• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam
    Wie ktoś gdzie można w Polsce nabyć skorupy do magów AK74 i RPK74? chce w nie wsadzić wkłady z midcapów. Najlepiej bakelit.
    Dzięki z góry!
  2. # 2
    W komisie rus.mil, na Allegro, eGun, Frontowcu.
    Hahahaha :)
  3. # 3
    Allegro. Były, ale już nie ma. Czyli może wrócą. Może na guns.ru coś będzie. Poza tym komisy, nie tylko rus-mila. Te rzeczy naprawdę się trafiają, nawet na WMASGu - wystarczy szukać, polować itd. Skorupy do magów RPK74 są rzadko dostępne i drogie. Poliamidowe magazynki RPK74 widziałem na RA po około 140 euro.

    Odezwij się na maila, mam coś, czym możesz być zainteresowany.
  4. # 4
    Poza tym, @jakubs, z tego co wiem to w Twojej okolicy pojawiają się obywatele Ukrainy.
    Zatem :) ...
  5. # 5
    Otóż kontakt z Ukraińcami mam ograniczony. BARDZO, ale to bardzo zależy mi na skorupkach do RPK.
  6. # 6
    Mieszkam niedaleko Ciebie, a znam kilku Ukraińców... Nie jest może ich wiele, ale są. Szczególnie w Twoim mieście. Przejdź się na giełdę do Sandomierza czy Tarnobrzega, może się dogadasz z jakim "ruskiem".
  7. # 7
    Tak zrobię, przyznam sie że nie szukałem ich za specjalnie do tej pory.
  8. # 8
    Polecam zastanowić się dwa razy zanim się przerobi magazynki do RPK-74, żeby pasowały airsoftowe skorupy. Z mojego doświadczenia wynika, że są one zbyt cenne, żeby ograniczać zakres potencjalnie zainteresowanych kupców do airsoftowców (a nie da się ukryć, że większość rzeczy za jakiś czas i tak przyjdzie każdemu sprzedać, czy to za rok, czy za 10 lat).
  9. # 9
    Akurat mam replike której nie sprzedam i jestem tego pewien, i zdarzenie które pcha mnie do takiej właśnie akcji.
  10. # 10
    Kilka bakelitów do AK74 powinienem mieć w środę....
  11. # 11
    Skoro znów został poruszony temat ostrych skorup :) mam pytanie odnośnie wkładów. Czy ktoś wie gdzie można dostać magazynki asgejowe których wkłady będą na długość pasować do przyciętej skorupy AK74? Od dłuższego czasu szukam na naszym rynku i nie mogę nigdzie znaleźć takowych.
  12. # 12
    Cyma, CA.

    Owca a do RPK nie masz?
  13. # 13
    MidCap CA jest o 5mm za długi niestety.
  14. # 14
    Cyma jest ok.
    •  
      Igur
    • 2013-05-28 *
    # 15
    jakubs - Cyma nie jest ok...... sam sprawdzałem,są za długie i lekko grubaskowe mi się wydają. Jeśli pogrzebiesz, pozaklejasz i potniesz to jest zapewne możliwość dopasowania, ale nakład pracy i nie stuprocentowa pewność działania wg. mnie się nie opłaca. Dodam jeszcze, że magi pasujące i cymowskie są w podobnych cenach.

    Rudimce - Magi można dostać na komisie wmasg ostatnio trafiłem na parę ofert, jeśli chcesz kupić je masowo mogę podać Ci nIck kolesia który sprzedaje o ile się nie mylę i jeśli jeszcze nie sprzedał - 400zl 12 magów SRC.

    POZDRAWIAM!
  15. # 16
    Czy ktoś wie gdzie można dostać magazynki asgejowe

    Jakie to są magazynki asgejowe ? I do czego służą ? Bo ja mam airsoftowe, ale może Ty potrzebujesz do czegoś innego.

    Autor cytatu: RudimceSkoro znów został poruszony temat ostrych skorup :) mam pytanie odnośnie wkładów. Czy ktoś wie gdzie można dostać magazynki asgejowe których wkłady będą na długość pasować do przyciętej skorupy AK74? Od dłuższego czasu szukam na naszym rynku i nie mogę nigdzie znaleźć takowych.

