• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
  2. # 2
    Autor cytatu: willardRozne takie widze na sieci:
    http://www.russ-guns.net/product_info.php?info=p65_Art-Nr---30727--AK105-CO2-6mm-Yunker-5.html

    ktos wie ile to ma fpsow? nadaje sie do asg czy ma 7.5J wiec tylko do tarczy?

    a taki to chyba springer? http://www.russ-guns.net/product_info.php?info=p15_Art-Nr---30258--SVD-S-Dragunov-RUSSIAN-SNIPER-LEGEND--SCHWARZ.html


    1. "Mündungsenergie bis max.: 7,5 Joule"
    2.SVD-S Bolt Action Airsoft Sniper Rifle
  3. # 3
    To drugie cudo to ma maskaryczną cenę - u nas jest po jakies 500zl a nie w promocji po 800

    A tak w ogóle... to skąd pomysł, że to SWDS to "rosyjski produkt"?
  4. # 4
    Myslalem ze wschodni po napisie VIMPEL, Russia, Izhevsk. Moj niemiecki jest slaby, ale jesli to actionsportgames to wszystko jasne. Waszak bylo to jeno "otagowanie w celu latwiejszego odnalezienia produktu".

    bis 7.5 J czyli ile?
  5. # 5
    ASGK ma licencję od Iżewska, stąd jego nazwa w opisie. Na replice są też chyba jego oznaczenia.
    •  
      Igur
    • 2013-05-08 *
    # 6
    SVD-s przejdzie z mocą, 3 joule to nie tak dużo, wręcz jestem przekonany, że jeśli będziesz strzelał rozsądnie i z odpowiedniej odległości oraz kulek będzie idealną snajperką. :) Owszem w PL można dostać SVD-S w cenie do 600zł, ale jest to produkt firmy ASG , a nie VIMPEL, Russia, Izhevsk. :? Nie wiem czym się różnią, bo nie czytałem o tym drugim modelu więc wypowiedzieć się nie mogę.
    Co do mocy drugiej repliki to 7.5 J to stanowczo za dużo. Glock KWA miał moc do 1J a trafienie było bolesne, prędkość kulki do 400fps. Moja wiatrówka (slavia 634) ma moc śrutu ~12J ,więc strzelanie z tej 105tki było by porównywalne ze strzelaniem z wiatrówek o mniejszej mocy (pistolety PCP, jakieś LIDERY i inne tego typu bajery) na mój gust to stanowczo za dużo i nigdzie nie dopuszczą Cie do gry, a trafienie mogło by przebić skórę itp..

    POZDRAWIAM!

    apropos SVDS i SVD-S to dwie różne snajperki :D
    Oznaczenią są , ale nie zgodne z "ostrymi" http://wmasg.pl/pl/armoury/show/311354?highlight=svd-s
  6. # 7
    Willard zna realia ASGejowe, nie musisz mu tłumaczyć ile to za dużo, a ile za mało. Sprawa się rozbija raczej o to, ile tych dżuli tak na prawdę tam jest.
    •  
      Igur
    • 2013-05-08
    # 8
    Oj tam, oj tam.. miałem wenę :D Ak faktycznie wygląda zacnie, może napisać do sklepu z zapytaniem?
  7. # 9
    Autor cytatu: willardMyslalem ze wschodni po napisie VIMPEL, Russia, Izhevsk. Moj niemiecki jest slaby, ale jesli to actionsportgames to wszystko jasne. Waszak bylo to jeno "otagowanie w celu latwiejszego odnalezienia produktu".


    [cite]
    Owszem w PL można dostać SVD-S w cenie do 600zł, ale jest to produkt firmy ASG , a nie VIMPEL, Russia, Izhevsk. :? Nie wiem czym się różnią, bo nie czytałem o tym drugim modelu więc wypowiedzieć się nie mogę.


    No i własnie Igur dał się nabrać na sztuczkę rodem z WSO. Tam nigdzie nie jest napisane, że to wyprodukowano w Rosji, czy w Iżewsku. To zwykły ARES.
    Podobnie "otagowane" ROSJA są zwykłe RPK-i CYMY .

    No tak, widać barbarzyństwo się rozlewa i na cywilizowane kraje.
  8. # 10
    Autor cytatu: Igur

    apropos SVDS i SVD-S to dwie różne snajperki :D
    http://wmasg.pl/pl/armoury/show/311354?highlight=svd-s


    Wyjaśnij bliżej ?
  9. # 11
    Buahahahahaaaa..... Akcja się rozszerza.... Za chwilę wszystko będzie "Russia, contract, Spetsnaz, Vitiaz"....
    Wilu, zawsze możesz podszkolić swój niemiecki i wtedy będziesz mógł się doczytać, że to tylko takie tam tagi.... :)
  10. # 12
    Prześtańcie proszę pitolić.
  11. # 13
    http://wmasg.pl/pl/news/show/438118 tak mi się przypomniało to wstawię .
  12. # 14
    Naturlich, jawohl, absolument s'il-vous plait :)

    Pamietam, ze niby Izmasz cos mial robic w kierunku asg i dlatego pytam na najlepiej zorientowanym forum :D (to bez sarkazmu, serio). A, ze w opisie pojawila sie marka Izmasza wmiast producenta repliki toc pytam.

