• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Hej!

    Czy ktoś może planuje jakieś zakupy na Litwie u gościa o ksywce Trojanus (allegro) ?
    Ostatnio szła do niego paka zbiorowa ale nie zdążyłem się załapać na wszystko - tylko wziąłem pas do ak.
    Jestem 100% zainteresowany kupnem okładzin drewnianych do AK74 - miał nówki w papierkach :)
    ewentualnie inne fanty - zależy co tam ciekawego zaoferuje...

    Proszę o kontakt zainteresowanych i mózg operacji litewskich - Grigorij ???

    Dzięki pozdr
  2. # 2
    Też bym sie podłączył.
  3. # 3
    To zależy co jeszcze ma :) i po ile?
    Zgłaszam chęci do współpracy :) )
  4. # 4
    Jak coś ciekawego ma, to wystawia na allegro. Niestety czasami chciwość się w nim odzywa i ceny są wtedy kosmiczne ;)
  5. # 5
    z doświadczenia wiem, że lepiej coś u niego kupić na alle...a później jeszcze poza coś załatwiać...jest bardziej do dogadania niż tak jak mu się ktoś z powietrza weźmie.
  6. # 6
    A co on ma w ofercie? Bo mi wyszukiwanie w allegro pokazuje tylko jakiegoś kolesia z zablokowanym kontem.
  7. # 7
    Kamil "trojanus223"
  8. # 8
    Hmm... za dużo to on nie ma wystawione...
  9. # 9
    Cierpliwości, on nie ma magazynu, tylko załatwia na bieżąco. Jak będzie miał co wystawiać, to wystawi. Nie opłaca mu się wystawiać pasków do kałacha, bo kto zapłaci za przelew międzynarodowy i przesyłkę po byle pasek?
  10. # 10
    Grześ co było w ostatniej przesyłce - tak mniej więcej ?

    Ja brałem od niego kiedyś ładownice na vogi i wysyłałem kasę w kopercie :)
    Nie wiem za ile kasy by się gośc skusił na paczkę poza allegro.
  11. # 11
    Jakby były TANIO, to wziąłbym drewna do ak74. Po cenach "alledrogich" niestety odpadam (czyli 70-80zł).
  12. # 12
    Ostatnio były drewna do ak74, ładownica, ładowniki i pasy do ak. Ładownica i pasy w normalnej cenie, drewna za 85zł. Do tego wszystkiego koszta przesyłki podzielone proporcjonalnie.
  13. # 13
    ja ładownicę do 74
  14. # 14
    ładna piaskowa ladownica do AKMa
  15. # 15
    ja mam piaskową ładownicę do akm'a - http://lh5.google.pl/DocoVision/R806iciCkbI/AAAAAAAACgY/5Gzow3Li9ss/s800/IMG_5366.jpg
  16. # 16
    Jakby deski były w dobrej cenie to się piszę, sądzę, że Owca też.
  17. # 17
    Czyli wstępnie mamy:

    - drewna do AK74 - 4 komplety
    ja
    Zibi
    Owca
    Kamil (zależnie od ceny ale obawiam się że będzie w okolicach 80pln)

    - ładownice piaskowe 3 magi 5.45 - 1 szt.
    Potfur

    - ładownica piaskowa 3 magi 7.62 - 1szt
    Willard

    Charaszo ?
  18. # 18
    - ładownice piaskowe 3 magi 5.45 - 1 szt.
    Potfur

    Chyba 4 ;)
    •  
      Geno
    • 2008-03-06 *
    # 19
    Po ile te łądownice 5,45?
  19. # 20
    Autor cytatu: Helgrind
    Chyba 4 ;)
    A jednak 3: klik ;)

    Ale w kontakcie z Trojanusem najlepiej napiszcie "ładownica do AK74" by nie było nieporozumień.

    edycja: a, kontaktować sie z nim bez użycia polskich fontów, bo ma z nimi problem.
  20. # 21
    ja byłbym chętny na samą nakładkę rury gazowej do ak74.

    edit:
    przed chwilą dostałem odpowiedź od Trojanusa:
    Przykro mi, ale niczego do Ak74 niemam.
  21. # 22
    Hellgrind, jesl itwoja obietnica z ladownica do AKm jest aktualna i mnie sie ona jutro spodoba to odpadam z listy.
  22. # 23
    Oczywiście ;)
  23. # 24
    Wobec braku części do ak i rezygnacji Pawła
    pozostaje więc na liscie jedna ładownica :)

    Proponuję więc zawiesić temat do wyjaśnienia.

    Korzystając z okazji że już piszę muszę się podlizać na forum - gdyby ktoś miał na zbyciu drewna do AK-74 to ja chętnie, chętnie ...
  24. # 25
    Ja sie na te ladowince pisze bo ta od hella.. nie spelnia moich oczekiwan ;)
  25. # 26
    Will - a ta moja ładowniczka?
  26. # 27
    Skoro są dwie ładownice to piszę do Trojanusa. Może kolejny meil od innej osoby go zmotywuje coby się zebrać w sobie
    i skoczyć z flaszką do najbliższego garnizonu po zorganizowanie fantów.
  27. # 28
    http://www.allegro.pl/item347205067_ak47_akm_ak74_nakladka_gurna_drewniana.html - ja bym się pisał na jedną nakładkę - ktoś jeszcze kupuje coś od Trojanusa?
  28. # 29
    Spóźniłeś się o .. eeee... 4 dni.
  29. # 30
    ja kupiłem...mogę poczekać z płaceniem.