• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    •  
      Dima
    • 2013-05-27
    # 1
    Witam,

    Poszukuję ludzi chętny na reko radzieckich odziałów zmechanizowanych, albo innych z podobnym szpejcem, z dowolnego okresu po IIWŚ.

    Od potencialnych zainteresowanych wymagam tylko chęci i zangażowania. Niby nie wiele ale z praktyki wiem, że i z tym są problemy.

    Pozdrawiam,
    Dima
  1. # 2
    Możesz napisać szerzej?
    Chodzi o Wielkopolskę jako stare województwo poznańskie, czy obecne, czy ogólnie tereny uznawane za region wielkopolski i pobliskie (np. 150km od Poznania)?

    I o co w ogóle chodzi, czego oczekujesz.
    Czyli więcej informacji poproszę.
    •  
      Dima
    • 2013-05-27
    # 3
    Ok, racja że trochę lakonicznie napisałem.

    Znajduję się w Lesznie, a na weekendy w Śremie. Jeżeli znajdzie sie większa grupa ludzi dalej od tych lokalizacji z wielką chęcią dotransportuję się do nich, o ile dojazd będzie w miarę logiczny. Reko zajmuję się od około roku, jednak raczej jako wolny strzelec z Afgana. Do tego adminuje na międzynarodowej stronie poświęconej ogólnie militariom.

    Z sprzętu posiadam typowe oporządzenie motostrielka z wz88, ale jeżeli pomysł będzie inny mogę zmienić mundur( jednak przed VDV będę miał opór od razu mówię, co nie znaczy że się nie zgodzę : ) ). Zamysłem z początku było stworzenie GRH zajmujące się motostrielkami z Heratu, jednak na regionalnych forach miałem problem z znalezieniem ludzi.

    Po ludziach oczekuję zaangażowania w tworzeniu GRH i wieku nie niższego niż 18 lat.

    W zamian oferuję działanie w sekcji prawnie uregulowanego stowarzyszenia, o którym na razie wielce nie będę się rozpisywał, gdyż niedługo na rusmil.net pojawi się więcej informacji o nim ( Spoiler Alert).
  2. # 4
    Z tego co wiem to w Lesznie jest grupa afganowa.
    •  
      Dima
    • 2013-05-27
    # 5
    To racja, znam i podziwiam. Jednak jak mówiłem moje klimaty to nie VDV, a po za tym chciałbym aby grupa działa wramach sekcji w stowarzyszeniu.