    W mojej snajpie mam 2.68J i chyba styknie, a aksu 1.1J.
  13. # 15
    IżMasz jak to u Ruskich - "kak sdiełajem, tak budziet, no nada żdat minutoczku - patamu szto siewodnia Prazdnik Pabiedy i nie rabotajem"....
    •  
      Igur
    • 2013-05-09 *
    # 16
    Nie no ja się nabrać nie dałem Panowie :D stwierdziłem tylko fakt ,iż jest to inna nazwa/firma. To tak jak z SVD a&k i gunfire(gfc guns), niby to samo, a różnica (wg sklepu) w parametrach i/lub wyglądzie jest.


    Co do svds i svd-s to czytałem jakiś czas temu o tym. Chodziło chyba o to ,iż w 1 przypadku S oznacza składane a w drugim skrócone czy coś w tym stylu. Nie będę teraz szukał, bo już do snu się szykuję. Pocisnę zatem cytatem z wikipedi

    SWD-S – opracowana w na początku lat osiemdziesiątych wersja dla wojsk powietrznodesantowych. Posiada odejmowaną kolbę (wciśnięcie zatrzasku u góry kolby i obrócenie łącznika nad chwytem pistoletowym pozwala zsunąć kolbę do tyłu i odłączyć od broni).
    SWDS – wersja posiadająca kolbę składaną i oddzielny chwyt pistoletowy. Skrócono także długość lufy do 565 mm. Wersja SWDS jest produkowana od 1994 roku.


    Czy to oznacza, że inżynierowie z chin pomylili te 2 modele i svd-s sprzedają jako svds ? :) Przykładem jest ten aeg cymy
    Ten niemeicki sklep jakiś lewy, nigdzie nie podaje producenta repliki, same legendy i wszystko z iżewska :D
  14. # 17
    SWDS - strona tytułowa instrukcji i kolba:

    Załączniki:

    • swds02c_miedzy_s12_a_s13_resize_resize.jpg
    • swds01a.jpg
  15. # 18
    Autor cytatu: kazikPrześtańcie proszę pitolić.

    Zastosuje Toją retorykę -To ty przestań jęczeć w obronie złej sprawy

    Widzisz do czego doprawadzaja takie numery - do zamieszania.

    Cyma dała ciała z tym "swds"-em tylko wersja CA + klon A&K daje szanse na poprawność wizualną.
  16. # 19
    Ooo to teraz w każdym temacie będą jęki "rzale i bule" odnośnie VSO? A może tak admini dajcie odpocząć delikwentom od forum na jakiś czas i ciśnienie zejdzie i atmosfera się poprawi?
  17. # 20
    Wyznajesz conajmniej dziwną filozofię, że jak "się nie bedzie mówiło o gorączce to temperatura spadnie".
    Nie będzie problemu jak ktoś będzie się zachowywał poprawnie a nie jak się o tym nie bedzie mówiło.

    Widzisz do czego prowadzą takie praktyki? Do zamieszania. I jeszcze teraz temat ma teraz złą nazwę...

    I przemilcznie nie poprawia sytuacji. Skąd willard miałby wiedzieć ,że jest "w błędzie" skoro sam nie zauważył?
    Ciekaw jestem czy chciałbyś przyjąć wypłatę w banknotach "robionych przez (byłego) pracownika fabryki papierów wartościowych - we wzorach takich jak z zamówień państwowych"?
  18. # 21
    Spadówa z forum.
  19. # 22
    Autor cytatu: kazikSpadówa z forum.

    Od X czasu nie widziałem żeby ktoś naruszył Kazikowi nerwy. A rybka Fencowi należała się jak psu buda, bo na tym forum jego aktywność ograniczała się tylko i wyłącznie do napierdalanek z innymi użytkownikami.
  20. # 23
    Panowie ale najciekawsze są ceny Wintoreza i Wała 1850-1900 euro kiedy na Soviet propagandzie stoja po 1200$ tym bardziej że też NPO, niezłą przebitkę tam maja.

    Mały offtop ale nie mogłem się powstrzymać ;) http://www.youtube.com/watch?v=VyXboigvT0k
  21. # 24
    Tagan - 1200S + 12% cła + 19% MWST (tak, Niemcy mają niższy VAT niż my) = 1600 USD + transport 100 USD = 1700 USD + koszty potencjalnych napraw gwarancyjnych + zamrożenie tej kwoty do czasu aż znajdzie się potencjalny klient + ryzyko że się nie sprzeda, albo w międzyczasie spadnie cena.... Nadal uważasz, że to taka "niezła przebitka"???

    Kamil - nie masz racji - wyświetl sobie listę jego postów.
  22. # 25
    Czy ja dobrze widzę, że ta replika nie ma selektora?