• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    • cyp
    • 2014-01-08
    # 61
    Nie zapomniałem, broń Boże, aczkolwiek nie chciałem Cię zdradzać, żebyś teraz nie miał stu ochotników na głowie :-D
  1. # 62
    Skoro nie padają daty to w takim razie proponuję 27-29 czerwca.

    To już po zakończeniu roku szkolnego, po sesji studenckiej, a dla rodzin jeszcze przed wakacjami (chyba że ktoś wyjeżdża od razu w ostatnim tygodniu czerwca). Tak sobie przeanalizowałem ale oczywiście do akceptacji :)
  2. # 63
    Termin wydaję się trafiony
    • cyp
    • 2014-01-09
    # 64
    Wydaje mi się ok.
  3. # 65
    Pasowalo by mi rowniez
    •  
      Seth
    • 2014-01-09
    # 66
    Czy są jakieś przeciwwskazania przed zabraniem osoby towarzyszącej, nie będącej częścią naszego środowiska, która chciała by popstrykać trochę zdjęć?
  4. # 67
    Nawet sa wskazania aby takie osoby koniecznie byly obecne;)
  5. # 68
    delin0m cos pisal ze nie moze
    kurde wiedzialem ze jak zapodam termin to bede mial potem wyrzuty sumienia...
  6. # 69
    Lipa z terminem :/
    W Krakowie wypada wtedy piknik lotniczy :/
    http://www.muzeumlotnictwa.pl/img/10piknik.jpg
  7. # 70
    Gruby,ale dlaczego lipa?
    Wrecz wspaniale by sie zgralo ,gdyby wypadalo akurat wtedy zrobic zlot w Krk?

    Niejeden by odwiedzil Muzeum,zobaczyl Miga-29 i inne Ussr wynalazki,a i pokazy przeciez moznaby bylo zobaczyc

    Pasternik w lini prostej kilka kilometrow

    Ty z Piotrkiem,Kuba tez o
    Przeciez nie musicie " chlac" przez trzy dni na pokazach w namiocie,przebranimza Biesow...:)

    Karol,nie wyglupiaj sie Stary...nie da rady ustawic terminu,ktory kazdemu przypasi...bez szans
    Termin i kiejsce trzeba narzucic,mozliwie najodpowiedniej dla wiekszosci
    Reszta musi sie pocic niestety...
  8. # 71
    Ooo... Kraków - idealnie, bo wtedy miałbym wszystko "na miejscu" i egzaminy nie byłyby już aż takim problemem, także jestem za.
  9. # 72
    Panowie - pamiętajcie proszę, że jesteśmy rozsiani po całym kraju a czasem i nawet poza nim.
    Im większe miasto tym większa szansa na normalny dojazd czy to samochodowy czy komunikacją publiczną.
  10. # 73
    Polać ludziom co mówią o Krakowie i czerwcu, podpisują się obiema rencami.
  11. # 74
    Zalozenie wstepne nr.1

    Czerwiec:

    27,28-29

    Loco;

    Krakow Poligon Pasternik

    Dodatki:

    -Piknik Lotniczy w Czyzynach ,dwa dni pokazow plus zwiedzanie muzeum gdzie nie jeden Wschodni samolot sie znajduje
    • cyp
    • 2014-01-10
    # 75
    Mi pasuje wybitnie. Idealny termin, a jako, że się trochę lotnictwem interesuję, to już w ogóle fajnie. Jestem za.
  12. # 76
    Piknik to dobry pomysł tylko nie wiem czy spełni założenia.
    Generalnie jest tam spora ekspozycja rekonstrukcyjna - zaproszone wybrane grupy trzymające poziom,
    ale my będziemy zbieraniną rusków od rewolucji po megalanspecnazrismapulfsbmulticam
    do tego ludzie z forum którzy niekoniecznie się przebierają. Więc jak zostaniemy tam umieszczeni?

