• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam,
    od jakiegoś czasu działem w temacie stworzenia grupy rekonstrukcyjnej batalionu, może ktoś z małopolski lub województw ościennych jest zainteresowany udziałem w tym projekcie?
    Jeśli są jacyś zainteresowani to proszę o kontakt na mail z profilu lub ewentualne pozostawienie wiadomości w tym wątku.
  2. # 2
    Co by było w ramach działań grupy? Jak to widzisz? Bo zastanawiam sie nad studiami w KRK za 2 lata i siedze w temacie ruskich, a sprzęt Wostoku mi sie podoba i kompletuje go powoli.
  3. # 3
    Po pierwsze stworzenie grupy rekonstrukcyjnej która będzie trzymać wysoki poziom i bez wstydu będzie mogła uczestniczyć w imprezach militarnych na terenie małopolski i sąsiednich województw. Niestety ale w Krakowie brak grupy która mogłaby reprezentować "wschodnie klimaty" więc pora coś zorganizować :)
    Jeśli ludzie będą zainteresowani myślę też o uderzeniu w kierunku milsimowym, wszystko na razie jest w fazie planów :)
  4. # 4
    Dobra uderze inaczej- zakładam że sprzęt mam. Ile osób jeszcze sie zgłosiło innymi kanałami. Co kolega gRuby sobą reprezentuje, nie mówie o sprzecie bo ten można kupić, ale kondycyjnie i doświadczeniowo ( brałeś w czymś udział? w czym?). Grupa ma tylko wyglądać czy nacisk będzie też na rozwój fizyczny, kondycje, konkret zajecia w terenie z użyciem ASG? Bo osobiście mnie o gorączke przyprawiają spasieni "rekonstruktorzy Specnaza/SEALS/Waffen SS/ wpisz-co-chcesz" którzy padają na pysk po 100 m biegu z kbk.
  5. # 5
    Ja bym był zainteresowany, gdyby nie to, że mieszkam pod Warszawą... Ale zapowiada się ciekawie.
  6. # 6
    Jeśli o tą grupę idzie to po pierwsze ja myślę o rekonstrukcji, nie mam zamiaru robić jakiś biegów komandosa w ramach selekcji. Jestem aktywnym airsoftowcem już parę lat i ja osobiście uważam że reko i airsoft to jednak dwa światy. Ja chce się w pierwszej kolejności skupić na rekonstrukcji a kto będzie chciał będzie mógł równocześnie rozwijać się w milsimowych klimatach.
    W tym momencie w Krakowie mam oprócz mnie jeszcze 2 osoby które zdeklarowały zainteresowanie tematem.
  7. # 7
    GRH "БЕСИ МАГА"
    Rekrutacja na sezon 2014

    Wszystkich zainteresowanych historią "Batalionu Wostok" oraz konfliktu rosyjsko-gruzińskiego w 2008 roku zapraszamy do wstąpienia w nasze szeregi!

    Z nami:
    - możesz wziąć udział w imprezach rekonstrukcyjnych na terenie całej Polski
    - poznać innych ludzi zafascynowanych historią wojskowości
    - spędzić czas aktywnie, pokazując ludziom żywą historię

    Czego wymagamy:
    - ukończone 18 lat
    - chęć aktywnego uczestnictwa w działaniach grupy
    - chęć skompletowania niezbędnego umundurowania i wyposażenia


    Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się przez naszą stronę:
    https://www.facebook.com/GRHBatalionWostok
    lub pisząc wiadomość e-mail na adres:
    kusmirek.kamil@gmail.com
  8. # 8
    Podbijam ;)
    Cały czas szukam nowych ludzi z małopolski i okolic, może ktoś jest zainteresowany.

    Przy okazji, ma ktoś jakieś fotki którymi mógłbym uzupełnić tą galerię?
    Wostok w Gruzji i Osetii