• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    a jest ochotnik na czekanie? komu się nie spieszy? i kwestia czy na pewno będzie ten dziewiąty...
  2. # 32
    Brodacz powiedział, że wyśle dzisiaj, za co ja oczywiście nie odpowiadam. Ale jeśli tak zrobi (u nich to jeszcze przed południem jest), czikom będzie tak na za 3 tygodnie.
  3. # 33
    Może ten co wpłacił ostatni kasę dostanie chickoma? :D Niewiem losujmy czy co...
  4. # 34
    Też ciekawa propozycja, a kto wpłacił ostatni?
  5. # 35
    ?
    a jak ktoś wpłacił wcześniej a z niewiadomych przyczyn przelew szedł dłużej ....

    swoją drogą gadau gadu i pawie 3 tyg..przelecą i będzie 9 :-D
    niech ten kto wpłacił ostatni zagaduje...
  6. # 36
    To byśmy brali pod uwagę datę dojścia przelewu do Kamila :)
  7. # 37
    A chcecie wiedzieć kto wpłacił ostatni? Bo ja już sprawdziłem :D Tylko nie wiem czy nie szkoda mi biedaka, zostawiać go tak na pastwę ostracyzmu ;)
  8. # 38
    dawaj :-D może to ja :-D
  9. # 39
    Ostatni wpłacił... <fanfary>... Geno :D Co więcej, nie raczył się tu odezwać od dłuższego czasu ;>
    •  
      Geno
    • 2008-02-13 *
    # 40
    Oj nie raczył nie raczył, oczy mi ropieją od siedzenia nad końcówką sesji :] . Precyzująca to odemnie może ostatnie pieniądze wpłynęły ale nie ostatni chyba wpłaciłem. Może jednak losowanie? :D
  10. # 41
    To jak?Za nim się dogadamy to 3 tygodnie minie jak nic :D No ja bym chciał już chickoma dostać.
  11. # 42
    Też bym chciał :)
    Kamil - nie jadę do Wa-wy.
  12. # 43
    W zasadzie konceptu na sensowne głosowanie(losowanie) trudno podać...Może zrobimy to tak:komu zależy bardzo na dostaniu chickoma? :D
    Napewno Potfurowi i mnie :D Bezsensu jest czekanie 3 tygodni gdy 97% towaru jest gotowe do wysyłki...
  13. # 44
    Wiadomo że każdy chce już teraz dostać czikoma. Jako że nie mam pomysłu [i jak widać inni tak samo], będę czekał tak długo z wysyłką, aż dojdzie dziewiąty czikom, lub ktoś się zgłosi na ochotnika, że chce poczekać...
  14. # 45
    Kamil - rozsyłaj czikomy, ja (czyli Ząbek i ja) poczekam na 9.
    Szkoda czasu...
    •  
      Geno
    • 2008-02-18 *
    # 46
    Generalnie mnie na czasie nie zależy zbytnio, natomiast zależy mi na tym aby dotarł w ogóle a w tej sytuacji nie jest to pewne.
  15. # 47
    Potfur z Ząbkiem czekają na swoją paczkę, resztę poproszę o wysłanie mi adresów na maila.
  16. # 48
    Nie obijać się, adresy słać!!! :D
  17. # 49
    Pewnie jeszcze nie wiecie - ale 9 czikom dotarł w zawrotnym czasie 7 dni :D
    I jak tak dalej będziecie się ociągać z adresami - to dojdzie do sytuacji, że ja - czekający na 'wielką niewiadomą' będę miał go pierwszy :D
  18. # 50
    Ja już mam - czyżbym był pierwszy?
  19. # 51
    Autor cytatu: Potfur
    Ja już mam - czyżbym był pierwszy?

    Raczej nie...
  20. # 52
    Owca dostał do rąk, a czikomy Yakarova i Krzycha wysłałem osobno we wtorek, więc nie wiadomo kto dostał pierwszy. Ale i tak cieszę się, że szybko dotarło :)
    •  
      Geno
    • 2008-02-24 *
    # 53
    Do mnie czikom dotarł wczoraj, dzięki Kamil za szybką wysyłkę. Jak tam Wasze wrażenia?
  21. # 54
    Z tego co oglądałem u Aliego ( lansował się w krzychowym czikomie :P ) Troszke jaśniejszy od tych co mam ja i Kazik ale za to jakby bardziej szmatowaty tzn. materiał wydaje się być bardziej rozchodzony. Co akurat dla mnie było by plusem.
  22. # 55
    Mój będzie jeszcze bardziej szmatowaty, jak mu zrobię ścieżkę zdrowia, polegającą na wdeptywaniu w ziemię, ciągnięciu przez błoto, napieprzaniu czikomem w drzewa... :)
  23. # 56
    Autor cytatu: Kamil
    Mój będzie jeszcze bardziej szmatowaty, jak mu zrobię ścieżkę zdrowia, polegającą na wdeptywaniu w ziemię, ciągnięciu przez błoto, napieprzaniu czikomem w drzewa... :)


    Szanuj zieleń!
    Nie zachowuj się jakbyś był z Afganistanu! :D
  24. # 57
    Czy wszystkie czikomy są wysłane?
  25. # 58
    Przecież szanuję zieleń, jakbym nie szanował, to nie miałbym o co tłuc czikomem :D

    @Brambi - Wszystkie, a co nie doszedł? Jak nie w sobotę, to powinien być w poniedziałek.
  26. # 59
    Ja dziś miałem okazję sprawdzić czikoma w praktyce - sprawdza się wyśmienicie, mieszczę w nim akurat tyle ile mi trzeba na 'niedzielne' strzelania - 3 magazynki, flara (z baterią), kulki i czerwona szmata.

    Z wyglądu zaś - ma szaloną kolorystykę - spranej oliwki, przefantastyczny stempel po wewnętrznej :D Ale będzie trzeba kamizele maltretować piaskiem, poplamić silikonem :D
  27. # 60
    Czy wszyscy już mają? Bo nie wiem czy zamknąć wątek.