• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    xxxFENCExxx napisał
    No i po raz kolejny...

    Tym razem 12-13.04.2008 na poligonie pod Bolesławcem.

    Najważniejsze - czyli koncepcja - już jest. :)

    Co jest pewne:
    - Miejsce i termin.
    - Planaowana liczba uczestników to max 500 osób
    - Podział mundurowy.
    - Zasada dusz
    - Właściciel terenu dopuszcza jedynie udział osób pełnoletnich
    - Jest zgoda na oprawę piro.
    - Będziemy musieli zacząć wcześnie rano w sobote dlatego jeśli ktoś będzie miał daleko do Bolesławca to niech rozważy przyjazd w piątek wieczorem. Ze wzgledu to że impreza bezie częścią większego przedsięwzięcia spóźnialstwo będzie eliminowało z udziału. W najgorszym razie noclegi w namiotach. W najlepszym pod dachem.
    - w sobote będziemy musieli poświęcić godzinkę przed rozpoczęciem zabawy dla właściciela terenu (czysty lans) w zamian za to nakarmią nas.
    - nie wiem po ile będziemy się zrzucać, no ale 10zł to minimum.
    Jeśłi wypalą extra atrakcje to pewnie więcej - ale obiecuję, że bedzie warto zapłacić więcej. (No chyba ,że macie dostep do darmowej ropy) Jeśli się uda to co knuję, to RSR wymięknie. :mrgreen:

    Musimy zorganizować:
    -dowództwo obu stron z dobrym systemem łączności (zapewne najlepsze będą telefony)
    -żandarmerię
    -strażaków

    Chętni mogą się już zgłaszać. 8-)

    Oczywiście nie pogardzimy pojazdami.

    źródło: forum WMASG
  2. # 2
    Ja będę akurat w połowie rekonwalescencji po kolejnej operacji... Ale mogę pojechać robić zdjęcia :)
  3. # 3
    Ja to będę musiał zbudować sobie ogrooomną katapultę, by się wystrzelić z niej w tamtym kierunku :)
  4. # 4
    Ja bym chętnie ruszył zadek, ale mam dyćko zapchan termin i nie wiem jak wyjdzie.
  5. # 5
    Przybywajcie bo trzeba się trochę polansować (przez godzine) a potem skopać tyłki panom w DPM-ach.
    •  
      Geno
    • 2008-02-10 *
    # 6
    Ja pewnie będę ale niestety w heretyckim flecktarnie , reszta ekipy jakoś słabo interesuje się wschodnim sprzętem, nie wiedzą co tracą :)
  6. # 7
    Wstępnie się wybieram z bratem więc 2 partyzanty z południa będą ;-)
  7. # 8
    Może i ja będę... ale cholera wie, za dużo czasu i zbyt wiele niewiadomych.
  8. # 9
    Zadne tam flecktarny - zrobimy se zlot Partyzantów i innych ruskich - stworzymy ekipe jedną.
    •  
      Geno
    • 2008-02-14 *
    # 10
    Autor cytatu: xxxFENCExxx
    Zadne tam flecktarny - zrobimy se zlot Partyzantów i innych ruskich - stworzymy ekipe jedną.

    Partyzanta to nie mam ale inny ruski we Florze moge być ;)
  9. # 11
    Chyba może być :) jak by co - to będę robił za 'przejściówkę' gdyż do partyzana noszę czapkę we florze :D
  10. # 12
    Ważne, żeby zrobić jakąś jedna grupę - będzie trzeba się pokaząc na defiladzie na rynku - tak na chwilę - zołnierze prosili.
    •  
      Geno
    • 2008-02-26 *
    # 13
    Tutaj chętni mogliby się deklaorwać. Stworzyłoby się się jakis pododdział rosyjski zgodnie z hasłem "Niech Nas zobaczą" ;)

    http://forum.safezone.pl/viewtopic.php?t=58
  11. # 14
    No, defilady nie będzie - na szczęscie - same problemy z tym wojskiem. Za to koncepcja - "niech nas zobaczą" jest aktualna. Bo na Dolnym Śląsku to u nas bida w temacie. Z tego co pouzgadniałem narodziła się nadzieja na jakieś 25 osób. Cały TF.
    •  
      Geno
    • 2008-02-26 *
    # 15
    Nie pozostaje nic innego jak kupić na alledrogo rosyjską flagę ;)
  12. # 16
    Ja na 80% odpadam w tym terminie.
  13. # 17
    Chcecie być "zagubionymi w lesie" spadochroniarzami?