• Kategorie

Подобные

Podobne

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 151
    Możliwe, że masz rację i jak wcześniej napisałem trochę zdradzają klamry. Generalnie to właśnie z latami 05-07 jest największy pierdolnik nie dość, że podstawowych materiałów było wtedy 4-5 ("awizent" klasyczny i ta nylonowa szmata; ripstop stop zielony i szary; a na końcu musztarda) mieszali to, to jeszcze powstały takie eksperymenty jak smiersze we florze, palmie czy smogu. Na szczęście klapy już większość miała z dłuższymi szlufkami.

    PS. Jakiś czas temu dorwałem niemal identycznego smiersza jak ten twój pierwszy, z tą minimalną różnicą, że wszystkie klamry w oliwce. Czy w twoim też brakowało kieszeni na race? U mnie są jedynie gumki.
  2. # 152
    Nie pamiętam niestety :(
  3. # 153
    Widze ze mamy tego samego smiersza...

    Załączniki:

    • image4.jpg
    • cyp
    • 2015-05-26 *
    # 154
    W ogóle pierwszy raz zwróciłem uwagę, że są w smierszach kieszonki na race, zawsze myślałem że tylko gumki i akurat tak się trafiło, że jedynego smiersza jakiego sobie kupiłem to takiego z gumkami. Igur, Ty go teraz masz, który to rocznik jest? Kiedyś mi się wydawało, że coś koło 2011-12 ale mogę się mylić.
  4. # 155
    W moim były gumki + plus ładownica na granat jak na fotce Hooligana.
    •  
      Maza
    • 2015-05-26
    # 156
    Ja w swoim musztardowym smierszysku AK z 2008-2009 (pierwotnie SWD) mam kieszonki i gumki.
    •  
      Igur
    • 2015-05-26
    # 157
    Mój ma tylko gumki, kieszonki na flare brak.
  5. # 158
    @Hooligan, dokładnie taki :D

    Nie chce mi się teraz szukać foty, ale najsensowniejszym wg mnie wyjściem jest oczywiście gumka + takie wcięcie/przegródka między ścianką ładownicy na granat a magazynek. Chociaż mało kto faktycznie nosi jeszcze te flary...

    @Maza, przecież masz czarną metkę, chyba że ładownice starsze.
  6. # 159
    Panowie wg wcześniejszych wypowiedzi to kamizelka powinna być rok z roku 2005/6?


    https://lh3.googleusercontent.com/-DKTP_74u_38/VucY1tyiMFI/AAAAAAAABHU/2msC4iKwkLkulHBbzXYRjxUed39FzSVgQCCo/s640-Ic42/smiersz.jpg
  7. # 160
    Klapki w ładownicach na magi wyglądają bardzo podejrzanie. Jesteś pewien, że to oryginał?
  8. # 161
    Wg właściciela:

    РПС "СМЕРШ" производства России, г. Моздок, фабрика "Икар".

    "RPS "Smersh" made in Russia. Mozdoku, "Icarus" fabryki."

    https://lh3.googleusercontent.com/-dpzu2z5J2SQ/VucddSDni-I/AAAAAAAABHg/LKxckGcC5AoSkmLhfJLyTxFF-C4oy6IZACCo/s640-Ic42/smiersz.jpg
  9. # 162
    Czyli replika produkcji Ikarusa.
  10. # 163
    Dziękuję :)

    Czyli raczej nie warto brać skoro taka sama cena jak z frontowca
    •  
      Maza
    • 2016-03-16
    # 164
    Ta sama firma chyba też robiła kopie Pionierów spławu

    Załączniki:

    • 585a0c305dca3e274a20151015132638.jpg
  11. # 165
    moj sm 2005 ma czarne gumki, i wszystkie klamry czarne.
  12. # 166
    Pomógłby mi ktoś na jaki rok datowane są smiersze wykonane z oxfordu?
  13. # 167
    Bez fotki to nic sie nie da okreslic
  14. # 168
    Nie mam jak wstawić zdjęcia bo jestem na wyjeździ. Mam go na miniaturce a jeśli nic nie widać to prześle na mail.
  15. # 169
    Odkopię kwestię noszenia bagnetu, może komuś się przyda :)

    Załączniki:

    • bez_tytulu3.png
  16. # 170
    Czy najnowsze wersje z haftem na nadupniku są już koszerne? Jeśli tak kto używa? One występowały w dwóch kolorach jaśniejszym i w ciemnej oliwce. Czy macie może jakieś fotki, filmy z użycia ?
  17. # 171
    Nowy smiersz widywany był w rosgwardiach i omonach.