• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Dzieciak to właśnie ciągnie temat tygodniami zadając te same pytania Konradzie.

    Blood.Fucker zaczął wycieczki osobiste, a teraz tłumaczy się ironią stosując kolejne wycieczki. To jest właśnie dziecinada.
  2. # 32
    Dzieciak to wcinał się w temat, nie mając o nim pojęcia :))))) I zamazywał go, co prowadziło do tego, że musiałem w kółko powtarzać te same pytania, nie mogąc się doprosić na nie odpowiedzi.
  3. # 33
    Ty chyba się kleju nawąchałeś człowieku. Gdzie ja zacząłem wycieczki osobiste co? To ty dajesz popis bamberstwa odzywką "blood.fucker", naprawdę masz misje jak jakieś dziecko w przedszkolu. Ośmieszasz się i jeszcze wciągasz publicznie mnie w jakieś swoje gierki. Co ja Ci człowieku zrobiłem? Zacząłem dyskusję o poziomie rus'a, a Ty dowalasz się do mnie o jakiś komentarz który do nikogo bezpośrednio nie był skierowany.
  4. # 34
    Tak, tylko Ty masz pojęcie, niczym nie zamazane. Gratuluję dobrego nastroju i samozadowolenia po tamtej dyskusji.
  5. # 35
    SłeetA$$nY JeeFFte$$ :)
  6. # 36
    Autor cytatu: Blood.SuckerTy chyba się kleju nawąchałeś człowieku. Gdzie ja zacząłem wycieczki osobiste co? To ty dajesz popis bamberstwa odzywką "blood.fucker", naprawdę masz misje jak jakieś dziecko w przedszkolu. Ośmieszasz się i jeszcze wciągasz publicznie mnie w jakieś swoje gierki. Co ja Ci człowieku zrobiłem? Zacząłem dyskusję o poziomie rus'a, a Ty dowalasz się do mnie o jakiś komentarz który do nikogo bezpośrednio nie był skierowany.


    Nie mam zamiaru opisywać Ci, co w Twoich wypowiedziach było wycieczką osobistą. Każdy sobie z łatwością wyłuska te "słowa klucze"... Człowieku

    ps. przepraszam za przekręcenie nicka.
  7. # 37
    Blood.Sucker, Jawny83 - zróbcie sobie ustawkę, wyskoczcie na białe klaty, porównajcie sobie siusiaki albo coś ale nie zaśmiecajcie forum.

    Nie będę pytał kto zaczął, zacznę lać rybą* każdego.


    *ryba - potoczne określenie kary forumowej, uniemożliwiającej użytkownikowi pisanie przez określony czas.
  8. # 38
    Inaczej zwana "banem" :)
  9. # 39
    Właśnie nie - ban jest ban. Ryba jest "na uspokojenie" :)
  10. # 40
    Czyli w sensie, że może tylko czytać, ale nie pisać - paniał!
  11. # 41
    Autor cytatu: Blood.Sucker
    a jak nie to sprzedajcie cały sprzęt i idźcie komentować newsy na wp.pl czy tez interia.pl - bo tam jest miejsce dla krzykaczy, podżegaczy i jasnowidzów.


    Gadaj z d**pą, to Cię o**a.


    Jeśli to Cie tak zabolało (a od tego zacząłeś więc tak mniemam) to masz małe jaja, że Cię AŻ TAK ZABOLAŁO. Równie dobrze można przyjrzeć się twojemu wkładowi w ten cały bajzel, mierząc Twoja miarką nie jesteś lepszy.
    Szukasz zwady jak jakiś troll. Weź te swoje słowa klucze i podniecaj się dalej.

    edit
    nie widziałem Twojego postu Potfur. Już odpuszczam
  12. # 42
    Jak Konrad mówi, że ban to ban. Kleju się nawąchałeś? :)

    Na rozładowanie i za pokutę:
    Dzwoni facet do sejmu i pyta się czy jest praca.
    - Porąbało Cię człowieku?
    - Tak, są jeszcze inne wymagania?
  13. # 43
    Blood Nie zabolało. Zwróciłem uwagę, że potępiasz coś i stosujesz w tym celu dokładnie to co potępiasz. Tak było w kolejnych postach.

    ps. A lewak to nie zabolał:))

    Dobranoc.
  14. # 44
    Ręce opadają ...

