przychylny lewicowym ideałom i nawet działałem, łagodniej też spoglądałem na PRL. Teraz mam skończone 30 wiosen i trochę inaczej świat wygląda. Wszystko przed Tobą, może doczekamy takiej Polski, ale okoliczności zmiany będą niewesołe jak oglądamy w dziennikach na obrazkach z drugiego końca świata. Nawet jak teraz brakuje patriotów, to znajdą się jak tylko zabraknie im kasy na nowe telewizory z Saturna.

    Kończę tutaj, bo temat jednak zobowiązuje, a admini mają swoją cierpliwość. Na tacticalu nasze posty zniknęły by w kilkanaście minut nawet z działu off topic. Między innymi dlatego tak lubię rus.mila:)
    • WP
    • 2013-03-18
    # 8
    Ja wiem co piszę - piszę prawdę. Przepraszam, że trochę nie na temat ale musiałem to napisać. Nie ma co politykować.
    • cyp
    • 2013-03-18
    # 9
    Jeszcze raz proszę modów o wydzielenie tematu, chętnie sobie porozmawiam z kolegami.
  4. # 10
    A ja jej nie będę ciągnął. Na takim jestem etapie. Kiedyś mogłem tygodniami przekonywać kogoś, ale już wiem że nie ma to sensu. Ludzie muszą sami do pewnych rzeczy dojść, choć jest to trudne jak ktoś się nie interesuje polityką czy historią, a ma serwowany jeden przekaz w głównych mediach... Oj bo się wciągnę. Siać, siać i jeszcze raz siać. Wolę jeździć Jelczem lub Solarisem do roboty niż Volvo czy Mercedesem:)
    Pozdrawiam
  5. # 11
    Oj jawny83 - Ja mam 52 na karku i zgadzam się w 100% choć sporo osób nie widzi co się realnie dzieje.
    Trzy miliony emigracji za chlebem w ostatnich latach i 30 % bezrobocie wśród młodych to praktycznie zamach na podstawy egzystencji narodu.Za kilkanaście lat będzie nas nie więcej niż 20 mln nad Wisłą. Toż nawet II wojenka tego nie dokonała.
  6. # 12
    Toście z offtopem pojechali.
    Dexter, powtórzę pytanie swoje i watera sprzed kilku stron - wiadomo coś już o tym SPOSNowym szpeju, który miałbyś mieć?
  7. # 13
    Jeszcze chwila cierpliwości.W piątek będzie już coś wiadomo.
  8. # 14
    Zajebiaszczy poziom zycia mamy na takiej Kubie albo w Wenezueli (przyklad KRLD bylby tendencyjny). System nakazowo-rozdzielczy nie ma racji bytu. Wydaje mi sie, ze wielu ludzi, nawet urodzonych w PRL gloryfikuje ustroj totalnej nieefektywnosci i marnowania ludzi i zasobow. Jak juz szukacie przykladow to patrzcie co zrobiono w 20-leciu a nie kurna za komuny!
    Natomiast co do rozliczania przedstawicieli wybranych w wyborach jestem za, tylko nasza demokracja jest tak obywatelska jak rosja demokratyczna. Im wiecej ludzi bedzie aktywnie dzialac w polityce i rozliczac tym szybciej zniknie politykierstwo.
    Ale wiekszosc z nas ma zbyt wiele problemow na glowie by sie zajmowac polityka...
  9. # 15
    Problemy dla nas tworzą głownie politycy abyśmy nie mieli ochoty i czasu się nimi zająć. Hehehe.
    Poza tym czy,,globalna gospodarka,, pozwoliła by na polityka Narodowca. Wystarczy jeden ruch. Sprowadzić kurs dolara do 9-10 PLN i sami którzy wybrali tego Narodowca go obalą. To forma ekookupacji
    • cyp
    • 2013-03-18
    # 16
    Tak odnośnie tematu, polecam fajną nutę.
    Bezczel - Prawo ponad prawem
    www.youtube.com/watch?hl=pl&gl=PL&client=mv-google&v=1vXNaayFs1Q
    • WP
    • 2013-03-19
    # 17
    Widzę, że moderator wydzielił wątek, ale i tak trochę był tam ...
  10. # 18
    Ciekawe czy analizowaliście skład osobowy głównych sił politycznych w naszym kraju od pamiętnego spotkania w MAGDALENCE. Tam przy wspólnym stole siedzą i piją panowie Tusk, Kaczyńscy, Kwaśniewski, Kiszczak.
    Czyżby trzy główne siły polityczne kłóciły się na pokaz a tak w realu realizowały z góry założony scenariusz?
    • cyp
    • 2013-03-19
    # 19
    A wszystkim steruje Kreml ;-) Czy mi się wydaje, czy dalej nie było wyjaśnienia sprawy z głosami na wyborach i ruskimi serwerami?
  11. # 20
    Takie pierdoły na moim rusie? Wow.

    (Sam wydzieliłem, ale i tak wow)
  12. # 21
    Czyli spisek tajemniczych sił mających na celu zniszczenie Polski..... Tajemnicze siły sterują wszystkim z wynikami wyborów parlamentarnych i prezydenckich włącznie....
    To kilka pytań:
    1. Kim konkretnie są te tajemnicze siły?
    2. Jaki jest ich cel?
    3. Kto jest prawdziwym, niemanipulowanym, niezależnym zbawcą?
    4. Dlaczego nie został wybrany w wyborach?

    A może nie ma żadnego spisku, tylko zwykła zawiść, polski bardak, chciwość, parcie na szkło, głupota i prymitywizm????
    • WP
    • 2013-03-19 *
    # 22
    To nie są ludzie ! To są roboty zaprogramowane przez CCCP.
    Nie ma Solidarności bez Sprawiedliwości.

