• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Nie wiem czy taki wątek gdzieś był, albo czy był chociaż jakiś podobny, ale ja znaleźć nie mogłem, więc jeśli się powtarzam, to dobry adminie (oby twe wielbłądy zawsze znajdywały drogę do wodopoju) przenieś post gdzie trzeba.

    Taki cymesik z Afganu, KZS z kieszeniami. Na dokładkę piękne adidaski pana obok :)

    Załączniki:

    • 555002_10200874174645100_481687705_n.jpg
  2. # 2
    Odgrzeję temat.

    Widziałem przeróbki KZS i KLMK, były przeróbki RD-54 i kamizelek. I nasuwają się takie pytania;
    - kto czegoś takiego używał (czy to były np oddziały specnazu, wdw czy zwykła piechota też i czy coś takiego zakładał/robił zwykły szeregowy czy tylko wyższe szarże)
    - i jak często występowały (czy to był pojedynczy ,,rodzynek" w np kompani/plutonie czy może pomysł się przyjął i więcej żołnierzy robiło/zamawiało takie przeróbki)
    - no i co na to regulaminy?
  3. # 3
    Po co zaraz jakieś filozofie dorabiać, siedzieli w górach nudziło im się to sobie poprzerabiali wyposażenie co by im było wygodniej :). Co do Rosyjskich regulaminów to były raczej luźne w tych sprawach, wystarczy popatrzeć na zdjęcia z Czeczenii, Gruzji i Afganistanu.Teraz chyba są bardziej jasne i jednolite bo już nie widziałem takiej wolnej amerykanki na ostatnich zdjęciach z Krymu .