• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    ./uploads/sprzet_fryzury/sovietsoldierhaircutchart.jpg

    gdyby ktoś nie wiedział jak się obciąć ;)

    PS. Rzecz wygrzebana z red-alliance oczywiście
  2. # 2
    Buehehehe :D
    Jakie fryzury.
    Ale tak serio, rosjanie to nie niemiecka armia z 2WŚ, gdzie większość nosiła krótko z tyłu, długo z przodu i zaczesane na tył. W klimacie będzie masa fryzur byle nie za długie, bez żelu i 'kogucika' :)
  3. # 3
    A skąd ja mam tyle włosów wziąć? ;)
  4. # 4
    ZibiD - też się nad tym zastanawiałem, szczególnie że mi z pyska bliżej do czeczeńskiego bojownika niż do sowieckiego wojownika o pokój wszystkich socjalistycznych narodów :D
  5. # 5
    potfur jak jestes azjata z kaukazu to haraszo. tak ma byc ;) a kto mial sie bic, chyba nie pribaltika :P
  6. # 6
    Aby nie zakładać nowego tematu na kilka wypowiedzi, zapytam się tutaj bo wzglednie zblizone to do siebie jest. Jak teraz Obcinają się żolnierze FR? Na łyso czy jakoś inaczej.
  7. # 7
    Temat o fryzurach wbrew pozorom istnieje, właśnie tam twojego posta przenoszę.
  8. # 8
    Ooo Dzięki Ci nie tam go szukałem czyli nic się niezmieniło w sposobie obcinania. ?
  9. # 9
    Nie wiem prawdę mówiąc. Na pewno dużo zależy od stażu danej osoby, ale fryzury z reguły są krótkie.

    I mała ciekawostka: wąsy "regulaminowo" ponoć mogą nosić jedynie ci, którzy mają zdjęcie z wąsami w książeczce wojskowej (nie mam natomiast pojęcia co trzeba zrobić / jaki mieć staż, by móc mieć takie zdjęcie).
  10. # 10
    Wisi to w każdych koszarach, każdej kompani, baterii.....
    http://i49.tinypic.com/10xt5zr.jpg

    Dla żołnierzy zawodowych (kontraktów), fryzury bardziej przypominają te z postu nr 1, choc i takie na wz. amerykanski się spotyka nawet wsród starszej kadry.
  11. # 11
    Autor cytatu: kazik ./uploads/sprzet_fryzury/sovietsoldierhaircutchart.jpg

    gdyby ktoś nie wiedział jak się obciąć ;)

    PS. Rzecz wygrzebana z red-alliance oczywiście


    chyba po pijaku scinaja ze z tylu takie krzywe, jedynie ten ostatni ma rowno
  12. # 12
    Po przejrzeniu zdjęć z Gruzji, to różnie tam z tymi fryzurami. Chociaż nie zawsze widać, bo jednak większość ma nakrycia głowy to sprawa przedstawia się tak:
    - większość obcięta krótko, ale nie na zapałkę
    - dużo żołnierzy ma normalne włosy, czyli ani bardzo krótko, ani zarośnięci
    - dłuższych włosów brak
    - wąsów nie zauważyłem (nieogolenych trochę jest)
  13. # 13
    Łeee to ja sie normalnie tne na ten drugi wzór ze zdjęcia Saperskiego. Tak samo, to tera sproboje na ten na dole od lewej strony bo ciekawy boki i tył gdzieś na 3mm a góra normalna.
  14. # 14
    A fryzury podpadają pod umundurowanie czy pod oporządzenie? :)
  15. # 15
    Ja kiedyś chciałem obciąć się tak jak na zdjęciu poniżej. Ale moja dziewczyna by się lekko mówiąc wkurzyła. :-P Więc jak na razie pozostają tylko krótkie włosy.
    Mam jeszcze na rozwalonym kompie podobne zdjęcie ale jak stoi dwóch żołnierzy też tak ściętych. Ale z jakiej jednostki nie mam pojęcia.

    http://img704.imageshack.us/i/1649632cecenijarusai26.jpg/