• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Dear Fin,

    Thank you for paying attention on our products!

    Regarding the SVD, as I know, our company will make Russia authentic version, there are two version, one is the wood handguard and stock version, the other version is the one which the Russian using now -- the carbon fibre material version. Regarding its operating system, we are considering two differest system: the electric power or the gas power. For the electric version, we focus on its effective range , accuracy and practicability, for the gas power one, we focus on the its imitation and the maneuverability.

    And we are also willing to know if you have any suggestion. Thank you in advance.

    If you have any other question or suggestion , please feel free to contact us.


    Best regards

    RS Customer Service Center


    Dla osób nie znających angielskiego:
    - RealSword (ci od chińskich kałachów i chińskiego bullpupa) ma w planach na 2008 SWD
    - wydadzą wersję z drewnianymi oraz plastikowymi okładzinami, przy czym wersja plastik będzie koloru czarnego (nie będzie to imitacja drewna)
    - nie wiedzą jeszcze czym replika będzie napędzana (gaz vs aeg)

    źródło newsa: forum red-alliance
  2. # 2
    Patrząc na obecne produkty RS, cena będzie zaporowa. W każdym razie mam nadzieję że zrobią AEGa.
  3. # 3
    kurna to po cu ja kupuje atoza ;/
  4. # 4
    To że cena będzie zaporowa to akurat bardzo dobrze! Obędzie się bez zalewu pokemonów-snajperów z SWD! Jak ktoś będzie na prawdę bardzo chciał mieć to i tak kupi!
  5. # 5
    Ciekawe jeszcze jaki będzie stosunek cena/jakość. ATOZ za cenę ponad dwóch kafli, był miernie zrobiony.
  6. # 6
    Powinien kosztować jakieś 3000-3500 (wtedy pokemony nie kupią) i być porządnie zrobiony. Jeszcze nie widziałem live kałacha RS, ale na zdjęciach wygląda solidnie i ładnie. Mam nadzieję, że z SWD będzie podobnie.
  7. # 7
    kalach jest pikny ;) znajomi twierdza ze polowa elementow jest wzieta z real-steela.
    a pokemony juz maja po 500 fpsow w snajpach wiec o co halo (warriory i takie tam).
  8. # 8
    Jakby jeszcze była wersja z polimerami i składana kolbą to miodnie ;-)
  9. # 9
    Warriory to 500 mają w kałaszach! W snajpach mamy już po 600!
    Co do pokemonów - chodzi właśnie o to, żeby cena była na tyle zaporowa, żeby nie kupiły! Niech se mają te swoje APSy, L96 itp. SWD nie muszą mieć wszyscy.
  10. # 10
    Willowi chodziło raczej o replike Warrior I (to takie L96) ;)
  11. # 11
    Ja ogladałem type97 RS - w zestawie jest nawet buteleczka oleju do konserwacji metalowych częsci. Tak solidnie zrobionej zabawki - a zwłaszcza GB to jeszcze nie widziałem. SWD od nich byłby b. miłym akcentem na 2008.