    Jak widzę nawet temat, który miał służyć oczyszczeniu i refleksji stał się areną wzajemnych wycieczek i politykowania :(

    Może zacznijmy sobie odliczać tematy - numerujemy zamiast tytułu i piszemy do dziesięciu postów na siebie po czym Admini zamykają i tak dalej ?
    Bo w zasadzie o czymkolwiek zacznie się teraz pisać kończy się hejtem?
    Więc po co tematy i treść?
  15. # 45
    Niech mi to ktoś postronny, któremu nie udzielają się emocje wytłumaczy.
    Może jawny jest wyżej w rozwoju umysłowym ode mnie bo naprawdę nie wiem co zrobiłem, ale jak ktoś na mnie usiądzie to nie umiem odpuścić.

    Najlepsze jest to, że napisałem tu, żeby rozładować napięcia, pochwalić rusa i powspominać stare czasy forumowe. Nawet Cyp sobie odpuścił, ale - nie zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie gra. Może musiałem napisać tony emot, żeby moja ironia wyjęta z kontekstu "a jak nie to sprzedajcie cały sprzęt i idźcie komentować newsy na wp.pl czy tez interia.pl - bo tam jest miejsce dla krzykaczy, podżegaczy i jasnowidzów."
    (uważana za wycieczki osobiste i dziecinadę) była odebrana "lajtowo". Ale tak się gada z człowiekiem który zawsze ma rację... Szkoda, odechciewa się wszystkiego.
    Chcesz dobrze to obleją Cie gównem jak ostatniego pajaca.
  16. # 46
    Ostrzegałem.... macie 7 dni na ochłonięcie.
    Jak zobaczę że kombinujecie z drugim kontem - będzie perm-ban.
  17. # 47
    Popieram adminów, przywróćcie forum dawny blask :)
  18. # 48
    Panowie i Panie, treści tworzycie Wy. Robicie chlew - macie chlew. Robicie rzeczową dyskusję - macie wartościowe wpisy :)
    • cyp
    • 2013-03-21 *
    # 49
    Ja też mam rybę?
    O, jednak nie. Fajnie.
  19. # 50
    Autor cytatu: PotfurPanowie i Panie, treści tworzycie Wy. Robicie chlew - macie chlew. Robicie rzeczową dyskusję - macie wartościowe wpisy :)


    Potfoor - żeby się do was ZUS nie dowalił, że trzeba zapłacić za tworców jakies składki.
  20. # 51
    Na szczescie za tworcow nie ma zus i maja 50% KUP. ALe zaliczka na pit jest!
  21. # 52
    Widzę że temperatura naszego dyskursu z Konradem przeniosła się dość niebezpiecznie na inne tematy i działy.
    Konrad-chyba wywołaliśmy rusmilową lawinę :)))))
    PANOWIE- więcej luzu i wzajemnego zrozumienia.
    •  
      Foox
    • 2013-03-22 *
    # 53
    Rus.mil.pl (rusmil.net) ma swój klimat, choć ja też zauważyłem, że kiedyś było więcej rzeczowych dyskusji na forum. Teraz też są, ale pojawia się więcej spamu. To jest forum o rosyjskich militariach, więc tego się trzymajmy i nie odbiegajmy zbytnio od tego tematu, nawet w Hyde Parku. Takie jest moja zdanie.

    I popieram Destera - więcej luzu. Forum to nie miejsce na wycieczki osobiste tylko na dyskusję, czasem spory, ale na TEMAT nas interesujący. Sam swego czasu dałem się wplątać w forumowe kłótnie i na prawdę nie warto, lepiej "podać sobie ręce na zgodę".

    To tyle od mnie.

    PS: Przepraszam za ew. błędy, ale piszę na "dziwnym" kompie :P.
  22. # 54
    Autor cytatu: FooxForum to nie miejsce na wycieczki osobiste tylko na dyskusję, czasem spory, ale na TEMAT nas interesujący.


    http://fast1.onesite.com/community.beliefnet.com/user/lilwabbit/large/aa1213b7d57844c2521c5ae2fd25a955.png?v=183641

    ;)