    Magazynki G&P są dobre.
    Cymy też ale, chyba są dwie wersje od tego producenta. Bo raz mi pasowały a innym razem miałem z innego źródła i były za długie.
    Jest jeszcze jakaś firma, której magazynki miałem i pasowały ale nie pamiętam co to było. A było to dawno temu, magazynki kupowałem w Hong Kongu.
  16. # 17
    CA są za długie i to o aż o 11mm. Można jednak wyciąć im fragment ze środka i ponownie skleić. Zrobiłem tak i nawet po sklejeniu podają dobrze, to naprawdę dobre magazynki. Pojemność zmniejsza się do około 65 kulek. Cyma ma dwa rodzaje magazynków. Niektóre są dłuższe, niektóre krótsze. Długością pasują magi Elementa, VFC, G&P.
  17. # 18
    Wkłady z magów SRC powinny podchodzić do skorpu od palnego.
    •  
      Igur
    • 2013-05-28
    # 19
    SRC pasują, sam mam 6 sztuk. Co do 2 rodzajów cymowskich magów to mnie zaskoczyliście.
  18. # 20
    Te 2 rodzaje mi się pomyliły z SRC, przepraszam. Cymy są za długie.
  19. # 21
    Szukałem magazynków G&P, Element czy nawet PJ, ale jest problem z dostępnością. Przez chwilę zastanawiałem się czy nie obciąć spodu cymowskiego maga i nie zakleić kanału na kulki, ale obawiam się, że to się nie sprawdzi.

    Igur- jakbyś mógł podesłać namiary na tą osobę z wmasga na mojego @, będę wdzięczny.
    •  
      Maza
    • 2013-05-30
    # 22
    Hi capy JG jeszcze da się przerobić.
    •  
      Igur
    • 2013-05-30
    # 23
    Koleś nazywa się sosna9011, pisałem mu o magach 2 Maja, więc nie wiem czy są dalej aktualne.
  20. # 24
    Właśnie, gdzie znaleźć magazynki nadające sie do przeróbki? Bo szukam i znaleźć nie moge, nawet za granicą, magów SRC, Elementa i innych wyżej, ale znaleźć nie moge.
    • cyp
    • 2013-06-04
    # 25
    Ty w ogóle masz jakieś problemy z szukaniem wszystkiego...
  21. # 26
    Nie mam problemów, mam sesje. To raz. 2 nie mam całego dnia żeby siedzieć non stop i szukac w webie i szukać, bo żyje i utrzymuje sie z czegoś innego niż biegi z kałachem, wiec traktuje to "doskokowo". Więc kolego zachowaj cynizm dla siebie i przedłużanie ch*** przez neta, bo to nic nie da. Magazynków nie ma na pierwszy rzut oka wiec pytam skąd je wziąć, proste.
  22. # 27
    Autor cytatu: jakubsutrzymuje sie z czegoś innego niż biegi z kałachem
    My się utrzymujemy z czegoś innego niż przeszukiwanie dla ciebie internetu :)
  23. # 28
    Kaziu dzięki. Ale bądź tak miły i nie zniżaj sie do poziomu kolegi. Ja tylko prosze o pomoc. Chyba że manierą tego forum jest jebanie ludzi za to, to przepraszam.
  24. # 29
    Autor cytatu: jakubsWięc kolego zachowaj cynizm dla siebie i przedłużanie ch*** przez neta, bo to nic nie da.


    Czy to już nie przesada? Cyp ma rację, szukaj - to nie jest trudne i wbrew temu co uważasz, czasochłonne.
  25. # 30
    Autor cytatu: jakubsKaziu dzięki. Ale bądź tak miły i nie zniżaj sie do poziomu kolegi. Ja tylko prosze o pomoc. Chyba że manierą tego forum jest jebanie ludzi za to, to przepraszam.

    Kolego spasuj, ok? Powinieneś być wdzięczny że ludzie Ci tutaj odpowiadają za darmo i poświęcając swój czas, w dodatku na żądania "znajdźcie mi, bo nie chce mi się szukać". Gdzie indziej już byś poleciał z forum. Z jednej strony za lenistwo, z drugiej za bezczelność.