• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    http://www.soviet-propaganda.com/

    Parę osób z tego forum od Dimitriego (prowadzącego SP) zamawiało i nie było żadnych problemów, o których bym wiedział. To co jest podane na stronie nie jest kompletną informacją na temat tego, do czego ma dostęp, więc jeśli czegoś szukacie to piszcie do niego maila. Jeszcze jedna uwaga - ponieważ jego mail jest publiczny, to dostaje dużo spamu - warto starać się wyróżniać jakoś tytuł maila nawet w najbardziej bzdurny sposób (np. dodać "!!!!!!!!!!!" na początku tytułu) - sam to sugerował, więc się nie obrazi ;)
  2. # 2
    W wątku "22pascha (ebay)" przeczytałem że polecanie robić zakupy u Dymitryja z soviet-propaganda.com jako że w imieniu swojej grupy mam za zadanie śćiągnąc troszkę rosyjskiego szpeju mam pytanie czy ta osoba jest rzeczywiście udciwa oraz w jaki sposób realizujecie z nią płatności?
  3. # 3
    Tutaj jest wątek o tym sprzedawcy -> klik . Ja polecam. Parę razy kupowałem u niego. Zero zcinek, nieprzyjemności itp. I ogólnie wszyscy sobie go chwalą. Płatne Paypalem.

    temat scalony, władza czuwa ;) - k.
  4. # 4
    Ostatnio kupowałem. Szybko, dobry kontakt, no i jak widzę, to dla tego człowieka nie ma sprzętu nie do załatwienia :)
  5. # 5
    Mam takei pytanie czy do cen doliczamy cło i vat? nigdzie tego nie ma, a z ciekawości zapytać chciałem jeśli bez vatu i cła to bym się pisał wstępnie na maskałacik;)
  6. # 6
    W sumie dostałem 2 paczki od Dimitriego i przy żadnej nie doliczono mi cła i VATu.

    Innymi słowy - z reguły nie, ale nigdy nic nie wiadomo.
  7. # 7
    Jak długo oczekiwaliście na przesyłkę z sov-prop?
  8. # 8
    4-5 tygodni
  9. # 9
    2 tygodnie :)
  10. # 10
    No to się nie denerwuję jak jest taka rozpiętość:) (nie minęły 2 tygodnie)
  11. # 11
    Nie ma na to reguł. Z USA szły do mnie dwie paczki od tej samej osoby. Jedna doszła w miesiąc, druga w tydzień.
  12. # 12
    Jednak 2 tygodnie:) Gorka-E w jesiennym kamuflażu - super.
  13. # 13
    Witam.
    Niestety strona sklepu nie działa, wiec mam taką prośbę. Mógłby ktoś z was podać do nich maila?
  14. # 14
    sales@soviet-propaganda.com

    Ale jeśli akurat strona nie działa, to mail pewnie też nie - napisz do niego dopiero jak strona "wstanie".
  15. # 15
    Witam.
    Pozwólcie że odświeżę temat.
    Mam pytanie.
    Gdzie jest ten sklep. (czyt. Kraj)
    Oraz po jakiemu można się z Dymitrem dogadać?
  16. # 16
    W Rosji, w Petersburgu.

    Można się z nim dogadać po angielsku.
  17. # 17
    Można sie z nim dogadać co do płatności na konto w PL.
  18. # 18
    Panowie, mieliście kiedyś problem z niepełną realizacją zamówienia? Tj. kominiarka przyszła w innym kamo, a jeden pas wcale, mimo, że jest na liście przewozowym? Ew. kogo winić za ten pas, raczej Dymitra, czy nasze wesołe służby celno-pocztowe?
  19. # 19
    Zagadaj do niego - czasami się to zdarza (ja np. dostałem nie ten pas co trzeba). Wydaje mi się, że powinieneś dostać jakiś mały "gratis" przy następnym zamówieniu.
  20. # 20
    ja dostałem zniżkę 100% zapomnianego sprzętu :) oczywiście pomimo że odjął już raz 100% od ceny paczki:)
  21. # 21
    Jeden minus: Wszystkie metalowe zapięcia i sprzączki w moim 6szu były w tragicznym stanie... Wszystkie pokryte grubymi naroślami rdzy...
  22. # 22
    Witam!
    Mam problem- zrobiłem zamówienie na S-P, zapłaciłem i zamiast 6SZa, przysłali mi plecak do niego, który jest tańszy o 50$... Napisałem im maila, ale odpowiedzi nie dostałem. Mógłby mi ktoś pomóc? Chciałbym się dowiedzieć co teraz- czy mam im plecak odesłać i dostanę kamizelkę, czy zwrócą mi różnicę w kasie.

    Pozdrawiam
    czarny001
  23. # 23
    Spróbuj skontaktować się przez formularz kontaktowy na stronie, a nie poprzez pisanie maili (te często do nich nie docierają).

    PS. Wiem, że powtarzałem to już parę razy kiedyś, ale ja inaczej nie byłem w stanie się skontaktować z tym sklepem - pomimo usilnych starań.