    - jako spotkanie aby się poznać na żywca i pogadać - TAK
    - pokazy w ograniczonym zakresie - TAK???
    - zajęcia praktyczne, o asg i milsimie nie wspominają - NIE
  13. # 77
    Dla mnie z piknikiem problem jest taki że nie bardzo będę miał możliwość opuścić teren muzeum, primo nie mogę sobie tak po prostu zniknąć jak obiecałem obecność organizatorowi. Nawet jakbym się miał wybrać do was na noc na pasternik to nie mam z kim zostawić dioramy a przecież nie każę komuś zostać i jej pilnować kiedy ja będę z wami siedział :/ No i niestety dotyczy to też innych grup bo w tym roku chcą zaprosić do muzeum więcej grup ze wschodu bo publika rzyga już samymi hamburgerami :D
    • cyp
    • 2014-01-10
    # 78
    A mi się wydawało, że nie chcemy tam iść jako grupa reko, tylko po prostu sobie tam podejść i pooglądać.
    •  
      Seth
    • 2014-01-10
    # 79
    jak miała by się kwestia noclegu? czy mogli byśmy rozbić namiot albo coś w tym stylu czy też nie wchodzi to w grę?
  14. # 80
    Na Pasterniku bez problemu z namiotami :) można się nawet okopać :)

    edit:
    trochę wyjaśnień :) bo zrobił się kocioł :)
    Piknik Lotniczy odbywa się na terenie Muzeum Lotnictwa w Czyżynach, tam będę ja ze swoim cyrkiem jako reko.
    A Water chce zrobić zlot na poligonie Pasternik który jest kawałek dalej. Dwie niezależne imprezy z tym że wszyscy mogą odwiedzić teren muzeum w czasie pokazów jak normalni turyści :)
    Teraz chyba się trochę rozjaśni :)
  15. # 81
    Gruby dzieki,otoz to!
    Wieczorem sie rozpisze o szczegolach wizji
    Cierpliwosc poprosze
    To moze sie udac
    Pozdr
  16. # 82
    oki teraz poniał!

    Nie zrozumieliśmy się wcześniej
    • cyp
    • 2014-01-10
    # 83
    No czyli jest tak jak mówiłem. Mi pasuje, termin idealny, dojazd mam i chętnie się z Wami zobaczę.
  17. # 84
    Czyli tak

    Termin,miejsce,charakter wstepnie omowiony

    Odemnie;
    -katering( ciepla zupa wieczorem,gdyby sie rozpoczynalo w piatek oraz cieply bigos na drugi dzien jesli bedzie strzelanka
    - pancerz typu SKOT,jesli bedzie "jatka"- mysle ze jestem wstanie wystawic przeciw Wschodowi,grupe airsoftowa z asgkrakow,jako Zachod,moze byc ciekawie
    Jest scenariuszy mnostwo
    - naszywki pamiatkowe lub gadzet pamiatkowy jako" I zlotu rusmilowców"
    Sprobowalbym ogarnac tez wstep grupowy na piknik lotniczy wszystkich ,ktorzy chcieliby w " przebraniach" z replikami itd,sie wybrac np w sobote( jesli nie bedzie gry na poligonie) lub niedziele ( jesli cos ponaparzamy)
  18. # 85
    Im bliżej Śląska tym dla mnie akurat lepiej... :) Jak nic nie stanie na przeszkodzie to bardzo chętnie sam lub z osobą towarzyszącą się wybiorę do Krakowa :) Raczej jako zwykły gość w celach rozrywkowo zapoznawczych bo niestety ze mnie praktycznie totalny amator w rusmilowych klimatach.

    Btw sorry za off top lekki ale czy są na forum jacyś ludzie ze Śląska... ?
  19. # 86
    Autor cytatu: ralf-pBtw sorry za off top lekki ale czy są na forum jacyś ludzie ze Śląska... ?
    Jest nieco osób. Zapytaj najlepiej w temacie "rączkami panią całuję", który jest tematem towarzyskim.
  20. # 87
    Kraków był by idealnym miejscem, termin mi też pasuje
  21. # 88
    Ja tak tylko zauważę, że idealne miejsce byłoby w okolicach Łodzi - i dla południa i dla północy plus wschód zachód
    :)
    Postaram się pojawić, może zbiorę jeszcze kilku brodaczy ;)
  22. # 89
    Dokładnie jak pisze Kacperix. Kraków jest fajną opcją ale wiąże się to z 9h w pociągu i dość małą elastycznością opcji dojazdu i powrotu.
  23. # 90
    morze może-np Ustka następnym razem bo krakau za daleko