    Ciekawe co myślą ludzie kontrolujący nasz pseudo wolny internet czytając ten wątek ?
    Ich motto: Wsciekłość, Zament i Zniszczenie !
    I tylko myślą co tu jeszcze zepsuć.

    Ale przecież Oni są nie winni, przecież to wyborcy są winni bo na nich głosowali = Mamy nie ogarniety naród.
  13. # 23
    A możesz odpowiedzieć na pytania?
  14. # 24
    Po co się nad tym zastanawiać najlepiej powiedzieć , że to Tuska. Wszystko to jego wina więc jak potkniesz się o krawężnik , uderzysz w futrynę to po prostu powiedz TO WINA TUSKA tak jest najłatwiej .
    • WP
    • 2013-03-19
    # 25
    Kaczor i Donald
  15. # 26
    Czytam to i nie wierze, ze macie nadzieje, ze Kazik nie jest tworca ACTA i sledzi kazdego usera i zbiera na niego haki :) Zamiast bic piane lepiej wypelnijcie te durna stronnicza ankiete KE o gazie lupkowym, co by nas "sojuszniki" nie zablokowali.
    http://ec.europa.eu/yourvoice/ipm/forms/dispatch?form=SHALEGAS&lang=pl
    Chyba, ze uwazacie, ze postawa obywatelska w tej sprawie to bezsensowny opor.
  16. # 27
    Można sobie mówić, że jakieś siły sterują krajem, ale to tylko kwestia nazewnictwa i słowotwórstwa.
    Trzeba poznać historię najnowszą, której w szkołach nie uczą bo zawsze brakuje czasu pod koniec szkoły.

    Obejrzyjcie sobie, potem się zastanówcie. To tylko kilka z wielu filmów, których w tv nie zobaczycie (może poza Trwam :). Jedną "prawdę" czy stronę medalu znacie z głownych mediów. WARTO poznać drugą:

    http://www.youtube.com/watch?v=mp1N0l1bmJA
    http://www.youtube.com/watch?v=57x2Xm1Jpsw
    http://www.youtube.com/watch?v=0tFJS7yjlK0
    http://www.youtube.com/watch?v=A_bzxOCwNbE

    Podsumowaując, to nie ma spisku czy jakiejś masonerii władającej Polską. Jest tylko komuna i ich pomocnicy z tzw. obozu solidarnościowego, którzy po transformacji wzięli sobie to co kraj miał, a teraz robią co chcą.
  17. # 28
    Autor cytatu: Konrad "Owca"Czyli spisek tajemniczych sił mających na celu zniszczenie Polski..... Tajemnicze siły sterują wszystkim z wynikami wyborów parlamentarnych i prezydenckich włącznie....
    To kilka pytań:
    1. Kim konkretnie są te tajemnicze siły?
    2. Jaki jest ich cel?
    3. Kto jest prawdziwym, niemanipulowanym, niezależnym zbawcą?
    4. Dlaczego nie został wybrany w wyborach?

    A może nie ma żadnego spisku, tylko zwykła zawiść, polski bardak, chciwość, parcie na szkło, głupota i prymitywizm????


    1. Nie ma żadnych tajemniczych sił. Jest tylko niewiedza społeczeństwa na temat polityków i władzy spowodowana brakiem równowagi w mediach.
    2. Nie mają celu, mają swoje interesy a Państwo mają w dupie lub wręcz nim gardzą, szczególnie lewacy i żydokomuna.
    3. Znowu trywializowanie. Każdy kto działa w interesie kraju i nie łże prosto w oczy jest takim "zbawcą".
    4. Jakby Adolf Hitler miał za sobą największe media w Polsce, to też by wygrał wybory. Przykłąd z ostatnich dni, gdzie Partia Korwina dostała 4% w sondażach, a w TV została pominięta w tabelce, za to umieszczono Solidarną Polskę i PJN z 1%. NIe jestem Korwinowcem, ale to jest fakt. Poza tym korzystanie z serwerów rosyjskich w czasie wyborów to trochę dziwne jak na kraj NOTOwski jakim ponoć jesteśmy... Człowiek napisał o tym raport i jakoś niedługo spadł w Tatrach i się zabił przypadkiem. Skąd takie rzeczy wiem? Oprócz mainstreamu czytam "inne" media.
    Jak powiedział Woiltare "Dowiesz się kto Tobą rządzi po tym, że nie można go krytykować."
    Temat rzeka, ale wokół mnie na szczęście jest coraz więcej ludzi myślących, a nie tempaków których politycy chcą teraz wychować.
  18. # 29
    Autor cytatu: jawny83
    4. Jakby Adolf Hitler miał za sobą największe media w Polsce



    Przegrałeś dyskusję.
  19. # 30
    Autor cytatu: Konrad "Owca"1. Kim konkretnie są te tajemnicze siły?
    2. Jaki jest ich cel?
    3. Kto jest prawdziwym, niemanipulowanym, niezależnym zbawcą?
    4. Dlaczego nie został wybrany w wyborach?


    1.To nie tajemnicze siły tylko lobby interesów zapisanych i rozdysponowanych już w Magdalence
    2.Władza- i nie dopuszczenie żadnej opcji z poza układu- przykład nocna zmiana rządu Olszewskiego
    3.Niezależnym zbawca może być tylko wyedukowany naród.
    4.Nie ma na dzisiaj lidera który mógłby wygrać wybory przy takiej ordynacji,kasie z budżetu dla głównych sił politycznych (zresztą z naszych podatków )i totalnym monopolu w mediach.

    Myślę że w chwili obecnej nie ma opcji politycznej która mogła by dokonać jakiejś zmiany.
    Tylko oddolny ruch społeczny na miarę Solidarności z 80 roku może zmusić elity by zajęły się tym czym powinny a nie same sobą.