• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Kontynuując swoje wyczyny importerskie melduję, że będzie możliwość sprowadzenia mundurów wz.88 - prawdopodobnie letnich.
    Czy ktoś ma zapotrzebowanie, a jeśli tak to:
    - ile sztuk,
    - jaki rozmiar?
    Ceny jeszcze nie znam - podajcie swoje propozycje cenowe - tylko rozsądne.
    http://lh4.google.com/zbigniew.drohobycki/R6CvgYyWUqI/AAAAAAAAAN0/e-TIQS0deSk/Forma%20avganka.jpg

    PS. Kto mu te buty dał? Przecież to nie do tego munduru! ;)

    edycja od kazika:

    link do zdjęcia, bo to powyżej mi nie działa -> link
    •  
      Geno
    • 2008-01-30 *
    # 2
    Ja byłbym chętny, jeśli nie na całość to chociaż spodnie, bo ponoć górę będe miał. Jeśli mnie pamięć nie myli to wbijam się w 54-4 , 52-4, czyli jakieś do 180 wzrostu i do 90 w pasie.

    Na ofertę Billyego akurat nie wbijam się ;)

    http://www.swistak.pl/aukcje/3191265,Afganka-ZSRR-w-Afganistanie-54-4-176-108-.html
  2. # 3
    Coś czuję przez skórę, że uda nam się załatwić taniej niż u Billego - wstępnie sądzę, że wyjdą po jakieś 150 zeta. Kwestia ostatecznych kosztów będzie związana ze sposobem w jaki dotrą do kraju. Opcje są takie - pojedziemy po szpej sami (koszty paliwa itp), przyjdzie przesyłką (wtedy może dojść podatek i cło + opłata pocztowa), znajdzie się ktoś, kto nam to odbierze i przewiezie do Polski (takiemu komuś będzie trzeba coś odpalić).
  3. # 4
    z jakiej racji clo - na firme idzie albo ze sklepu? jak pryw-pryw to szanse na clo minimalne. sie pisze w deklaracji "used uniforms $20" i szluss

    PS
    nie bardzo rozumiem zarzut co do niestosownosci sapogow do m88? korpusowki na pewno nie sa desantowe wiec buty sa jak najbardziej ok...
  4. # 5
    Will - jaki zarzut? Ot taki mały żarcik ;)
  5. # 6
    Nie ma chętnych? :) Wszyscy wszystko mają?
  6. # 7
    Ja co prawda mam, ale poczekaj jeszcze trochę, bo nie wszyscy tu codziennie zaglądają ;)
    •  
      Geno
    • 2008-02-01 *
    # 8
    Jeden chętny jest /macha rękoma/.
  7. # 9
    Zibid - poczekaj, większość ludzi ma afgana, ale kilka jednostek bez niego dało by się znaleźć.
    Ja osobiście poszukuję kapelusza do afgana po śmiesznie niskiej cenie rozmiar 58 - 60.
  8. # 10
    dopisuje sie jako chętny 2-3 sztuki, ale rozmiary beda dziwne - jeden bardzo malutki a drugi bardzo wielki oraz sredni, jak bedzie wiecej wiadomo podam wymiary:)
  9. # 11
    Ja jak potfur kapelutek w śmiesznie niskiej cenie rozmiar 58-60.
    I czarny mundur piechoty morskiej ;-P a co....
  10. # 12
    Jak cena będzie ok.150 to także chętnie zamówię afgana 52-4.


    Autor cytatu: yakarov

    I czarny mundur piechoty morskiej ;-P a co....


    Jak by był czarnuch MP to następny tez się przyda :) rozmiar 52-4 , a jak cena będzie śmiesznie niska to nawet 2 komplety.
    Zgłaszam także zapotrzebowanie na ttsko (orginal sowieckie- Ukraina odpada) także rozmiar 52-4

    pzdr :)
  11. # 13
    pisze sie na ttsko ale wczesne (daty po 1988 wykluczone) rozmiar 48-4 lub 50-4
  12. # 14
    ooo i TTsKO ale desantowy rozmiar minimum 50-5 do większych. Najlepiej jak pagony na guziki. Taki sam rozmiar czarnucha.
  13. # 15
    Panowie,

    Najpierw jedziemy ze zwykłymi afganami - zainteresowani - proszę o podawanie mumeracji.
    Jak nam dobrze pójdzie zamówienie na buty i afgany, przyjdzie czas na kolejne rzeczy (Will - dostałem maila, przekazałem do szukania).
    Na chwilę obecną mogę jeszcze zaproponować flachę na wodę czyli prawdopodobnie manierki po jakieś 25 zeta.
    •  
      Geno
    • 2008-02-02 *
    # 16
    Jak pisałem wcześniej. Jestem zainteresowany mundurem rozmiar 52-4.
  14. # 17
    No ja ta z rarytasami nie wyskakuje, mabutami, mabutami zima, manierkami plastik 1,5l bo sa na to marne szanse...
  15. # 18
    Willard możesz podesłać zdjęcie tej manierki bo pytałem kiedyś kolegę ale dla niektórych manierka to manierka....wiec może zdjęcie pomoże....
  16. # 19
    yakarov - w ten sposob zmniejsze moje szanse by byc jej jedynym wlascicielem :D
    bylo ja widac m.in. na treningu w 9 komp.
    poszlo na maila.
    •  
      Geno
    • 2008-02-03 *
    # 20
    Mam jeszcze prośbę o potwierdzenie jeśli ktoś wie prawidłowości dobrania rozmiaruo, tzn. chciałbym 52-4 i kwestia potwierdzenia czy zgadza się z wzrostem do 180, w pasie około 90. Generalnie mam chyba Florę w 52-4 i pasuje ale jestem poza miejscem gdzie mam ją złożoną i nie mam jak sprawdzić.
  17. # 21
    Jak wciągnę brzuch, to mam 90 w pasie. Afgana mam 50-4 i jest dobry, flora 50-4 jest trochę ciasnawa w pasie.
  18. # 22
    Na czarnucha tez bym sie pisal :) no i odwiecznie szukam plastikowej kabury na aksu :) tej do zakladania na udo
  19. # 23
    Chętnie zaopatrzę się w zapasowego afgana, rozmiar 50-4.
  20. # 24
    Z afganami sprawa w toku - zobaczymy co nam wyszuka nasz przyjaciel - póki co czekamy.