• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Po kliknięciu w "Oznacz wszystkie jako przeczytane", tylko w kilku tematach je odznacza, reszta dalej mi pokazuje że ma nieprzeczytane posty.
  2. # 2
    Szczerze powiedziawszy, to nie wiem czy 'Oznacz wszystkie jako przeczytane' w ogóle działa... trzeba będzie dłużej się z tym pobawić...
  3. # 3
    A czy dałoby się wcisnąć jeszcze opcję "Nieprzeczytane komentarze", tak jak było na gorzowskim forum? I jeszcze takie samo oznaczanie nieprzeczytanych tematów takim czerwonym wykrzyknikiem, bo się trochę gubię ;)
  4. # 4
    Autor cytatu: Kamil
    A czy dałoby się wcisnąć jeszcze opcję "Nieprzeczytane komentarze", tak jak było na gorzowskim forum? I jeszcze takie samo oznaczanie nieprzeczytanych tematów takim czerwonym wykrzyknikiem, bo się trochę gubię ;)

    Jest takie coś : Wyszukaj dyskusje -> Nowe dyskusje, w panelu po prawej stronie, pokazuje tylko dyskusje gdzie napisano odpowiedź lub założono nową dyskusję od naszej ostatniej wizyty.
  5. # 5
    Dorzuciłem ten wykrzyknik, by było czytelniejsze (ale trudno mi zweryfikować jak będzie z nim wyglądać, więc jak coś będzie dziwnego to nie panikować ;) ).

    ps. no i wydzieliłem dyskusję na temat forum samego w sobie

    edycja: wyrzuciłem jeszcze raz ten wykrzyknik. Zrobię to później, by nic się nie psuło ze stylami.