• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    VFC aktualizowało swoją stronę www (tak na prawdę to raczej kazali zrobić ją od nowa).

    Do ciekawych rzeczy, które można tam znaleźć należą m.in:
    - Z replik: AK-74M, AK-105 i "AIMS PMC" ( klik )
    - Z akcesoriów: Atrapa suwadła do AK w dwóch wersjach ( klik ) oraz chwyty pistoletowe ( klik )

    Oby te rzeczy trafiły jak najszybciej na rynek...

    edycja: pojawił się też GP-30 ( klik )
  2. # 2
    Bakielicik b.sympatyczny. Z tym suwadłem do AKSU to chyba jkieś nieporozumienie. Nie ma przecież wersji ze stała kolbą. To co bateria do opoatrunku? Wtedy chyba składanie kolby pozostanie jedynie opcją.
  3. # 3
    Mi sie osobiście ten bakielitowy chwyt nie podoba, ale BK tak. ;)

    Jeśli przez suwadło nie da rady założyć baterii, to zawsze zostanie dobry bajer na zloty ;) Sam myślałem, o przerobieniu ostrego.
  4. # 4
    suwadło było by świetne do każdego ak74 (z wyjątkiem su) gdyby na rynku była atrapa GP25 lub GP30. Wtedy baterie do granatnika by się wkładało i przez dolny chwyt kabel był by ciągnięty do wnętrza :)
    Ale nie ma (albo ja nie wiem), więc dupa.
  5. # 5
    W sumie do samego granatnika to zmieści sie spora bateria - granat nie jest mały.
  6. # 6
    Wiemy, wiemy.
    Do jednego (teraz nie pamiętam producenta), to nawet dawali 'koreczek' w kształcie vog'a :)
    Tylko trochę głupio wydać tyle kasy za coś co udaje pojemnik.
  7. # 7
    GP-30 ładny...ja jestem ciekaw jak to się uplasuje cenowo ze Starem i Classic Army. Szkoda tylko, że to nie porządny GP-25. Może kiedyś..wyjdzie pewnie na złość jak już kupie GP-30.
    •  
      Geno
    • 2008-02-04 *
    # 8
    Jak ta atrapa suwadła odwzorowuje prawdziwe? Wizualnie li tylko?
  8. # 9
    No tak, to jest tylko do wyglądania.